Prodám dvě zpáteční letenky z Prahy do Dublinu se společností AerLingus, odlet 14.2. přílet 19.2. v ceně jeden kufr do 20kg. Špatně objednané letenky. .

Zpáteční letenky Praha-Dublin

Založil(a) ve fóru Cestovatelský bazar

8 reakcí

Prodám dvě zpáteční letenky z Prahy do Dublinu se společností AerLingus, odlet 14.2. přílet 19.2. v ceně jeden kufr do 20kg. Špatně objednané letenky.

0

kupim za 5CZK, kedze zmena mena pride na 100 euro/osoba

0 Citovat

Bylo by vhodné dodat, že přepis jména stojí €100/£80/$157.

0 Citovat

Popravdě s tím nemám zkušenost, ale na stránkách píší, že tyto částky jsou pro změnu jména u letenek zakoupených u přepážek. Já jsem letenky zakoupil přímo přes web.

Má s tím někdo zkušenost, nebo nezbude než zaplatit stejnou částku za změnu data letenky?

0 Citovat

no neviem kto teraz kupuje letenky u prepazky a kde ste toto info nasli

Name Change

If you wish to change a name on your booking, please contact us and our staff will be happy to help you. 

Name changes are permitted at a cost of €100/£80/$157 per person, and may be changed up to two hours before the start of your journey. 

Names must be changed for all Aer Lingus flights in the itinerary.

Name changes aren't permitted for bookings in the itinerary with airlines other than Aer Lingus. This includes bookings containing United Airlines or JetBlue flights.

0 Citovat

Nic o koupi u přepážek se na webu nepíše, každopádně 100 € za změnu letenky se nevyhnete 100%.

0 Citovat

Ano, máte pravdu, už jsem to našel. Nějaký tip co se dá dělat s letenkou, kterou jsem koupil s o měsíc jiným datem?

0 Citovat

Zaletiet si tam o mesiac skor/neskor?

0 Citovat

zavolaj na aer lingus co sa s tym da robit, pravdepodobne nic, ale mozno motyka vystreli, najma ak si to kupoval pred menej ako 24 hodinami

0
8 reakcí