Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Taky unikátní vlastnost woke fóra :D

1 Citovat

....do komentářů nejde přidat fotku, už tu možná někdo psal. 

1 Citovat

Na homepage kliknu v odstavci Právě se diskutuje na " někdo" odpověděl(a) ve fóru a hodí mě to na příslušnou odpověď. Ale ta je zobrazena tak, že nejde přečíst kdo a kdy ji napsal. Příklad je na obrázku. Takže musím ručně odscrolovat o kousek výš, pokud to chci zjistit. Nešlo by to doladit?


snimek-obrazovky-2022-11-16-190707.png

3 Citovat

me se libi :)


fad7bf04-ded5-4b57-af57-606038853da3.jpeg

1 Citovat

Bylo by dobré vrátit potvrzovací okno, při mazání příspěvku. Teď jsem si omylem jeden smazal. 

3 Citovat

Na začátku cestopisu je info typu "čtení na 9 minut    3 komentáře    hodnoceno 8 x".
Nemohly by ty "3 komentáře" a "hodnoceno 8 x" sloužit jako linky vedoucí na ty komentáře a hodnocení?

5 Citovat

Anebo obnovit předchozí funkčnost - když se z hlavní stránky klikne u cestopisu na X komentářů, tak jít rovnou na komentáře u tohoto cestopisu a ne na začátek cestopisu.

3 Citovat

Při zobrazování přepočtu například z EUR nebo z USD by mohlo také fungovat při použití znaku € nebo $ . Děkuji

0 Citovat

@Marek_24: $ není jen USD. Jsou i jiné dolary, i když většinou by se jednalo o USD.

1 Citovat

Na homepage v Právě se diskutuje je info typu před hodinou XY odpověděl ve fóru. Když přejdu do fóra, je u příspěvku info před 2 hodinami . Přímo u příspěvku se zkrátka často zobrazuje o hodinu víc než na homepage. Nešlo by to nějak sesynchronizovat?

0 Citovat

Po rozkliknutí Více aktuálních témat ve foru zmizí nahoře možnost Označit jako přečtené

0 Citovat

Prosím, kde je tlačítko ignore?

0 Citovat

Už není potřeba.

0 Citovat

Mně by se tlačítko "ignor", které by ovšem skrylo i cestopisy daného člověka, momentálně dost líbilo :D

5 Citovat

@floodland: proč už není potřeba? Něco mi uniklo? Nebo to "Nashledanou" bylo definitivní? V tolik štěstí bych se snad ani neodvážil doufat... 😀

1 Citovat

JardaM napsal(a):

Mně by se tlačítko "ignor", které by ovšem skrylo i cestopisy daného člověka, momentálně dost líbilo :D

Přesně tak jsem to myslela.

0 Citovat

Aha, tak už jsem v obraze. Ja tu poslední diskuzi totiž nějak nezaregistroval. Tak to potom ty body z cestopisu chápu. Třeba s tím metením bordelu na nohy. Taky bych asi neodolal.

3 Citovat

Válečnou sekeru jsme zakopali a příspěvky uživatele  baca12 opět uvidíš

 

pobavilo :)

0 Citovat

1) chodí vám notifikace z fora? Dal jsem sledovat Akční letenky v business třídě, jsou tam nové příspěvky, ale žádný email mi nedorazil.

2) web je hodně pomalý - třeba otevření soukromých zpráv nebo procházení témat ve foru trvá moc dlouho. Máte v databázi správné indexy?

0 Citovat

Je to mrtvé už asi 2 týdny.

0 Citovat

Odstranění možnosti citovat poslední příspěvek se omylem vztáhlo i na poslední příspěvek na předchozích stránkách, kde k tomu není důvod.

1 Citovat

Notifikace na mail jsme snad nikdy neposílali, nebo se pletu? Notifikace se objeví v hlavičce webu vedle Fórum v modrém kolečku.

Rychlost webu je za mě ok, nevšiml jsem si zpomalení nebo záseku. Má s tím ještě někdo problém?

 

0 Citovat

Za notifikace na email bych se přimluvil.

1 Citovat

Nešlo by mít možnost označit ve fórech ta témata, která mě nezajímají? Taková témata by se mi pak jevila, jako že v nich neprobíhá diskuse a mizela by postupně z 'Právě se diskutuje' na homepage z aktuálních témat, i když ve skutečnosti na nich třeba probíhá bouřlivá diskuse.

4 Citovat

Já nevím, jak to má fungovat, čekal jsem email. 

0