O aerolince Plus Ultra Lineas Aereas

Španělská letecká společnost Plus Ultra Lineas Aereas byla založena teprve v roce 2011 s myšlenkou spojit Madrid a Barcelonu s významnými městy v Latinské Americe a postavit se tak konkurenci Iberie a Air Europa. Do své flotily zařadila trojici starších Airbusů A340, které později doplnil jeden Boeing 777. Aktuálně společnost létá na trasách z Barcelony a Madridu do Limy, Santiaga de Chile a Havany.

Letenky

Nejlevnější letenky pořídíme přímo na webu aerolinky, žádný jiný vyhledávač v současnosti nenabídne lepší cenu. Pro cestovatele ze střední Evropy ceny nejsou příliš atraktivní, když v průměru stojí kolem 800 € / 20.000 Kč, tedy standardní částku. Vzhledem k faktu, že aerolinka je poměrně nová, však lze očekávat akční ceny pro zviditelnění sebe sama. 

Zavazadla

V ceně každé letenky jsou dvě odbavená zavazadla, každé z nich o hmotnosti do 23 kg. 

Příruční zavazadlo musí vážit do 8 kg a mít rozměry 55 x 40 x 20 cm nebo součet tří rozměrů nesmí překročit 115 cm. Navíc si můžete vzít jeden malý osobní předmět typu kabelky, laptopu nebo deštníku.

Odbavení

Odbavení je možné pouze na letišti a to bez poplatku. Přepážky většinou otevírají zhruba 3 hodiny před každým letem.

Služby během letu

Během letů dostanete teplé jídlo + malé občerstvení vždy zdarma. 

Starší letadla nejsou vybavena individuálním zábavním systémem, pořádně si tak nabijte vlastní zařízení, abyste se v letadle nenudili.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele