Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Zrušení možnosti citace posledního příspěvku se zavedlo před několika lety za covidu. Já bych někdy tuto možnost uvítal, když chci zareagovat jen na jednu větu z delšího příspěvku. Bylo by pak jasnější, na co odpovídám. Vyřešil jsem to tak, že jsem s odpovědí počkal, až nebyl ten příspěvek poslední. Je ale fakt, že většina lidí cituje zbytečně celé dlouhé příspěvky a kvůli těmto je dobře, že nelze citovat poslední příspěvek. 

4 Citovat

Citace posledního příspěvku má svůj význam, takže její zrušení také nechápu. Pokud takto budu reagovat na poslední příspěvek a někdo mě předstihne, tak není zřejmé, na co pak já vlastně reaguji. 

4 Citovat

Má to význam i třeba proto, že už se mi stalo, že jsem reagovala na něco konkrétního v něm a jeho autor to pak v tom svém původním příspěvku změnil a následně tím diskuse ztratila smysl.

4 Citovat

Nejdu mi posielat ani citat spravy v mobilnej verzii, web bez problem

Vid priloha(ak sa nacita, bo ani to moc nefunguje)


screenshot-2024-02-06-11-24-02-652-com-android-chrome.jpg

0 Citovat

Jo, mobilní verze je v posledních dnech nějaká rozhašená. Některé příspěvky se ani číst nedaly.

0 Citovat

Nešlo by odkaz Navrhni úpravu přidat ke všem průvodcům, ideálně i ke všem částem průvodce?

2 Citovat

A bylo by dobré aby všechny stávající odkazy Navrhni úpravu fungovaly. Ne všechny jsou funkční.

1 Citovat

divan napsal(a):

A bylo by dobré aby všechny stávající odkazy  Navrhni úpravu  fungovaly. Ne všechny jsou funkční.

K citacím posledních příspěvků, jsem rád že tu ta možnost není. diskuzi to zprehlednuje. Pokud potřebujete citovat poslední příspěvek lze to tímto způsobem když upravíte vygenerovaný text. 

0 Citovat

A ještě jsem teď zjistil, že mezi průvodci letišti není Singapore Seletar. 😆

1 Citovat

Rovnez chybi i Jacarepaguá - Roberto Marinho (RRJ).

Jedna se o mensi letiste obsluhujici Rio de Janeiro jako vetsi letiste Santos Dumont (SDU) a Galeão - Antonio Carlos Jobim (GIG).

 
0 Citovat

Uz nekolik tydnu nejde posilat SZ z mobilu (jen lidem, se kterymi uz jsem si nejakou SZ drive poslala), hlasi to "odstavku" za ucelem zlepseni.

1 Citovat

Navrhni úpravu - zrušeno. Pište do komentářů, budeme interagovsat s nimi s vyznačovat, co bylo již aktualizováno. Díky.

0 Citovat

Zdravím, já mám problém tu ve fóru, že se na hlavní stránce zobrazí Počet sledovaných téma - 0, přitom když si to rozkliknu, tak vidím normálně všechny sledované - viz. obrázek.

Další problém mám v průvodci - při psaní lze vložit mapu - i naklikat si trasu, ale v náhledu průvodce je jenom bílý obdélník velikosti té mapy....opět viz. obrázky.-/


vystrizek.png
cl-pruvodce1.png
cl-pruvodce2.png

0 Citovat

Nešlo by přidat funkci Nahlásit i ke komentářům pod průvodci? Nebo chcete všechny spamy vyhledávat ručně? 😊

4 Citovat

??? Asi jsem bohatý a mám delší vedení, ale ten koment jsem nepobral....

pro ty "bohatší" jako jsem já...to byla reakce na Joxe

 

no ono je mi to ouplně u zádele přidat jeden link pod každou "neviditelnou mapu" (v podstatě mi to zabere ten samý čas jako když to klikám přímo v průvodci, jen se s tím teď nemusím s*** a rovnou jen linkovat). Je to jen "škrabáním se levou rukou za pravým uchem" ...

0 Citovat

btw teď uvidíme jestli to tu funguje jako na ostatních fórech....

kde bych očekával baňán :-P

0 Citovat

Delší vedení potvrzeno. 😉 Můj komentář s vaším nijak nesouvisel.

2 Citovat

Z mobilu stále nefunguje posílání SZ, už minimálně měsíc, místo toho tento krásný citát a těšíme se na ty skvělé věci:

“Netrap se výmoly a užívej si cestu.” - Fitzhugh Mullan

Stránky jsme jen na chvilku odstavili, protože na nich provádíme skvělé věci. Zkuste stránku aktualizovat. Pokud to nejde, půjde to příště :)

Tým CestujLevne.com
2 Citovat

1. To je záměr, že "Můj profil" a "Nastavení" vedou na stejnou stránku?

2. Zase nemůžu nikde dohledat historii svých příspěvků.

Dřív se mi na stránce s profilem v seznamu cestovatelů (kam se tedy z dvojjedinné stránky Můj profil / Nastavení proklikám přes neintuitivní mini ikonku vedle jména) zobrazovaly alespoň poslední příspěvky. Teď už se tam nezobrazuje nic, resp. jen číslo, které ale není totožné s tím, co mám ve fóru.

Umím si toho dost dohledat přes google, ale mít to někde vylistované v profilu mi opravdu přijde pohodlnější, než si vzpomínat, co asi jsem psal a kdy pro hackování google hledání.

 

1