Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

cali napsal(a):

Proč?  Palestina není země, je to území, stejně jako Patagonie, Halič nebo třeba Korsica.

Na druhou stranu třeba Hong Kong, Macao, Taiwan nebo Guadeloupe do mapy přidat samostatně jdou. Přičemž minimálně Guadeloupe má úplně stejný status jako tebou zmiňovaná Korsica.

0 Citovat

Je to dotaz na autory webu. Z mého pohledu čistě technicky, aby jsi mohl do Palestiny, musíš do Izraele. Při vjezdu třeba z Jordánska vstupuješ de facto na území Palestinské samosprávy, ale prostě de iure do Izraele a do pasu (samozřejmě hypoteticky) dostaneš izraelské razítko. Tedy z tohoto pohledu bych v cestovatelské mapě udělal jen Izrael, a to myslím bez nějakého politického kontextu.  Ty Tebou zmiňované území můžeš navštívit, aniž by jsi musel předem vstoupit do Číny nebo Francie a tedy chápu jejich význam v cestovatelské mapě. Toť můj subjektivní pohled...

0 Citovat

Mám chrome na widlích a když dám hledat letenku do AMS, tak tlačítko Hledej nic nedělá.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Mám chrome na widlích a když dám hledat letenku do AMS, tak tlačítko Hledej nic nedělá.

Dělá to stále? Zlobí nás teď Student :/

0 Citovat

už ne

0 Citovat

Když odešlu SZ, tak se stránka nenahraje znovu, takže to vypadá, že se zpráva neodeslala. Už jsem jednou takhle odeslal zprávu asi 5x 

0 Citovat

Jojo, víme o tom. Budeme přepisovat komplet řešení chatu. Díky za trpělivost

0 Citovat

Můžete z průvodce po Namibii odstranit tu zmínku o afroameričanech? Chápu že je to snaha o korektní pojmenování, nicméně je to dost úsměvné. 

0 Citovat

A kde to tam je? Nic nevidím...

0 Citovat

V části jazyk.

0 Citovat

Lukáš Jangl napsal(a):

V části jazyk.


Už to vidím... Slušný:-)

0 Citovat

Nový vyhledávač letenek se moc nepovedl. Když zadám jiný návrat a pak pomocí Upravit hledání změním třeba datum návratu, tak se na horním řádku s přehledem nezmění. Taky jsem zkoušel hledat něco +- 3 dny a když jsem zadal odlet v nějakou konkrétní sobotu, našlo mi to levné lety, ale když jsem zadal odlet už v pátek, tak mi to nejlevnější let (sobotní) nenašlo.

0 Citovat

Nám se taky moc nelíbí :) ale tohle je něco, co není pod naší kontrolou, zatím.

Ta nepřesnost s hledáním se občas děje u specifických routingů, to bylo vždycky.

0 Citovat

Chválím nový seznam zemí u mapy v profilu cestovatele a zobrazování názvů zemí při najetí myší na mapu. Dovolím si k tomu pár poznámek:

  • bylo by fajn mít možnost vidět celý seznam zemí, tzn., když mám pod seznamem napsáno "+ 25 dalších", už si je nemůžu rozkliknout a zobrazit, což je podle mě škoda
  • vidím, že je snaha seznam řadit abecedně, ale najednou mám na konci zobrazených zemí Bahamské ostrovy, Honduras a Kanadu, které tam abecedně určitě nepatří (ani v angličtině)
  • v seznamu mám Spojené království, na mapě po najetí myší je Velká Británie
  • po najetí myší na mapu jsem narazil na pár chyb - sorry, jsem grammar nazi :))
    "Byl jsem ve Spojených Arabských Emirátech" => mělo by být malé A a malé E
    "Byl jsem v Jižní/Severní Korei" => správně je v obou případech "Koreji"
    Na mapě máte mezi Džibutskem, Etiopií a Somálskem oblast odpovídající neuznanému státu Somaliland. Neřeším, zda jej tam mít nebo nemít, ale místo názvu se vám zobrazuje "-99".
    "Spojené Království" v seznamu zemí => mělo by být malé K

0 Citovat

1. Mapa v profile by chcela mať aj zoom

2. Screenshot 1 - neviem na čo je tam scroll

3. Vyhľadávanie na stránke by mohlo zahŕňať aj cestopisy

4. Ak si vyberiem konkrétnu oblasť cestopisov napr. https://www.cestujlevne.com/cest...asie 

4. 1. nemám možnosť zobraziť ďalšie cestopisy ako je prvých 12

4.2. na tejto stránke nefunguje ten vyhľadávací box bez popisu


screenshot-1.png

0 Citovat

2) mělo by být pryč

4.2) mě funguje, zkus znovu, možná se jen nenačetl?

Zbytek OK, zpracujeme.

Jen si nejsem jist u těch cestopisů na hlavní stránce. Jak by to mělo fungovat? Nebudeš hledat konkrétní název cestopisu, takže mě napadá jen fakt, že napíšeš nějaký stát a vypíše se ti i řádek s odkazem na cestopis?

0 Citovat

2) tam pořád mám

0 Citovat

2. ako píše Ridder stále to nie je preč

3. neviem či ste to tam doimplementovali teraz, ale predtým som to tam nevidel napr. https://www.cestujlevne.com/vyhl...?query=pra , vyhľadalo to aj v 3 cestopisoch, takže to je vyriešené

4.2. asi som bol nedočkavý, funguje to

0 Citovat

Již 5. den se mi nerefreshuje mainpage na mobilu (android). Tzn. nevidím na mobilu aktuální "akční letenky". Jako poslední je tam zobrazena Barcelona. Musím do menu a následně se proklikat na akční letenky. Mainpage je ale 5 dní stará, refresh nepomáhá. Je to problém jen na mém přijímači?

0 Citovat

Mně by se líbílo, kdyby se na https://www.cestujlevne.com/aktivita dalo kliknout na Více a zobrazilo by se třeba dalších 12 "novinek". V některých akčnějších dnech člověku lehce uteče nějaký komentář...

0 Citovat

Tohle by se mi líbilo u seznamu navštívených zemí.

0 Citovat

yess napsal(a):

Již 5. den se mi nerefreshuje mainpage na mobilu (android). Tzn. nevidím na mobilu aktuální "akční letenky". Jako poslední je tam zobrazena Barcelona. Musím do menu a následně se proklikat na akční letenky. Mainpage je ale 5 dní stará, refresh nepomáhá. Je to problém jen na mém přijímači?

Není, mám to stejně - také poslední Barcelona (Win 10, Chrome).

0 Citovat

yess napsal(a):

Již 5. den se mi nerefreshuje mainpage na mobilu (android). Tzn. nevidím na mobilu aktuální "akční letenky". Jako poslední je tam zobrazena Barcelona. Musím do menu a následně se proklikat na akční letenky. Mainpage je ale 5 dní stará, refresh nepomáhá. Je to problém jen na mém přijímači?

Já tento problém nemám, vidím na mobilu (Xiaomi s androidem) totéž, co na NB. Refresh taky funguje.

0 Citovat

Mne to take funguje, na pc Chrome, win 10 + iphone 8 s ios 12

0 Citovat

yess napsal(a):

Již 5. den se mi nerefreshuje mainpage na mobilu (android). Tzn. nevidím na mobilu aktuální "akční letenky". Jako poslední je tam zobrazena Barcelona. Musím do menu a následně se proklikat na akční letenky. Mainpage je ale 5 dní stará, refresh nepomáhá. Je to problém jen na mém přijímači?


Ten samý problém - mobilní verze, v mém případě Safari na iPhone (nejnovější iOS). 

0