Vaše lety 2018

Založil norbic před 5 měs ve fóru Co se nevešlo
15 odpovědí

Já vím, že je ještě celkem brzo, ale třeba už někdo něco zajímavýho políčil ;) Za mě zatím jen tohle

02-03/2018

PRG-HEL

HEL-BKK

DMK-KBV

HKT-KUL

KUL-LOP

LOP-KUL

KUL-KIX

KIX-HEL

HEL-PRG

02/18 - BTS-DXB-CMB-DXB-BTS

:-) vy mě bavíte
1/2018 PRG - IST - HKT a zpět

zatial len eilat, som si povedal, ze uz nebudem kupovat nic dlho dopredu, ako so mnou teraz vypiekol wizz s kluzom

Tak jsem neodolal a za 46,5 € u Ukrajinců vzal prodloužený víkend v Kyjevě. Chci udělat pár změn v práci, tak uvidíme, jestli to proletím, ale je to ještě daleko a stálo to hříšně málo.

03/18 Praha-Kyjev-Praha (UIA)

kopecky napsal(a):

Tak jsem neodolal a za 46,5 € u Ukrajinců vzal prodloužený víkend v Kyjevě. Chci udělat pár změn v práci, tak uvidíme, jestli to proletím, ale je to ještě daleko a stálo to hříšně málo.
03/18 Praha-Kyjev (UIA)

btw ja taky neodolal a přidal jsem 04/18 Praha - Kyjev RT ;)

zatím 01/18 KTW - MST RT, ale neboť jsou letenky jen za 218kč RT,tak asi necháme propadnout zpáteční a něco vymyslíme ještě po Evropě.

pokracovani z 11/2017

bkk-kul-airasia

kul-makassar-airasia

makassar-gorontalo-makassar-lion

makassar-bali-garuda

bali-labuan bajo-bali-nam air

bali-manila-cebupacific

puerto princesa-cebu-cebupacific

cebu-siargao-cebu-cebupacific

cebu-manila-airasia

27.3.manila-dubai-cebupacific

18/06 PRG-CDG, OK, 319

18/06 CDG-SXM, AF, 343

27/06 SXM-CDG, AF, 343

28/06 CDG-PRG, AF, 321

16/07 PRG-KBP, PS, 733

16/07 KBP-TSE, PS, 739

05/08 IST-KBP, PS, 738

05/08 KBP-PRG, PS, 733

Februar : Budapest - Kijev - Dubai - Manila - Ho Chi Minh - este neviem odkial do - Manila - Dubai - Kijev - Budapest (mix UIA, Wizz, Cebu)

Jul : Budapest - Tirana (Wizz)

September: Budapest - Kiev - Almaty - Astana - Budapest (mix UIA, Wizz ...na toto sa tesim najviac)

Leden CGN-MRU-CGN

Unor AMS-SAL-AMS

Brezen/dub/kve LHR-SIN-AKL-PPT-LAX-LHR

kopecky napsal(a):

Tak updatuji:

Na leden mě čeká 2,5 týdenní trip po JV Asii, ale ještě ho musím doskládat.

01/18 PRG-DOH-BKK (Qatar): Boeing 787

01/18 DMK-REP (Air Asia)

01/18 REP-KUL (Air Asia)

... zatím těžko říct, ale asi něco jako Langkawi-Krabi-DMK, Singapur-Krabi-DMK, Hongkong-Singapur-Krabi-DMK.

01/18 BKK-DOH (Qatar): Airbus A380, 18h stopover

01/18 DOH-PRG (Qatar)

04/18 Bratislava-Sofia-Bratislava (Wizz) za 20 €

02 - BTS-DXB-CMB a späť

04 - BTS-IEV/KBP-EVN-KBP-BUD

07 - IFO-KBP-VIE

A skúsim ešte september/október niečo s UIA, asi Almaty a nejak biškeku domov. A samozrejme nejaké víkendovky na východ.

A mama bude mať 60, tak asi UIA Dubaj v novembri :D

@voughne, september máš už kúpený, či to v pláne?

Astana - Budapest 9. septembra uz kupena (zadarmo\25 € :O) . Cakam kym UIA nahodia Almaty 29. augusta (sak treba vyuzit statny sviatok nie? :D) Som to malom kupil na jun, ale Nomadske hry v Kyrgyzstane vyzeraju coolovo a su len raz za 2 roky ... to musim vidiet :) Ked to cele bude sikmooke Gruzinsko, tak nech je uz september 2018 zajtra :D

update

02-03/2018

PRG-HEL-BKK-KBV-KUL-LOP-KUL-KIX-HEL-PRG

velikonoce

PRG-KBP-PRG

05/2018

PRG-MAD-JFK, SFO-LHR-TXL

07/2018

PRG-KBP-CWC-KBP-ODS-KBP-PRG

btw hodně lidí kupovalo Kyjev s UIA na velikonoce, mohly by jsme dát drink někde na Khreschatyku...

Přihlášení a registrace