Ahoj,nabízím několik voucherů na 30 % slevu na Flixbus. Vouchery jsou platné do 15. 12. 2017. Jízdenky mohou být zakoupené na jakékoliv datum. Platí i na mezinárodní jízdenky. Sleva je na celý košík, je tedy možné jeden voucher uplatnit i na více jízdenek na různých trasách a různé cestující, viz printscreen. Prodám 1 ks za 50 Kč.V případě zájmu, pište na mail: tereza.korychova@seznam.cz .

FLIXBUS - vouchery na 30 % slevu

Založila ve fóru Slevové kupóny a vouchery

Nakonec to tak stejne dopadlo… ale proc nezkusit usetrit i tech 15 korun za voucher? 😂 kdyz to nakombinuju s free internetem od sousedky… halire delaji talire

0 Citovat

nabízím 2x  25% sleva na jízdenky FlixBus na lince Praha – Brno – Trenčín – Považská Bystrica – Žilina – Ružomberok – Liptovský Mikuláš – Poprad – Prešov – Košice


a 1X 25% sleva na jízdenky FlixBus na lince Horní Planá – Č. Krumlov – Č. Budějovice – Třeboň – Vídeň – Bratislava – Budapešť – Košice – Prešov


Popřípadě kdyby měl někdo  30% po ČR tak přivítám

vše zdarma

0 Citovat

Ahoj, neměl by někdo prosím nějaký funkční slevový kód, který lze uplatnit na jízdu na německé letiště?


Děkuji a hezký den, Jonáš.
0 Citovat

jonas.musicbooking napsal(a):

Ahoj, neměl by někdo prosím nějaký funkční slevový kód, který lze uplatnit na jízdu na německé letiště?


Děkuji a hezký den, Jonáš.

Ja delam to, ze si zjistim, jaky spoj jede pres letiste a koupim si jizdenku na dalsi zastavku, co je po letisti, hned je cena klidne o polovinu nizsi, a pak vystoupim samozrejme na letisti :D nevim teda, kam jedes, ale do Berlina to tak jde :D

0 Citovat

Slevové kupóny 30%. Platí na celý obsah v košíku, zvažte tedy, zda nemůžete koupit víc lístků najednou, aby se kód lépe využil. Pokud koupíte lístek s použitím kódu a za měsíc kupujete zase s dalším kódem, je to plýtvání. 


1. CDE43KNULKE

2. CDE439TZYZJ

3. CDE432D9NCH

4. CDE43DNFNN4

5. CDE43REGZZT


Pokud využijete, napište prosím číslo kódu, který jste použili, ať je vidět, který už není platný. 

0 Citovat

Využil jsem kód číslo 5. CDE43REGZZT. Děkuji za sdílení. 

0 Citovat

c.1 dekuji... usetril jsem 500kc.-)

0 Citovat

využila jsem 2, díky:)

0 Citovat

Výborně, žádný kód už není funkční. Gratuluji tedy těm, co je využili a neobtěžovali se dát vědět.

Pokud někdo bude chtít, mám další kódy. Tentokrát už ale jen na požádání ve zprávě.

0 Citovat

Kódy rozdány, zatím bohužel víc není.

0 Citovat

Ahoj :) Nemáte někdo jeden kód, prosím? O:)

0 Citovat

Ve slevové knížce Billa je nyní kód na slevu 20 %. 

https://www.billa.cz/bonus-club/...ova-knizka

0 Citovat

Nemá někdo nějaký voucher prosím? 

0 Citovat

Ahoj, tady davam par voucheru na 15% do 28. 2. 2019:

CGC4922BCJ9

CGC49Z828A2

CGC497JCNFA

CGC49VV7VXR

CGC49PRUT6A

CGC49MFUZ47

CGC49Z8282T

CGC493CYFCJ

0 Citovat

Taky přidávám jeden kód na 15% slevu na všechny spoje:

CGC49C8ZU6D

0 Citovat

25% sleva na jízdenky FlixBus na lince Horní Planá – Č. Krumlov – Č. Budějovice – Třeboň – Vídeň – Bratislava – Budapešť – Košice – Prešov PLATÍ DO 28.2.   : CGC38P7L94T


Pokud by měl někdo kod na slevu po ČR tak prosím do SZ 

Dík

0 Citovat

Tak ještě 1 ks na trasu :25% sleva na jízdenky FlixBus na lince Praha – Brno – Trenčín – Považská Bystrica – Žilina – Ružomberok – Liptovský Mikuláš – Poprad – Prešov – Košice

CGC42Z66RMX

0 Citovat

Zdravím, mohl bych poprosit, zda by někdo neměl slevový kupon mezistátní. Děkuji mockrát :)

0 Citovat

Prosím nemá niekto kód na 30% zľavu? Ďakujem 

0 Citovat

Ahuuuj, taky mám nějaké kódy na slevy - 5x 30% a 4x20% (Platné do 31.3.2019 - limitováno jedním poukazem na osobu a rezervaci). Pokud máte zájem tak napište do zprávy :) samosebou zdarma!

0 Citovat

Ahoj, mám tady taky jeden poukaz na slevu 20% (platné do 31.3.2019), pokud máte někdo zájem, tak napište do soukromé zprávy.



0 Citovat

Tak já už žádné nemám :) tak zas příště!

0 Citovat

40% sleva na jízdenky FlixBus na lince Praha–Brno–Kroměříž–Zlín (nakup do 28.2) koupil sem na slevomatu ale nevyuziju tak snad se bude nekomu hodit :)

CGC32ZUGC74  


Mam jeste jeden, kdyztak pisnete do zprav.

0 Citovat

Poukaz darovan. Zatim dalsi nemam.

0 Citovat

Ahoj, kdyby měl někdo další slevu na flixbus, tak bych měl zájem. Děkuji :)

0