Cestujeme dementne aneb dotazy z FB

Napsal tonic 2017-11-14T15:56:59+01:00 ve fóru Co se nevešlo

Miki napsal(a):

Podle mě by sis ho zrušit měl. :D ...Mám si vyznačit celý Rusko a Čínu, když jsem měl přestup v Moskvě a Pekingu? ;)

Nevyznačuj si to, stejně jako jsem si to při přestupech na letištích v Moskvě a Luandě taky nevyznačil. Ba ani Omán přejetý v autobuse z Dubaje do Hatty. Ovšem kilometrovou procházku po pláži ze Senegalu do Guinea-Bissau jsem vyznačil (byť bez víza) 👍🏼

Miki napsal(a):

Travel logic: ,,Byla jsem týden na dovolené na Bali, vyznačím si do mapy celou Indonésii."  

ve zdejší mapě to ani jinak nejde

Podle mě, pokud někdo v dané zemi strávil alespon den (mimo letiště), at si ji klidně jako procestovanou označí. 

Protože pokud si chceme hrát se slovíčkama, co že to znamená procestovat nějakou zemi, aby se dala do mapy zvýraznit, tak si srovnejme v hlavě, kolik toho máme procestovaného v ČR, jak důkladně tu naši rodnou hroudu máme prolezenou :D

dnes ma velmi milo prekvapil ludia od nasich zeleznic :)

bez-nazvu.png

Ja sem tam im pošlem email ohľadom ceny a vždy odpíšu do dňa.

na email mi odpisali do hodiny,  len som myslel, ze ked su online, tak to bude hned. nuz ale poziadavka bola na nich moc velka :)

keby poznala airfasttickets par rokov dozadu.. :D

infanti.JPG

S infanty by mel byt zakaz cestovani letadlem ;)

problem ze neskusala Gotogate

Odkiaľ sa berie táto nedôvera k teplomerom? :))

img-20191028-214214.jpg

Dnes pekná úroda... Eiffelovku...

img-20191028-215936.jpg

Sak je patek, lude su opily, sa necuduj nad takymi prispevkami :)

Tak horší by bylo, kdyby paní rozmýšlela jestli expiry date má být občanky a nebo její :-)

Invalid Value - cislo ZTP preukazu

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!