Peach Aviation

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

MM (IATA)
APJ (ICAO)
Japonsko
Od 01. 03. 2012

Japonská nízkonákladová aerolinie vám může padnout do oka v okamžik, kdy budete plánovat vnitrostátní přelety napříč japonskými ostrovy. Hlavní bázi má v Osace, odkud naleznete na dvě desítky destinací včetně Tokia a Okinawy.

Peach využívá ke svým letům převážně nízkonákladové terminály, počítejte proto s dostatečnou časovou rezervou při vašich případných přestupech.


Letenky

Letenky s Peach Airlines jsou k zakoupení na webu aerolinky flypeach.com. Je nutné počítat s poplatkem za platbu kartou 440 yenů.

Levné letenky naleznete do destinací jako Osaka, Tokio, Okinawa, Ishigaki a mimo Japonsko Soul, Busan, Hongkong, Taipei a Kaohsiung.


Zavazadla

Příruční zavazadlo lze zdarma přepravit při dodržení maximálního rozměru 55 x 40 x 25 cm a váze 10 kg. Navíc lze mít s sebou kabelku, foťák nebo notebook.

Odbavené zavazadlo je možné dokoupit během rezervace za částku od 1.200 do 2.800 yenů v závislosti na dané lince.


Odbavení

Check-in provedete na letišti v samoodbavovacích kioscích. Budete potřebovat čárový kód přiložený v potvrzovacím emailu, který si ideálně vytiskněte, případně uložte do telefonu.

Odbavení na vnitrostátních letech začíná 90 minut a končí 30 minut před odletem. V případě mezinárodních letů je čas k odbavení od 50 do 120 minut před letem.


Služby během letu

Občerstvení je pouze za poplatek.


Logo Peach Aviation

 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače