Ahoj,nabízím několik voucherů na 30 % slevu na Flixbus. Vouchery jsou platné do 15. 12. 2017. Jízdenky mohou být zakoupené na jakékoliv datum. Platí i na mezinárodní jízdenky. Sleva je na celý košík, je tedy možné jeden voucher uplatnit i na více jízdenek na různých trasách a různé cestující, viz printscreen. Prodám 1 ks za 50 Kč.V případě zájmu, pište na mail: tereza.korychova@seznam.cz .

FLIXBUS - vouchery na 30 % slevu

Založila ve fóru Slevové kupóny a vouchery

Stále k mání vouchery na Flixbus(ve foru najdeš 26.5). Mám na 998Kč a na 499Kč. Přenechám se slevou - oba za 1000, nebo i jednotlivě, dražší za 700, levnější za 350. Byl to návratek za stornovanou cestu a zřejmě nevyužiji. Nákupem a použitím docílíš 30%slevy. Nejsem si jist, zda to jde, ale mohlo by....10% na slevový kód a zaplatit voucherem koupeným s takovou slevou znamená o 40% levnější cestu, (např. Airbank v aplikaci nyní nabízí 15% - ale platí jen 10min, nutno generovat těsně před nákupem). Pro vouchery/dotazy piš na beliw@hotmail.cz.

0 Citovat

Ahoj, nemáte niekto náhodou kupón na Flixbus navyše? :)

0 Citovat

Ahoj, můžu poslat na 10 % do zprávy.

0 Citovat

VCK6764AALC - funguje jen v aplikaci. Jsou to ty ISIC, takže jich mám nekonečno. 

0 Citovat

Ahoj ďakujem vám hrozne moc, nakoniec ale výlet padol :( môžte využiť niekto iný

0 Citovat

beliw napsal(a):

Stále k mání vouchery na Flixbus(ve foru najdeš 26.5). Mám na 998Kč a na 499Kč. Přenechám se slevou - oba za 1000, nebo i jednotlivě, dražší za 700, levnější za 350. Byl to návratek za stornovanou cestu a zřejmě nevyužiji. Nákupem a použitím docílíš 30%slevy. Nejsem si jist, zda to jde, ale mohlo by....10% na slevový kód a zaplatit voucherem koupeným s takovou slevou znamená o 40% levnější cestu, (např. Airbank v aplikaci nyní nabízí 15% - ale platí jen 10min, nutno generovat těsně před nákupem). Pro vouchery/dotazy piš na beliw@hotmail.cz.

Voucher za storno a voucher na slevu nezkombinuješ. Můžeš si leda požádat o zkombinování víc voucherů za storno do jednoho, pak se prodlouží platnost. Taky si za vouchery můžeš koupit jízdenku, tu pak časem stornovat a zase prodloužit platnost. :)

Jinak mě teď celkem naštvali tím, že peníze za zrušenou rezervaci z jejich strany vrací 4-8 týdnů...

0 Citovat

Taky mate v aplikaci ceny v am. dolarech a o mnohem více než normální ceny? a navíc nakonec vám přidají obrovský poplatek? wtf

0 Citovat

[citace="risavalent1"]

Mám pár kupónů na -15%..  Tak se mi ozvěte do zprávy. Prodám za symbolických 5 Kč.

Dobry den mela bych zajem pokud mate jeste nejaky voucher. Rada vam dam 5kc. 

0 Citovat

[citace="Jáchym"]

Ahoj, můžu poslat na 10 % do zprávy.

Dobry den mela bych zajem. Dekuji

0 Citovat

kupim za 4Kcs

0 Citovat

Pokud si svoji MC kartu zařadíte do  programu MasterCard Priceless Specials, tak tam je aktuálně k mání ještě asi 19,000 ks kuponů na slevu 10% u Flixu.

http://www.pricelessspecials.cz/

PS: Karty nejdou v současnosti ověřovat, ale kupón stáhnete bez problémů.

0 Citovat

Pokud má někdo jakoukoliv kartu od ČSOB, tak má 15% voucher v sekci odměn.

0 Citovat

Ještě se dá kupón na 10 % získat díky Sphere kartě nebo ISIC.

0 Citovat

10% vouchery jsou i v aplikaci O2 výhody pro všechny zákazníky O2.

0 Citovat

sleva 10% platna do 25.7. CEH28FLAEML

0 Citovat

Dobrý den, 

sháním voucher na flixbus...nabídne někdo?

0 Citovat

Ahoj, výše je výčet všech možných věrnostních programů, kde si můžeš voucher vygenerovat. Ale pokud nemáš ani jeden, tak ti pošlu do zprávy.

0 Citovat

K dispozici vouchery. Na 998Kč a na 499Kč. Přenechám se slevou - oba za 1000, nebo i jednotlivě, dražší za 700, levnější za 350. Byl to návratek za stornovanou cestu a zřejmě nevyužiji. Platnost do konce  ledna 2021.

0 Citovat

beliw napsal(a):

K dispozici vouchery. Na 998Kč a na 499Kč. Přenechám se slevou - oba za 1000, nebo i jednotlivě, dražší za 700, levnější za 350. Byl to návratek za stornovanou cestu a zřejmě nevyužiji. Platnost do konce  ledna 2021.


Posílám soukromou zprávu

0 Citovat

Slevomat znovu prodává "slevy" na Flixbus. Oproti dřívějšku je v prodeji jen 15% (už žádná limitovaná nabídka 30%) plus na vybrané linky po Česku 20%.

Ideální je si vytočit 10 Kč na kolotoči a pak koupit slevu (ale to myslím jde jen u účtu v kategorii Platinum). Nebo nějakou nabídku ohodnotit s fotkou a za těch 10 Kč to koupit.

0 Citovat

Ahoj, máte někdo prosím 15% na Flixbus?


Ideálně pokud má někdo kartu od ČSOB a mohl by jí vygenerovat.

0 Citovat

Ahoj, mám tu pár flixbus voucherů ze slevomatí produkce na 15% slevu na linky projíždějící skrz ČR. Nutné uplatnit do konce října. Využije to někdo? Já na 99% ne. Když tak kontakt do SZ.

0 Citovat

Vouchery na 15% slevu, platný do 31. 10. 2020:

CEH66ZDJDTJ

CEH666GHY89

CEH66KE9BVB

0 Citovat

10% do konca roka

SKT96U9J2BC

0 Citovat

15 % na všechny autobusové linky jedoucí přes ČR:

CEH66NBZYZ4

CEH66B7GYPL

Kupony uplatníte nejpozději 31.10.2020, ale i na jízdy po tomto datu.

0