Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

@Liborek: Jasně, "žhavá témata" ať je klidně těch 12 nejžhavějších z každé sekce, ale proč nemohu listovat fakt nechápu. Ať se na mě David nezlobí, ale bez funkčního vyhledávání a neexistujícího listování (takže bez primární i sekundární možnosti tady něco najít) tohle opravdu není diskuzní fórum, ale spíš nějaká parodie na něj.

0 Citovat

To ale nejsme ve při. Že to tu ani pět let od spuštění nového webu pořádně nefunguje je smutné.

0 Citovat

@JardaM Napsal jsi to i za mě.

Zajímalo by mě taky, proč nemůžou být v průvodcích letišti hned nahoře někde mezí kódem, časem a počasím odkazy na jejich webové stránky. Chápu, že některé se špatně hledají, ale s tím by vám určitě někdo (včetně mě) pomohl.

0 Citovat

url adresy na letiště máme, ale právě s tímhle updatem vypadly. V nové verzi budou uvedené.

0 Citovat

jakob napsal(a):

To tady spamujete roboty ať dostanete práva moderátora a stejně Vám jde jen o mazání příspěvků legendy Mikira.

Že se nestydíte :-D

Nemyslim ,ze bych byl az takova legenda,  ale jinak cim min prav k moderovani tim lepe ,samozrejme spamy mi vadi ,ale ono se to muze svrhnout na ty  pro nekoho nepohodlne prispevky a to je pak spatne Chodim sem denne a nemyslim ze je tech spamu zase tolik ,cas od casu se to zapleveli ale to stihne majitel webu  zlikvidovat  ,nemyslim ze by bylo nutne nekoho dalsiho poverovat pravy  k zasahu do fora 

Rekl bych ,ze jsou  dulezitejsi veci  k naprave  Napriklad vyhledavac letenek ,rozhodne nepatri k tem co by pres nej slo najit nejlevnejsi letenku  Nejde o lowcosty,  tam je  stejne  nejlepsi zpusob presmerovani na jejich original stranky ,ale mimo Evropu  by asi stalo za to mit lepsi nabidku nez existuje 

0 Citovat

Přijde vám normální tady tolerovat tohle? Vážně nemůžete někomu svěřit moderátorství? Ostuda.


1.png

8 Citovat

Podepisuju.

0 Citovat

To, že nezaznamenám každý komentář na webu neznamená, že nám komentáře těchto chabých jedinců přijdou normální.

2 Citovat

A zaspamovaná diskuze o Kubě furt nic?

https://www.cestujlevne.com/disk...iza-penize

0 Citovat

Hmmm, koukám že ze zakládání nových témat se přesunuli ke spamování jednotlivých vláken. Tak teď už nevím jakou logikou je mazat.

0 Citovat

Zaznamenat bys je ale měl. Každopádně to svědčí o tom, jakou důležitost přikládáš diskuzi. Myslím, že pročíst  diskuzi párkrát během dne tolik práce nedá. Zase tu nejsou stovky příspěvků, pokud teda zrovna není letenka do USA za 4 tis. Už jsem to psal několikrát. Diskuze je dle mého názoru to, co sem vede většinu lidí. Ty bys měl podobné příspěvky hned mazat. Dimiku je jen převlečený DimikUK. který tu byl sprostý a před necelými dvěma roky odešel, nebo byl vyhozen. Teď se vrátil a zase tu blije do každé diskuze. On to dělá cíleně. Myslím, je to tvůj obdivovatel z akčních letenek, který se to tu snaží co nejvíc poškodit. Ale za to nemůžu dát ruku do ohně. Každopádně to snižuje úroveň diskuze a spousta lidí už sem nechodí i kvůli tomu. Takže pokud s tím nic neuděláš, tak sem přestane chodit i ten zbytek. A to by bylo škoda. Hlavně pro tebe :-)

10 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Hmmm, koukám že ze zakládání nových témat se přesunuli ke spamování jednotlivých vláken. Tak teď už nevím jakou logikou je mazat.

Když bude jednoduché stránkovat poslední komentáře nezávisle na typu, bude je snadné nalézt. 

Jak zabránit? Klasická captcha je otrava pro klienty a protože je globální, je to věčný boj. Co mi fungovalo, je udělat triviální českou ochranu. Například vložte do políčka aktuální rok , nebo vložte do políčka výsledek dva plus pět . Kdo tím projde, uložit cookie a není třeba opakovat. Zabráníš tím zahraničním spamům.

0 Citovat

Btw proč tak strašně dlouhou trvá, než se citace komentáře přenese do formuláře? Trvá to snad pět sekund a je to děsná otrava. I samotné odeslání formuláře s komentářem je dost zdlouhavé.

0 Citovat

S citacemi žádný problém nemám, žádné prodlevy.

0 Citovat

mirjur napsal(a):

S citacemi žádný problém nemám, žádné prodlevy.

Mám Chrome na Windows, 8 sekund.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

[citace="mirjur "]

S citacemi žádný problém nemám, žádné prodlevy.

Mám Chrome na Windows, 8 sekund.

[/citace]

Chrome na W10, bez prodlevy, nebo možná v řádu desetin sekundy při natažení citace. Odeslání příspěvku otestuji.

Edit: odeslání totéž.

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Zaznamenat bys je ale měl. Každopádně to svědčí o tom, jakou důležitost přikládáš diskuzi. Myslím, že pročíst  diskuzi párkrát během dne tolik práce nedá. Zase tu nejsou stovky příspěvků, pokud teda zrovna není letenka do USA za 4 tis. Už jsem to psal několikrát. Diskuze je dle mého názoru to, co sem vede většinu lidí. Ty bys měl podobné příspěvky hned mazat. Dimiku je jen převlečený DimikUK. který tu byl sprostý a před necelými dvěma roky odešel, nebo byl vyhozen. Teď se vrátil a zase tu blije do každé diskuze. On to dělá cíleně. Myslím, je to tvůj obdivovatel z akčních letenek, který se to tu snaží co nejvíc poškodit. Ale za to nemůžu dát ruku do ohně. Každopádně to snižuje úroveň diskuze a spousta lidí už sem nechodí i kvůli tomu. Takže pokud s tím nic neuděláš, tak sem přestane chodit i ten zbytek. A to by bylo škoda. Hlavně pro tebe :-)

David by samozřejmě nemusel diskuze kontrolovat sám a mazat příspěvky sám, nemusí přece kolem webu dělat všechno, stačí mít moderátory. Vždyť Dimiku už psal blbosti pod tu akci do USA a i předtím do nějakých témat.

K citacím - chrome W10 bez prodlevy.

1 Citovat

To je mi jasné, ale asi není zájem, když o moderátorech tu byla už diskuze dávno.

0 Citovat

Pokud by byl strach z cenzury a zneužívání, stačilo by, aby komunitní moderátoři příspěvek jen skryli a admin mohl udělat undo + kick out moderátora. Nicméně zájem není.

4 Citovat

Ale abych jenom nekritizoval a nepoukazoval na problémy, tak za krok ohledně Aeroflotu, atd. tleskám!

3 Citovat

Fakt se nedá něco udělat s tím "kubánským" vláknem plným spamu v indonéštině?

https://www.cestujlevne.com/disk...iza-penize

1 Citovat

možná slouží jako honeypot :-)

0 Citovat

Jen takový nápad v souvislosti s neúspěšným hledáním levné půjčovny aut v Dublinu - co udělat nějaké shrnutí nejlepších autopůjčoven pro města/letiště? Třeba stylem interaktivní mapy, jako když se řešili vstupní podmínky kvůli covidu, kde by každý u daného města/letiště mohl napsat zkušenost s půjčovnou? V současné době šílených cen půjčovného by podle mě lidé ocenili tipy na místní půjčovny, se kterými mají ostatní dobrou zkušenost.

Jen mě z hlavy napadá Geysir na Islandu, Niza Cars v Barceloně, Swift Rent a Car na Maltě, samozřejmě provařený Cicar na Kanárech, Flor do Norte na Sao Miguel, Cosmos Car Rental na Kypru, Arnold Clark Car and Van Rental v Edinburghu, AutoNation Car Rental v Jordánsku...

4 Citovat

Dobrý nápad, Jardo. Poslední dobou hledám také většinou místní půjčovny s dobrými recenzemi. Často nemají na letištích pobočky a téměř nikdy nejsou v agregátorech. Na druhou stranu na mě počkají na letišti, nemusím stát frontu a mají lepší ceny i podmínky a osobní přístup. Viz zmíněný Cosmos Car Rental na Kypru, který jsme před týdnem využili.

0 Citovat

V posledni dobe me prijde ,ze se CL zmenilo prilis k propagaci  zajezdu CK s al inclusive Netvrdim,ze vybrane zajezdy nejsou v dane kategorii jedny z nejlepsich vzhledem k cene Ale prece jen puvodni zamer se proste vzdaluje a v soucasne dobe narustu cen letenek pred hlavni sezonou i rostouci ceny ubytovani by bylo hezke uvadet vic pro low cost cestovatele 

Po otevreni rubriky levne letenky kamkoliv na me vyskoci z 12 upoutavek 8 zajezdu CK vetsinou s al inclusive a jen 4 nabidky pro low cost cestovatele 

6