Plus Ultra Lineas Aereas

Letecká společnost
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O aerolince

PU (IATA)
PUE (ICAO)
Španělsko
Od

Španělská letecká společnost Plus Ultra Lineas Aereas byla založena teprve v roce 2011 s myšlenkou spojit Madrid a Barcelonu s významnými městy v Latinské Americe a postavit se tak konkurenci Iberie a Air Europa. Do své flotily zařadila trojici starších Airbusů A340, které později doplnil jeden Boeing 777. Aktuálně společnost létá na trasách z Barcelony a Madridu do Limy, Santiaga de Chile a Havany.


Letenky

Nejlevnější letenky pořídíme přímo na webu aerolinky, žádný jiný vyhledávač v současnosti nenabídne lepší cenu. Pro cestovatele ze střední Evropy ceny nejsou příliš atraktivní, když v průměru stojí kolem 800 € / 20.000 Kč, tedy standardní částku. Vzhledem k faktu, že aerolinka je poměrně nová, však lze očekávat akční ceny pro zviditelnění sebe sama.


Zavazadla

V ceně každé letenky jsou dvě odbavená zavazadla, každé z nich o hmotnosti do 23 kg.

Příruční zavazadlo musí vážit do 8 kg a mít rozměry 55 x 40 x 20 cm nebo součet tří rozměrů nesmí překročit 115 cm. Navíc si můžete vzít jeden malý osobní předmět typu kabelky, laptopu nebo deštníku.


Odbavení

Odbavení je možné pouze na letišti a to bez poplatku. Přepážky většinou otevírají zhruba 3 hodiny před každým letem.


Služby během letu

Během letů dostanete teplé jídlo + malé občerstvení vždy zdarma.

Starší letadla nejsou vybavena individuálním zábavním systémem, pořádně si tak nabijte vlastní zařízení, abyste se v letadle nenudili.


 

Hledáš levné letenky? Nastav si hlídače