Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Někdo prosím kód? Klidně SZ

0 Citovat

Dalsí kód platný do 2.11.23

YD4AKNGR33

0 Citovat

Využito. Mockrát děkuji.

0 Citovat

Do 22.10.: E56N7GSYCA ;)

0 Citovat

Využito. díky

1 Citovat

Ahoj, pokud by vám někomu přebýval cashback kupón, který nevyužijete, tak během pár dní budu kupovat ubytování a budu za něj fakt ráda. Oplátkou nabízím, že se ozvu s mým, jakmile nám na účtech něco vyskočí :)

Prosím kdyžtak do zprávy, tady mi to zatím vždycky uteklo :(

 

0 Citovat

Vyjímečně nemám kód na rozdání, ale naopak 1 kód bych potřeboval. Pro ubytování v Basileji. 

Kdyby někdo měl, prosím do SZ. Děkuji

0 Citovat

Máš ho v správe.

2 Citovat

Náhodou někdo kód, který nevyužije ? Prosím do zprávy a děkuji

0 Citovat

hugonovak napsal(a):

Máš ho v správe.

Děkuji. Využito 🤗👍

0 Citovat

Prosim, nema jeste nekdo kod na Booking na 10% cash back? Byla bych moc vdecna... 🙏  

0 Citovat

Dobrý den, prosím o kód na 10% cash back , chystám se udělat rezervaci která mne omracila cenou, ze jsem začal pátrat i po slevovem kupónu. Velice dekuji😀

1 Citovat

Do 25.10. 19TS5286W6 :) Přeji pěkný výlet :)

0 Citovat

YXFZXDYDRX

do 25.10.

1 Citovat

Oba pouzity, skoda… 😔

0 Citovat

7H7SZPQPC6, užijte si 

0 Citovat

Kód: MWRTNTYB65

 

Podmínky nabídky

  • Pro získání této odměny je nutné vytvořit jednu rezervaci v hodnotě minimálně € 50
  • Maximální výše odměny je € 100
  • Tento kód lze uplatnit jen jednou
  • Kód je třeba uplatnit před dokončením rezervace a nelze ho uplatnit na existující rezervace zpětně
  • Odměna bude vyplacena do Booking.com Peněženky v podobě kreditů na cestování
  • Kredity na cestování obdržíte do své Peněženky přibližně dva týdny po odjezdu z ubytování
  • Platnost kreditů na cestování bude 1 rok ode dne, kdy je obdržíte do své Peněženky
  • Tato nabídka končí 26. října 2023
0 Citovat

Využito, díky moc :)

0 Citovat

Zdravím vospolok. Ak je niekto ochotný poslať kód do SZ, budem rád. Prípadnému darcovi vopred ďakujem.

0 Citovat

Kdyby ještě někdo měl, bud vděčná (nejlíp do zprávy).. Cestujeme často, ale zatím nám nikdy žádný kod nepřišel... :(

0 Citovat

Do 28.10. HB6D4B93XC 😉

0 Citovat

díky moc, využito.

0 Citovat

hugonovak napsal(a):

Zdravím vospolok. Ak je niekto ochotný poslať kód do SZ, budem rád. Prípadnému darcovi vopred ďakujem.

 

ještě potřebuješ?

0 Citovat

Ak by sa mal niekto kod na 10% zlavu velmi by mi pomohol. Dakujem

0 Citovat

Alena_10, ano ešte stále potrebujem. Ďakujem za ponuku a za poslanie.

0