Ahoj , žádal někdo v poslední době o víza na Kubu?Aktuálně jsem se dozvěděl, že platnost je jen 3 měsíce, ne 6 měsíců, jak se píše různě na webu.Dle webu ambasády je potřeba:• Valid passport ..... jasné• Form ..... předpokládám, že je na ambasádě, na webu jsem nenašel• Plane ticket with arrival and return date ..... e-ticket, nebo travel reservation? je bezpečné dát jim tam e-ticket s rezervačním kódem, nebo ten začernit? nebo se letenky jen ukáží a nenechají si je tam?• Must pay the consular fee stipulated for this service ..... pokud žádám pro někoho jiného, kdo není z rodiny, platím dvojnásobný poplatek (1500 Kč místo 750 Kč)Potvrzení o ubytování tedy není pro žádost o víza nutné?Díky. .

Kuba - víza (turistická karta)

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

Ahoj. Jde turistická karta na Kubu zařídit i na letišti v Cancunu nebo musím až do Mexico city? Díky

0 Citovat

Použiju takovou tu oblíbenou travelhackerskou odpověď: Já jsem teda v Cancunu nikdy nebyl, ale řekl bych, že jo. :-)


Teď vážně. Ty vstupní karty dávají / prodávají obvykle aerolinky. Tj. pokud má AeroMexico (předpokládám, že jde o ně) let Cancun - Havana, určitě cestujícím nějak ty karty zajistí. Pokud tu nebude někdo, kdo to přímo tam v posledních měsících kupoval, napsal bych přímo aerolinkám (třeba na FB). Dle googlu by to tam prodávat na letišti měli.

0 Citovat

Super,díky za odpověď

0