Průvodce aerolinkou

Letecká společnost Peach Aviation

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince Peach Aviation

Japonská nízkonákladová aerolinie vám může padnout do oka v okamžik, kdy budete plánovat vnitrostátní přelety napříč japonskými ostrovy. Hlavní bázi má v Osace, odkud naleznete na dvě desítky destinací včetně Tokia a Okinawy.

Peach využívá ke svým letům převážně nízkonákladové terminály, počítejte proto s dostatečnou časovou rezervou při vašich případných přestupech.

Průvodce pro tebe napsal David Eiselt

Letenky

Letenky s Peach Airlines jsou k zakoupení na webu aerolinky flypeach.com. Je nutné počítat s poplatkem za platbu kartou představující 540 yenů (asi 110 Kč) za cestujícího a let!

Levné letenky naleznete do destinací jako Osaka, Tokio, Okinawa, Ishigaki a mimo Japonsko Soul, Busan, Hongkong, Šanghaj, Taipei či Kaohsiung.

Zavazadla

Příruční zavazadlo lze zdarma přepravit při dodržení maximálního rozměru 55 x 40 x 25 cm a váze 10 kg. Navíc lze mít s sebou kabelku, foťák nebo notebook.

Odbavené zavazadlo je možné dokoupit během rezervace za částku od 1.200 do 2.800 yenů v závislosti na dané lince.

Odbavení

Check-in provedete na letišti v samoodbavovacích kioscích. Budete potřebovat čárový kód přiložený v potvrzovacím emailu, který si ideálně vytiskněte, případně uložte do telefonu.

Odbavení na vnitrostátních letech začíná 90 minut a končí 30 minut před odletem. V případě mezinárodních letů je čas k odbavení od 50 do 120 minut před letem.

Služby během letu

Občerstvení je pouze za poplatek.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x
J0x
  • Přidal se před 4 lety
  • Napsal 609 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2018-03-01T18:26:03+01:00)

Poplatek za platbu kartou není 440 JPY, ale 540 JPY, a to za osobu a směr, tedy zpáteční letenka pro 2 lidi nabyde o 2160 JPY.

Při bookování je možné nezvolit sedadla za poplatek, ale aerolinka pak vyhrožuje možností, že spolucestující nebudou sedět vedle sebe a že není dovoleno se přesadit.

Peach nabízí více destinací, než je uvedeno v průvodci, nedávno nějaké přidali, viz mapa: http://www.flypeach.com/pc/en/lm/st/routemap

Když mají zrovna akci, jako třeba dnes (600 letenek po 600 JPY), tak se vám může stát, že minimálně hodinu od okamžiku spuštění akce se nedoklepete na rezervační stránku a když ano, tak se spojení přeruší v nějaké jiné fázi. :(

Aplikace pro Android sice existuje, ale má region lock.

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před rokem
Navrhni úpravu