O aerolince Go Air

Pátá největší indická aerolinka GoAir provozuje flotilu více než třiceti Airbusů A320 a řadí se mezi nejmodernější aerolinky. Rozsáhlou síť indických vnitrostátních linek doplňuje několik málo spojení do okolních zemí, především ze základen v Dillí, Bombaji a Bangalore. GoAir je známý svým různorodým zbarvením letadel. Schéma sice zůstává stejné, ale užívá hned devět různých barev, na každém letadle jinou.

GoAir je klasická nízkonákladovka, nečekejte žádný luxus, ale pro spojení z bodu A do bodu B poslouží dobře.

Letenky

Jako u většiny low-cost aerolinek nakupujte letenky výhradně na webu aerolinky. Ideální čas k nákupu je alespoň jeden měsíc před odletem, na poslední chvíli ceny letenek rostou. Průměrná cena jednosměrné vnitrostátní letenky většinou nepřesáhne 1.100 Kč.

GoAir létá především mezi největšími indickými městy, a to vždy alespoň jedenkrát denně.

Zavazadla

Odbavené zavazadlo do 15 kg je vždy v ceně tarifu "GoSmart". O něco málo levnější tarif "GoValue" zavazadlo neobsahuje, ale na většině tras vůbec není v prodeji.

Kabinové zavazadlo je povoleno v počtu jednoho kusu (laptop ani kabelka navíc není povolena!) maximálních rozměrů 55 x 35 x 25 cm a hmotnosti do 7 kg.

Odbavení

Odbavení na letišti je možné 2 hodiny před odletem a není nijak zpoplatněno.

Web check-in začíná vždy 48 hodin před odletem a je možné se odbavit i přes mobilní telefon s tím, že na letišti jen naskenujeme čárový kód.

Služby během letu

GoAir se profiluje jako nízkonákladová aerolinky, proto čekejte veškeré služby navíc za poplatek.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele