Průvodce aerolinkou

Letecká společnost Tigerair Taiwan

Hledáš rozměry zavazadel, možnosti odbavení nebo služby za letu?
Projdi si průvodce, který tě na cestu připraví
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +
Preferovaný dopravce
0 vybraných zrušit výběr Potvrdit

O aerolince Tigerair Taiwan

Nejmladší tchaj-wanský low-cost dopravce vznikl v roce 2013 jako dceřiná společnost aerolinky Tigerair ze Singapuru. V současné době singapurský Tigerair již neexistuje (pohltila ho aerolinka Scoot), nicméně tchaj-wanská pobočka nadále zůstala pod svým jménem a létá dodnes. Aktuálně provozuje flotilu více než 10 Airbusů A320, se kterými létá z letiště Taoyuan poblíž Tchaj-peje do okolních států.

Letenky

Letenky kupujte vždy jen na webu Tigeair, ideálně alespoň 2 měsíce před odletem. Tigerair není příliš známý významnými a plošnými akčními nabídkami.

Průměrná cena jednosměrné letenky v nejnižším tarifu se pohybuje kolem 2.500 Kč. Aerolinka provozuje lety z Tchaj-peje do několika destinací v Japonsku, Jižní Koreji, do Bangkoku nebo Macaa.

Zavazadla

V nejnižším tarifu "tigerlight" není obsaženo odbavené zavazadlo. Kufr do 15 kg přidejte v průběhu koupě letenky v nejnižším tarifu za 750 TWD (540 Kč), pokud potřebujete zavazadlo do 20 kg, kupte si rovnou o 850 TWD dražší tarif "tigersmart".

Na palubu si smíte vzít jedno příruční zavazadlo do 10 kg s rozměry 54 x 38 x 23 cm a jeden menší osobní předmět (notebook, kabelku, apod.)

Odbavení

Online check-in u Tigerair Taiwan zatím není dostupný.

Letištní odbavení je tedy zdarma, začíná vždy 2,5 hodiny a končí 40 minut před odletem.

Služby během letu

Veškeré služby na palubě jsou zpoplatněny. Teplé jídlo si můžete vybrat v průběhu rezervování letenky od 350 TWD (250 Kč).

V nejnižším tarifu je zpoplatněn výběr sedačky částkou 190 TWD (140 Kč), výběr však můžete přeskočit, místo pak bude vybráno náhodně zdarma.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)