Peach - Airbus A320
Peach Aviation

Peach Aviation v kostce

naposledy aktualizováno 05. 02. 2018

Japonská nízkonákladová aerolinie vám může padnout do oka v okamžik, kdy budete plánovat vnitrostátní přelety napříč japonskými ostrovy. Hlavní bázi má v Osace, odkud naleznete na dvě desítky destinací včetně Tokia a Okinawy.

Peach využívá ke svým letům převážně nízkonákladové terminály, počítejte proto s dostatečnou časovou rezervou při vašich případných přestupech.

Logo Peach Aviation
IATA Kód
MM
Letecká aliance
-
Země původu
Japonsko
Datum vzniku
01. 03. 2012

Získejte více tipů pro lety s aeroliniemi Peach Aviation

Ať už letíte se společností Peach Aviation poprvé, nebo opakovaně, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení:

Avatar uživatele
Navrhni úpravu

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x
J0x
před 6 lety

Poplatek za platbu kartou není 440 JPY, ale 540 JPY, a to za osobu a směr, tedy zpáteční letenka pro 2 lidi nabyde o 2160 JPY.

Při bookování je možné nezvolit sedadla za poplatek, ale aerolinka pak vyhrožuje možností, že spolucestující nebudou sedět vedle sebe a že není dovoleno se přesadit.

Peach nabízí více destinací, než je uvedeno v průvodci, nedávno nějaké přidali, viz mapa: http://www.flypeach.com/pc/en/lm/st/routemap

Když mají zrovna akci, jako třeba dnes (600 letenek po 600 JPY), tak se vám může stát, že minimálně hodinu od okamžiku spuštění akce se nedoklepete na rezervační stránku a když ano, tak se spojení přeruší v nějaké jiné fázi. :(

Aplikace pro Android sice existuje, ale má region lock.