Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Z mobilu nejdou psát žádné příspěvky, zobrazí se jen první písmeno. IOS 16

1 Citovat

Uz jsem na to upozornoval pred 9 dny...

0 Citovat

Kruciální postřeh:

Průvodci jsou teď na prvním místě (fajn), ale podle mě naprosto nevhodně, a to i přesto, že jsem říkal, že zejména kvůli nim má tento web svou value. Nejdříve se přece musím rozhodnout, kam pojedu (to zjistím z akcí nebo z fóra, kde se to inspiracemi jen hemží) a až potom hledám průvodce (nikdy ne naopak). Na PC i mobilu jsou teď průvodci na celou stránku :(. Nepotřebuji každý den vidět průvodce po Sicílii.

Co naopak potřebuji, je že až na Sicílii budu, tak abych na jedno kliknutí daného průvodce vyhledal. -> přidat search bar hned na úvodní stranu!

Zájezdy a cestopisy bych dal až pod akce a fórum.

9 Citovat

Jane, já teda nevím, nedal by se použít "hamburger" vlevo nahoře?

0 Citovat

Se zahraniční SIM jsem nemohl přidat příspěvek, neprošel jsem validaci, že nejsem robot... Ale žádnou jsem nedostal.

0 Citovat

Piratice napsal(a):

Jane, já teda nevím, nedal by se použít "hamburger" vlevo nahoře?

Dal, ale je to jedno zbytečné kliknutí navíc, a to nemluvím o tom že na mobilu je vpravo nahoře. 

Je to jak kdyby Google měl takový hamburger 😁

0 Citovat

Tak to jsem asi úplně blba, myslela jsem, ze poznám pravou a levou stranu :-(

Mne třeba na jablkovem tabletu hambáč nefunguje vůbec. Třeba se to někdy polepší...

0 Citovat

Je vlevo, moje chyba, o tom to ale není. 

2 Citovat

Já jsem teď dala dotaz u United Airlines a v diskuzi se vůbec nezobrazuje, ach jo. A to bych fakt potřebovala poradit.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Kruciální postřeh:

Průvodci jsou teď na prvním místě (fajn), ale podle mě naprosto nevhodně, a to i přesto, že jsem říkal, že zejména kvůli nim má tento web svou value. Nejdříve se přece musím rozhodnout, kam pojedu (to zjistím z akcí nebo z fóra, kde se to inspiracemi jen hemží) a až potom hledám průvodce (nikdy ne naopak). Na PC i mobilu jsou teď průvodci na celou stránku :(. Nepotřebuji každý den vidět průvodce po Sicílii.

Co naopak potřebuji, je že až na Sicílii budu, tak abych na jedno kliknutí daného průvodce vyhledal. -> přidat search bar hned na úvodní stranu!

Zájezdy a cestopisy bych dal až pod akce a fórum.

Změněno. Výsledky nepřinesly kýžené ovoce, resp. průvodci dostávají už tak masivní traffic z venku, že test z homepage nic navíc nepřinesl.

2 Citovat

Díky! Skvělé!

0 Citovat

A search bar by mohl být taky? 😁🙏

3 Citovat

Nevím, jestli to tu náhodou někdo nezmínil dříve, ale proč se nelze skrz jméno autora cestopisu prokliknout na jeho profil a cestopisy, které napsal?

1 Citovat

Mně toto jde. Zrovna jsem to teď provedl.

1 Citovat

Libore, ono to jde třeba tady odsud se prokliknout na profil cestovatele. Ale nešlo mi to v cestopisu, který jsem četl a chtěl se podívat, jaké další ještě ten autor napsal. To dřív myslím šlo.

0 Citovat

Mně to právě tak šlo, z cestopisu na profil autora a jiný cestopis, aspoň z mého mobilu. Ale z některých mobilů sem nešlo v předchozích týdnech ani psát, takže to není univerzální problém pro všechny.

0 Citovat

Drobný detail, že to tu funguje někdy divně. Píše to čas příspěvků vždy xx:10. Poslední jsem napsal v 16:20.

0 Citovat

Viete o nejakej nahrade za umierajuce forum cl ?

4 Citovat

CL (nebo minimálně jeho fórum) umřelo s mikirem. :-( Ale třeba ještě povstane jako Fénix.

5 Citovat

Nepochopil jsem, co se stalo s cestopisy.

1) Je jich vidět mnohem míň na první dobrou, víc se musí scrollovat a nebo rozbalovat.

2) Předtím šlo vybrat stát (dejme tomu Maroko) a objevily se cestopisy, u kterých autor zadal, že byly z Maroka. To už nejde, nechápu proč. Teď musím doslova napsat Maroko do search baru, takže vyjedou jen ty, u kterých autor v názvu cestopisu použil slovo Maroko. Spoustu se mi jich tím pádem nezobrazí.

3) Došlo mi, že se k cestopisům z Maroka dostanu přes průvodce Marokem a tam pro změnu je k Maroku cestopis z Malty, z Madeiry a tři z Mallorky.

Pro mě umřelo fórum s jeho zbytečnou velikostí a nutností neustále scrollovat. Připadám si tady, jako bych měl velikost prohlížeče nastavenou tak na 140% a je to opravdu nepříjemné.

5 Citovat

Neviem či to už bolo reportované ale u akciách mi zobrazuje menu CZK namiesto EUR (ktorú mám nastavenú v nastaveniach).

1 Citovat

Proč si můžu svůj vlastní příspěvek nahlásit jako nevhodný?

1 Citovat

No kdyby to nenapadlo nikoho jiného... :-)

7 Citovat

Mıchal napsal(a):

Proč si můžu svůj vlastní příspěvek nahlásit jako nevhodný?

Nemůžeme upírat práva lidem s bipolární poruchou...

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Proč si můžu svůj vlastní příspěvek nahlásit jako nevhodný?

Tak se dej do ignorace a nečti se. 

0