Já vím, že je ještě celkem brzo, ale třeba už někdo něco zajímavýho políčil ;) Za mě zatím jen tohle02-03/2018PRG-HELHEL-BKKDMK-KBVLGK-KULKUL-KIXKIX-HELHEL-PRG .

Vaše lety 2018

Založil ve fóru Co se nevešlo

 Já vím, že je ještě celkem brzo, ale třeba už někdo něco zajímavýho políčil ;) Za mě zatím jen tohle

02-03/2018

PRG-HEL

HEL-BKK

DMK-KBV

LGK-KUL

KUL-KIX

KIX-HEL

HEL-PRG

0

02/18 - BTS-DXB-CMB-DXB-BTS

0 Citovat

:-) vy mě bavíte
1/2018 PRG - IST - HKT a zpět

0 Citovat

zatial len eilat, som si povedal, ze uz nebudem kupovat nic dlho dopredu, ako so mnou teraz vypiekol wizz s kluzom

0 Citovat

Tak jsem neodolal a za 46,5 € u Ukrajinců vzal prodloužený víkend v Kyjevě. Chci udělat pár změn v práci, tak uvidíme, jestli to proletím, ale je to ještě daleko a stálo to hříšně málo.

03/18 Praha-Kyjev-Praha (UIA)

0 Citovat

kopecky napsal(a):

Tak jsem neodolal a za 46,5 € u Ukrajinců vzal prodloužený víkend v Kyjevě. Chci udělat pár změn v práci, tak uvidíme, jestli to proletím, ale je to ještě daleko a stálo to hříšně málo.
03/18 Praha-Kyjev (UIA)


btw ja taky neodolal a přidal jsem 04/18 Praha - Kyjev RT ;)

0 Citovat

zatím 01/18 KTW - MST RT, ale neboť jsou letenky jen za 218kč RT,tak asi necháme propadnout zpáteční a něco vymyslíme ještě po Evropě.

0 Citovat

pokracovani z 11/2017

bkk-kul-airasia

kul-makassar-airasia

makassar-gorontalo-makassar-lion

makassar-bali-garuda

bali-labuan bajo-bali-nam air

bali-manila-cebupacific

puerto princesa-cebu-cebupacific

cebu-siargao-cebu-cebupacific

cebu-manila-airasia

27.3.manila-dubai-cebupacific

0 Citovat

18/06 PRG-CDG, OK, 319

18/06 CDG-SXM, AF, 343

27/06 SXM-CDG, AF, 343

28/06 CDG-PRG, AF, 321

16/07 PRG-KBP, PS, 733

16/07 KBP-TSE, PS, 739

05/08 IST-KBP, PS, 738

05/08 KBP-PRG, PS, 733

0 Citovat

Februar : Budapest - Kijev - Dubai - Manila - Ho Chi Minh - este neviem odkial do - Manila - Dubai - Kijev - Budapest (mix UIA, Wizz, Cebu)

Jul : Budapest - Tirana (Wizz)

September: Budapest - Kiev - Almaty - Astana - Budapest (mix UIA, Wizz ...na toto sa tesim najviac)

0 Citovat

Leden CGN-MRU-CGN

Unor AMS-SAL-AMS

Brezen/dub/kve LHR-SIN-AKL-PPT-LAX-LHR

0 Citovat

kopecky napsal(a):

Tak jsem neodolal a za 46,5 € u Ukrajinců vzal prodloužený víkend v Kyjevě. Chci udělat pár změn v práci, tak uvidíme, jestli to proletím, ale je to ještě daleko a stálo to hříšně málo.

03/18 Praha-Kyjev-Praha (UIA)

Tak updatuji:

Na leden mě čeká 2,5 týdenní trip po JV Asii, ale ještě ho musím doskládat.

01/18 PRG-DOH-BKK (Qatar): Boeing 787

01/18 DMK-REP (Air Asia)

01/18 REP-KUL (Air Asia)

... zatím těžko říct, ale asi něco jako Langkawi-Krabi-DMK, Singapur-Krabi-DMK, Hongkong-Singapur-Krabi-DMK.

01/18 BKK-DOH (Qatar): Airbus A380, 18h stopover

01/18 DOH-PRG (Qatar)

 

03/18 Praha-Kyjev-Praha (UIA)

04/18 Bratislava-Sofia-Bratislava (Wizz) za 20 €

0 Citovat

02 - BTS-DXB-CMB a späť

04 - BTS-IEV/KBP-EVN-KBP-BUD

07 - IFO-KBP-VIE

A skúsim ešte september/október niečo s UIA, asi Almaty a nejak biškeku domov. A samozrejme nejaké víkendovky na východ.

A mama bude mať 60, tak asi UIA Dubaj v novembri :D

@voughne, september máš už kúpený, či to v pláne?

0 Citovat

Astana - Budapest 9. septembra uz kupena (zadarmo\25 € :O) . Cakam kym UIA nahodia Almaty 29. augusta (sak treba vyuzit statny sviatok nie? :D) Som to malom kupil na jun, ale Nomadske hry v Kyrgyzstane vyzeraju coolovo a su len raz za 2 roky ... to musim vidiet :) Ked to cele bude sikmooke Gruzinsko, tak nech je uz september 2018 zajtra :D

0 Citovat

02/03 - PRG - HEL - BKK - KBV - LGK - KUL - KIX - HEL - PRG

03 - PRG - KBP -PRG

05 - PRG - MAD - JFK - PIT - LAS - SFO - LHR - TXL

07 - PRG - KBP - CWC - KBP - ODS - KBP - PRG

08 - BTS - SOF - BTS

a dovolená je v p.....

0 Citovat

norbic napsal(a):

02/03 - PRG - HEL - BKK - KBV - LGK - KUL - KIX - HEL - PRG

Líbí se mi tenhle routing. Předpokládám, že je to open-jaw s AY a přelet KUL - KIX s AK. Jestli je to tak, kolik to u finů přišlo?

0 Citovat

Mailand napsal(a):

Líbí se mi tenhle routing. Předpokládám, že je to open-jaw s AY a přelet KUL - KIX s AK. Jestli je to tak, kolik to u finů přišlo?

jj, ti Fini stáli 240EUR a přelety s Air Asia i odbavenýma kuframa při big sale cca 3000 CZK, takže celkem lehce pod 10k

0 Citovat

Taky malý update. Konečně jsem doplánoval JV Asii. Segmenty s AirAsia a Scootem jsou jen s příruční batožinu, tak jsem zvědavý. Na rozdíl od norbica jsem Big Sale zmeškal, resp. dočkal se ho, ale jen pro termíny od března 2018:

01/18 Praha-Doha-Bangkok (Qatar)

01/18 Bangkok-Siem Reap-Kuala Lumpur (AirAsia)

01/18 Kuala Lumpur-Singapore-Krabi (Scoot)

01/18 Krabi-Bangkok (Bangkok Airways)

01/18 Bangkok-Doha-Praha (Qatar)

---

03/18 Praha-Kyjev-Praha (UIA)

04/18 Bratislava-Sofia-Bratislava (Wizz) za 20 €

Ještě jsem byl dnes na vážkách s Kutaisi, ale nakonec zvítězila má nechuť ke koupi Wizz členství a strach z říjnové zimy. Stejně nevím, jestli ty lety od 02/18 proletím nebo ne, tak nemusím mít ještě další let na seznamu. Nejspíš budu dělat velké změny :-D


leden.png

0 Citovat

@ kopecky koukam , že letíš do Kyjeva v březnu, taky máš velikonoční termín?

0 Citovat

norbic napsal(a):

@ kopecky koukam , že letíš do Kyjeva v březnu, taky máš velikonoční termín?

Ten jsem sice chtěl, ale systém mě už na něj nepustil, tak mám jen 16-18 a na pátek musím dovolenou.

0 Citovat

kopecky napsal(a):

Ten jsem sice chtěl, ale systém mě už na něj nepustil, tak mám jen 16-18 a na pátek musím dovolenou.

já měl taky dubnový termín, ale změnili mi odlet o 3 hodiny, tak jsem jim napsal, buď mi to změní na velikonoční termín, nebo full refund a mám ho :D

0 Citovat

norbic napsal(a):

já měl taky dubnový termín, ale změnili mi odlet o 3 hodiny, tak jsem jim napsal, buď mi to změní na velikonoční termín, nebo full refund a mám ho :D

Tak to by nebylo špatné :-D (trošku závidím). Na druhou stranu bych přišel o ubytování, za které mi Booking má zaplatit 13 USD (aspoň podle mailu). Tajně doufám, že by mohli posunout páteční odlet na večer...

0 Citovat

U mňa sa to tiež rozrástlo

01- sobotná otočka do Londýna (Ryan voucher)

02-flydubai colombo

04-wizz+uia Arménsko

08-zakarpatie asi Leom a naspäť s UIA z Ivano Frankivsku cez Kyjev

09-wizz+uia Almaty a Astane

10- s kolegom cizy to vyzerá na motor sich do zaporozia, zatial máme len wizz do kyjeva

0 Citovat

norbic napsal(a):

jj, ti Fini stáli 240EUR a přelety s Air Asia i odbavenýma kuframa při big sale cca 3000 CZK, takže celkem lehce pod 10k

Hezky! Ti fini to byla nějaká chybka nebo se podařilo upustit palivo?

0 Citovat

norbic napsal(a):

jj, ti Fini stáli 240EUR a přelety s Air Asia i odbavenýma kuframa při big sale cca 3000 CZK, takže celkem lehce pod 10k

To je super cena. To byl nějaký error nebo akce? Všiml jsem si, že Fini mají často slušnou cenu. Taky bych chtěl ještě sehnat nějakou JV Asii únor/březen.

0