Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Ahoj, taky mi to už nekolik dní nejde.

Zkoušel jsem i jiný prohlížeč, ale nepomohlo to.

Mám Android 8.
0 Citovat

Davide prosím ťa, nemáte nejaký problém s notifikáciami na nové akcie? Už pár dní mi ani na mobil ani cez desktop neprišlo žiadne upozornenie, ale len dnes boli zverejnené 3 akcie.. Tak neviem či len ja mám nejakú chybu alebo aj ostatní.. 

0 Citovat

Dali by sa navstivene krajiny v profile zoradit abecedne ?

0 Citovat

V cestovatelské mapě je rozbité Kosovo. Mám ho mezi navštivenými, ale nemá modrou barvu a při najetí na něj se zobrazuje text "-99" a ne "Byl jsi v Kosovské republice". Stejný text se zobrazuje při najetí na část Somálie, která si říká Somaliland.


Kromě toho se nějak divně zobrazuje Maroko/Západní Sahara. Jakoby ještě pobřežní část Západní Sahary byla Maroko? 

0 Citovat

Mohu mít několik všetečných dotazů?

1. Proč nefunguje vyhledávání v textu diskuse na fóru? Většina opravdu cenných informací a vychytávek je ve fóru nikoli v průvodcích.

2. Kdy bude možné vkládat delší odkazy?

3. Proč při dvou citacích v jednom příspěvku jde následně editovat jen první příspěvek?

4. Last but not least... jaký smysl mělo zbourat předchozí fórum, když to stávající není po 2.5 letech ani zdaleka plnohodnotnou náhradou?



0 Citovat

Dobrý den.

Uvítal bych možnost sledování i u cestopisů - komentáře.

A případně i možnost sledovat celou nějakou oblast fóra, třeba fórum Tipy na levné letenky.

Děkuji.

0 Citovat

Bylo by pěkné, kdyby mapa u článků ukázala celou trasu. Nejen start a cíl, ale i mezipřistání.

0 Citovat

Na Homepage mi prestaly fungovat linky do fora - hazi to


"Tak se nám zdá, že jste se tu ztratili...

Programátoři tomu říkají chyba 404, cestovatelé zase výlet na blind. Ať tak či tak, nemůžeme bohužel stránku, na kterou se snažíte vstoupit, najít. Zkuste se, prosím, vrátit na hlavní stránku. "


Musim jit pres zalozku Forum -> thready..

0 Citovat

Petr76

- vyhledávání v textu funguje, např. tvé „vyhledávání v textu diskuse na fóru“ https://www.cestujlevne.com/vyhl...#prispevky Ale jestli myslíš pak to, jakým způsobem je výsledek zobrazován, tak jo. To se musí upravit.

- délka odkazů není limitována. Máš nějaký, který zlobí?

- editace dvou citací, nikdy jsme nezkoušeli ani nás nenapadlo, že tomu tak někdy bude

- integrita

Marek

Notifikace na nové události máme v plánu a chceme řešit, fóra i komentáře libovolně na webu

Leoš Literák

To by se líbilo i nám, ale máš mnoho akcí, kdy přestup je na nejrůznějších letištích, typicky AMS/CDG nebo FRA/MUC/BRU... Pak by v mapě byl naprostý guláš. Takhle elegantně vidíš kam to bude a vzdálenost, kterou urazíš.

kickass1

jj, už opraveno. Něco nám tu zlobí.

0 Citovat

Libovolný delší odkaz: https://magazin.aktualne.cz/cest...-poznava/r~fbefacb89d7111e9b6a9ac1f6b220ee8/

Odkaz na být na článek Cestování je povrchnější, největší tragédií jsou turisté z Číny...

Nevím co si mám představit pod pojmem "integrita", ale z hlediska uživatelského komfortu je to oproti předchozí verzi velký krok zpět.

0 Citovat

Tam je to tím speciálním znakem, zařídíme.

0 Citovat

jj facha diky :)

0 Citovat

Před časem jsem tu v nějaké diskuzi četl o problematice souhlasu rodiče s vycestováním dítěte, konkrétně se jednalo buď o cestu do nebo přes Ukrajinu a někdo zřejmě z ukrajinské ambasády sem na sebe dával kontakt. Díky skvělému vyhledávání to nemůžu najít, nevím ani, jestli to bylo ve fóru, pod cestopisem nebo někde jinde. (BTW možná by stálo za to napsat na toto téma příspěvek do blogu...)

0 Citovat

Nevím, jestli jsem to sem už nepsal, ale líbilo by se mi, kdybych měl v profilu možnost zobrazit všechny svoje příspěvky/komentáře. Před nedávnem jsem zrovna hledal nějaké tipy z diskuze, kde jsem reagoval, protože jsem si potřeboval něco ověřit, a protože to vyhledávání zde je fakt na prd, nakonec jsem si to našel před google pomocí site:cestujlevne.com :-) 

0 Citovat

Liborek napsal(a):

Nevím, jestli jsem to sem už nepsal, ale líbilo by se mi, kdybych měl v profilu možnost zobrazit všechny svoje příspěvky/komentáře. Před nedávnem jsem zrovna hledal nějaké tipy z diskuze, kde jsem reagoval, protože jsem si potřeboval něco ověřit, a protože to vyhledávání zde je fakt na prd, nakonec jsem si to našel před google pomocí site:cestujlevne.com :-) 

minimálne tie príspevky idú https://www.cestujlevne.com/cest...prispevky, len na to asi nie je nikde odkaz :D 

0 Citovat

Liborek napsal(a):

Nevím, jestli jsem to sem už nepsal, ale líbilo by se mi, kdybych měl v profilu možnost zobrazit všechny svoje příspěvky/komentáře.

A proč ne všechny příspěvky kohokoliv? To myslím bez ironie.

Jinak se k názoru přidávám, vím, že jsem diskutoval o záležitosti xyz, ale vyhledávač mi odkaz na xyz zpětně nenajde... maximálně se k němu dostanu různýma oklikama a za dlouho.

0 Citovat

Workaround je použít google:

site:cestujlevne.com hledana fraze

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Petr76

- vyhledávání v textu funguje, např. tvé „vyhledávání v textu diskuse na fóru“ https://www.cestujlevne.com/vyhl...#prispevky Ale jestli myslíš pak to, jakým způsobem je výsledek zobrazován, tak jo. To se musí upravit.

Ale kde je tento odkaz schovaný? Když kliknu na fórum a pak ikonu vyhledávání, tak tam se zobrazuje jen vyhledávání aerolinek a průvodců, což moc užitečné není. Možná by to omezilo i zakládání 56. vlákna na již do aleluja diskutovaného tématu.

0 Citovat

Chtel bych se administratoru zeptat, jak je to v Cestovatelske mape s Marokem a Zapadni Saharou. Znamena to, ze pokud nekdo nekdy byl ve mestech Dakhla a Laayoune, tak vlastne ani v Zapadni Sahare nebyl? Pouze v Maroku?! Predem diky za odpoved.

0 Citovat

ved je tam na vyber Zapadna Sahara

0 Citovat

tonic napsal(a):

ved je tam na vyber Zapadna Sahara


Na vyber tam sice je, ale co ta hranice?!
0 Citovat

aha, uz som pochopil. to skor vyzera na chybu v mape. 



sahara.png

0 Citovat

Jak dlouho už jsou cestopisy živé? Stále není opravena práce se seznamy a schránkou. Copy paste často vede ke ztrátě textu. Nebo když zkopíruju delší text, vloží se mi jako hromada odstavců. A jejich slučování je peklo.

0 Citovat

Vypadá to, že podtrhávání částek s měnou nefunguje pro jednu cifru, viz můj cestopis z Hong Kongu - 5 HKD to nebere.

0 Citovat

A taky nejde v cestopisech mazat bod na mapě.

0