Existují nějaké požadavky / nedostatky, které byste rádi na tomto webu viděli ? Plánujeme menší změnu webu, proto bych rád zapracoval vše co čtenář žádá již v tomto kroku. Díky za názory. .

návrhy na zlepšení webu

Založil ve fóru Cestujlevne.com

5 reakcí

Existují nějaké požadavky / nedostatky, které byste rádi na tomto webu viděli ? Plánujeme menší změnu webu, proto bych rád zapracoval vše co čtenář žádá již v tomto kroku.

Díky za názory.

0

Facebook komentáře tady na stránce rovnou u příspěvku, místo klasických webových komentářů. Nemusel bych pak kontrolovat FB a Cestujlevne.com zároveň kvůli komentářům. smiley

Jinak asi nic smiley modrá je dobrá

0 Citovat

Modré se budeme držet i v nové verzi smiley

S těmi komentáři to asi nebude možné, neboť jsou to 2 různé kanály :/ šel by určitě udělat login ke komentářům pomocí fb, ale považuji to za zbytečnost - nová verze bude uživatelsky přívětivější.
Komentáře tedy mimo jiných změní komplet kabát - není divu, aktuální podobna je jak z Hitchcocka smiley

0 Citovat

Tak uvidime az bude nova verze, urcite to pujde vylepsovat za chodu smiley

0 Citovat

Prosil bych funkci okamžitého zaslání upozornění na můj mail, když se na hlavní stránce objeví nový tip smiley

0 Citovat

Co mobilní aplikace, ta problém nevyřeší? smiley mail máme zatím omezený hostingem na 500 mejlů denně, což mi při 498 odběratelů už nedovolí zpracovávat dotazy, které přichází na email, proto jsem tuto funkci pozastavil před cca 1/4 rokem...

Spoříme tak jedeme na minimálních možnostech. V případě přechodu na výkonnější hosting (časem 100% přijde, možná už letos) určitě znovu rozběhnu i newsletter.

0
5 reakcí