Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Napsal David Eiselt 2017-03-22T20:29:47+01:00 ve fóru Cestujlevne.com

Přidávám se k prosbě o přidání Palestiny mezi země, v mapě potom chybí.

Proč?  Palestina není země, je to území, stejně jako Patagonie, Halič nebo třeba Korsica.

cali napsal(a):

Proč?  Palestina není země, je to území, stejně jako Patagonie, Halič nebo třeba Korsica.

Na druhou stranu třeba Hong Kong, Macao, Taiwan nebo Guadeloupe do mapy přidat samostatně jdou. Přičemž minimálně Guadeloupe má úplně stejný status jako tebou zmiňovaná Korsica.

Je to dotaz na autory webu. Z mého pohledu čistě technicky, aby jsi mohl do Palestiny, musíš do Izraele. Při vjezdu třeba z Jordánska vstupuješ de facto na území Palestinské samosprávy, ale prostě de iure do Izraele a do pasu (samozřejmě hypoteticky) dostaneš izraelské razítko. Tedy z tohoto pohledu bych v cestovatelské mapě udělal jen Izrael, a to myslím bez nějakého politického kontextu.  Ty Tebou zmiňované území můžeš navštívit, aniž by jsi musel předem vstoupit do Číny nebo Francie a tedy chápu jejich význam v cestovatelské mapě. Toť můj subjektivní pohled...

Já bych se hlavně soustředila na respektování politiky jedné Číny. V opačném případě by to mohlo mít pro server nespecifikované následky dle rozhodnutí čínské trolí farmy. A dá se očekávat i protest velvyslance.

Mám chrome na widlích a když dám hledat letenku do AMS, tak tlačítko Hledej nic nedělá.

Leoš Literák napsal(a):

Mám chrome na widlích a když dám hledat letenku do AMS, tak tlačítko Hledej nic nedělá.

Dělá to stále? Zlobí nás teď Student :/

už ne

Když odešlu SZ, tak se stránka nenahraje znovu, takže to vypadá, že se zpráva neodeslala. Už jsem jednou takhle odeslal zprávu asi 5x 

Jojo, víme o tom. Budeme přepisovat komplet řešení chatu. Díky za trpělivost

Můžete z průvodce po Namibii odstranit tu zmínku o afroameričanech? Chápu že je to snaha o korektní pojmenování, nicméně je to dost úsměvné. 

A kde to tam je? Nic nevidím...

V části jazyk.

Lukáš Jangl napsal(a):

V části jazyk.

Už to vidím... Slušný:-)

Nový vyhledávač letenek se moc nepovedl. Když zadám jiný návrat a pak pomocí Upravit hledání změním třeba datum návratu, tak se na horním řádku s přehledem nezmění. Taky jsem zkoušel hledat něco +- 3 dny a když jsem zadal odlet v nějakou konkrétní sobotu, našlo mi to levné lety, ale když jsem zadal odlet už v pátek, tak mi to nejlevnější let (sobotní) nenašlo.

Nám se taky moc nelíbí :) ale tohle je něco, co není pod naší kontrolou, zatím.

Ta nepřesnost s hledáním se občas děje u specifických routingů, to bylo vždycky.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!