Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Platí ta cena za kterou jste si to ubytování zarezervovala tj. ta kterou máte uvedenou v potvrzení rezervace !

Ceny jsou pružné že to je jeden den za 6000 a druhý za 9000 je naprosto normální.

4 Citovat

Zdravím, přišlo už někomu něco podobného? Jedná se o podvod, nebo je to standardní postup?

Hello! Dear Lukas, we regret to inform you that your booking may be canceled as your card has not been automatically verified.

● You will need to re-check the card.
● Funds are only temporarily reserved and will be fully refunded within 10 minutes.

● Important: The card must have the amount of the reservation for verification, check that there are no restrictions on online transactions on the card.

● This must be done within 12 hours or the reservation will be automatically cancelled.
● We recommend that you use a Mastercard in order to confirm.

« Please follow the link below to confirm your reservation »


https://booklng.com-id10103.com/p/563884641


Regards © Booking 2023 Team
------------------------------------------------
If you have problems with confirmation, e.g. «Form removed or the system does not accept the card».
To confirm your reservation, transfer the amount booking to iban:

IBAN: MT89PAPY36836000002676370069768
BIC: PAPYMTMTXXX
The beneficiary's bank: Papaya Ltd
Beneficiary Name: KIRILL GUZ

Important! Please enter the booking code in the comment to the transfer : WT10101.

If the booking has been prepaid previously, the money will be refunded automatically within 48 hours.

Regards © Booking 2023 Team

0 Citovat

https://zpravy.aktualne.cz/finan...47ab5f122/

2 Citovat

Člověk musí být pořád ve střehu. To mně teď přišlo emailem...


screenshot1292.jpg

2 Citovat

Ima děkuji a když přijde slevový kód, tak posílám.

cali předpokládám, že o žádnou kompenzaci nebylo požádáno.

to je hrozný, čemu už má dneska člověk věřit 

 

1 Citovat

No, podle mě není zas tak těžké neuvěřit zprávě od "bookingu": pošlete peníze do banky Papaya na účet Kirill Guz.

2 Citovat

Přesně tak. A pozorně přečíst odkaz - místo booking.com je tam booklng.com……..

3 Citovat

Prosim, nema nekdo kod na Booking na 10% cash back? Byla bych moc vdecna... 🙏  

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

 

Mám kód 10% cash back, rezervaci potřeba udělat do 24.10.

 

prosim o zaslání kódu, rezervuji své nejdražší ubytovani na dva dny v životě.dekuji

0 Citovat

Začínám mít pocit, že si Booking.com dělá ze zákazníků čím dál větší srandu. Rezervoval jsem ubytování v Itálii, u kterého bylo napsané, že daně a poplatky jsou v ceně. Napsali mi teď z ubytování, ať pošlu doklady a kdy že jako přijedu, tak jsem jim napsal, že už jsem jim to oznámil dřív (nahlásil jsem  příjezd v noci) a že mi to schválili, tak to asi uznali, ale teď chtějí zaplatit předem platební kartou městskou daň. Napsal jsem jim, že už jsem zaplatil a všechno mělo být v ceně, tak uvidíme, ale asi na to nebudou slyšet.

Cvičně jsem napsal do jiného ubytování, jestli jejich cena na Bookingu, uvedená jako zahrnující daně a poplatky, obsahuje i městskou daň, ale napsali mi, že nezahrnuje. Díval jsem se i na starší rezervaci v dalším místě v Itálii, kde všechno v ceně bylo. Pak jsem ještě našel v potvrzení platby toho 1. místa hlášku, že ubytování si může říct o další poplatky atp., což na webu při rezervaci rozhodně nezmiňovali. Jsem zvyklý, že když na Bookingu něco rezervuji, buď je všechno v ceně nebo je u ceny výslovně napsané, že bude potřeba na místě ještě něco doplatit a jaká částka to bude. Teď už na to Booking asi kašle nebo nevím...

0 Citovat

Taky se mi teď u rezervace v Itálii u 2 hotelů stalo, že v nabídce bylo napsáno “zahrnuje daně a poplatky” a v potvrzení bylo uvedeno - dodatečné poplatky: na místě zaplatíte městskou daň 3,- eur/os./noc…..

0 Citovat

No, a jak s timhle souvisi booking? 

Cenu a dalsi poplatky do bookingu zadava ubytovani, ne ?

0 Citovat

Já jsem teď na Sicílii čekala, že mě ubytování skásne o městskou daň, protože to v potvrzení od bookingu bylo jasně napsané a naopak po mě na místě nikdo nic navíc nechtěl .. 

0 Citovat

Mam rovnakú,dva týždne starú, skúsenosť zo Sicílie ako Hanka K. 

0 Citovat

Asi to tak jednoduché nebude, když mi Booking před rezervací tvrdí, že cena obsahuje daně a poplatky, v potvrzení rezervace je to taky, v potvrzení platby už ale je, že ubytování může chtít další poplatky a den před příjezdem se ukáže, že je opravdu chce. Navíc jsem někde vyčetl, že se městská daň platí při check-outu, ale po mně to chtějí zaplatit předem.

0 Citovat

Cena ubytování (v Itálii) asi určitě zahrnuje daně, poplatky můžou být různé... je fakt, že zrovna v Itálii turistický poplatek nebývá v ceně ubytování a obvykle se platí při příjezdu. Ale to už je věc domluvy s ubytovatelem na místě, někdo to ani nechce. Pokud je to v řádu jednotek eur, tak bych to neřešil...

0 Citovat

Bude to případ od případu. Měl jsem letos 4 různá ubytování v Itálii a žádné po mě nechtělo zaplatit daň nebo poplatek  na místě.

0 Citovat

Taky jsem letos měl několik ubytování v Itálii a někde na místě nechtěli, někde chtěli a jinde to zas skutečně bylo v ceně, ale nepamatuju si, že bych musel platit někde, kde mi Booking tvrdil, že už je to v ceně a ve skutečnosti nebylo, až teď.

0 Citovat

Před pár lety jsem rezervoval v Neapoli tuším přes Agodu nebo Hotels a tvrdili, že je vše v ceně, ale ubytovatel na zaplacení trval a naopak na hotline mi tvrdili, ať to neplatím, což se jim lehko řekne.

Jinak to není pár eur, ale 24. Byl jsem zvyklý, že Booking normálně upozorňoval, že taxa není v ceně, ale teď už se na to zřejmě nedá vůbec spolehnout.

0 Citovat

Čistě teoreticky.

Když ze mne ubytování nedostane daň, o které jsem nevěděl, tak mě taky nemusí chtít ubytovat a problém je na světě...

0 Citovat

V Itálii obvykle městská daň není v ceně. Vzhledem k tomu, že to je opravdu pár eur, nikdy jsem to neřešila. 

0 Citovat

Nejde o to, jestli obvykle je nebo není, ale o to, jestli o tom Booking řádně informuje. Odpověď je ne.

1 Citovat

Ahoj, zkoušel už někdo dělat rezervaci ubytka přes odkaz v ČSOB Premium bankovnictví? Teď jsem si toho všiml na webu ČSOB, že by to mělo byt o 10% levnější. 

0 Citovat

Realne tak 5% na tech, co sleduju.

0 Citovat

Ja jsem to u jednoho konkretniho zkousela a vyslo mi levnejsi bez CSOB rezervace udelana v mobilni aplikaci, protoze to melo specialni "cena jen pro mobilni aplikaci".

0