O aerolince Peach Aviation

Japonská nízkonákladová aerolinie vám může padnout do oka v okamžik, kdy budete plánovat vnitrostátní přelety napříč japonskými ostrovy. Hlavní bázi má v Osace, odkud naleznete na dvě desítky destinací včetně Tokia a Okinawy.

Peach využívá ke svým letům převážně nízkonákladové terminály, počítejte proto s dostatečnou časovou rezervou při vašich případných přestupech.

Průvodce pro tebe napsal David Eiselt

Letenky

Letenky s Peach Airlines jsou k zakoupení na webu aerolinky flypeach.com. Je nutné počítat s poplatkem za platbu kartou představující 540 yenů (asi 110 Kč) za cestujícího a let!

Levné letenky naleznete do destinací jako Osaka, Tokio, Okinawa, Ishigaki a mimo Japonsko Soul, Busan, Hongkong, Šanghaj, Taipei či Kaohsiung.

Zavazadla

Příruční zavazadlo lze zdarma přepravit při dodržení maximálního rozměru 55 x 40 x 25 cm a váze 10 kg. Navíc lze mít s sebou kabelku, foťák nebo notebook.

Odbavené zavazadlo je možné dokoupit během rezervace za částku od 1.200 do 2.800 yenů v závislosti na dané lince.

Odbavení

Check-in provedete na letišti v samoodbavovacích kioscích. Budete potřebovat čárový kód přiložený v potvrzovacím emailu, který si ideálně vytiskněte, případně uložte do telefonu.

Odbavení na vnitrostátních letech začíná 90 minut a končí 30 minut před odletem. V případě mezinárodních letů je čas k odbavení od 50 do 120 minut před letem.

Služby během letu

Občerstvení je pouze za poplatek.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x
J0x
  • Přidal se před 6 lety
  • Napsal 1134 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2018-03-01T18:26:03+01:00)

Poplatek za platbu kartou není 440 JPY, ale 540 JPY, a to za osobu a směr, tedy zpáteční letenka pro 2 lidi nabyde o 2160 JPY.

Při bookování je možné nezvolit sedadla za poplatek, ale aerolinka pak vyhrožuje možností, že spolucestující nebudou sedět vedle sebe a že není dovoleno se přesadit.

Peach nabízí více destinací, než je uvedeno v průvodci, nedávno nějaké přidali, viz mapa: http://www.flypeach.com/pc/en/lm/st/routemap

Když mají zrovna akci, jako třeba dnes (600 letenek po 600 JPY), tak se vám může stát, že minimálně hodinu od okamžiku spuštění akce se nedoklepete na rezervační stránku a když ano, tak se spojení přeruší v nějaké jiné fázi. :(

Aplikace pro Android sice existuje, ale má region lock.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele
Avatar uživatele
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před 4 lety
Navrhni úpravu