Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Napsal David Eiselt 2017-03-22T20:29:47+01:00 ve fóru Cestujlevne.com

Tiez nevidim kde je problem. Ked predsa otvaram novu temu, tak nechcem vidiet posledny prispevok. Ved potom vobec neviem co sa vo vlakne riesilo, nie? Potom ked uz na nu kliknem nabuduce, tak vidim rovno nove prispevky. Mne to pride teda dost logicke.

ale tak vies, v tejto dobe je uz dvojtyzdnova skusenost, aleb TYP uz stary :D

V tech pet let starych prispevcich jsou dost casto prispevky, ktere jsou platne do ted. Nevidim problem v tom si je precist. Prece nikdo nemuze chtit, aby se tu rozebiraly ty samy dotazy dokola, kdyz uz jednou efektivne byly zodpovezeny. 

A ja se na ty ‘miniaturni okynka’ v pohode trefim. Asi tlusty prsty. 

Jsem ráda, že ses podělila o své preference 😂

Nejspíš mám tlustější prsty, než ty. Většinou si s holkama prsty nepoměřuju. Možná to někdy zkusím 😂

Sarah napsal(a):

V tech pet let starych prispevcich jsou dost casto prispevky, ktere jsou platne do ted. Nevidim problem v tom si je precist. Prece nikdo nemuze chtit, aby se tu rozebiraly ty samy dotazy dokola, kdyz uz jednou efektivne byly zodpovezeny. 

Díky všem za povzbudivý přivítání. Už asi chápu, jak se cítí bažanti, když narukují 😄  Nejspíš o feedback nováčků není zájem, takže se jdu přizpůsobit většině 😩😂

spravne rozhodnutie :)

Sarah napsal(a):

😂😂 shots fired

Taky mi ‘maly okynka’ nedelaji na telefonu problem a to mam jen 4” display. 

Ne, ze by nebyl o feedback zajem, jen musis prijit s necim, co vazne nefunguje. Mazani starych informaci opravdu neni konstruktivni navrh. Uz tak se tu casto toci stejny, desetkrat zodpovezeny otazky.

Edit: Pokud jsi to mazani nemyslela teda tak, ze nekdo pred X lety zalozil novy tema na foru, napsal do nej prvni otazku, nikdo na nej nezareagoval a… ted to tema po X letech vykopes jak sarkofag v Egypte plna ocekavani, otevres ho a zklamane zjistis, ze je v nem uplny kulovy. Jo, takovy temata klidne mazat, je-li jich hodne…

Novy forum tu fakt neni 10 let. V mym pripade jsem si musel na spoustu veci proste zvyknout, nez abych je vital s nadsenim, ale stale verim tymu CL, ze svoji vizi jednou dotahnou a bude to tu fungovat jeste lip.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!