Uzbekistan Airways

Uzbekistan Airways v kostce

naposledy aktualizováno 05. 02. 2018

Informace k letecké společnosti Uzbekistan Airways připravujeme. V mezičase si rezervujte levné letenky s Uzbekistan Airways skrze náš online vyhledávač letenek.

Logo Uzbekistan Airways
IATA Kód
HY
Letecká aliance
-
Země původu
Uzbekistán
Datum vzniku
31. 05. 1992

Získejte více tipů pro lety s aeroliniemi Uzbekistan Airways

Ať už letíte se společností Uzbekistan Airways poprvé, nebo opakovaně, přečtěte si naše praktické tipy a doporučení:

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petra
před 4 měs

Ahoj, poradíte někdo? Zkouším na jejich webu opakovaně koupit letenku, krkolomně se dostanu přes zadání cestujících k platbě, potvrdím platbu i v mobilu dané banky, ale na stránkách uzb.air se výsledku nedočkám, platba jako taková se neprovede, rezervace není dokončená. Zkoušela jsem rúzné prohlížeče, EN kartu, CZ kartu, Revolutku, VISU, MC, stále stejný výsledek. Víte někdo, jak na to? Díky za každou radu.

Avatar uživatele mates.omon8
mates.omon8
před 4 měs

Ahoj, mám stejnou zkušenost. Před měsícem jsem kupoval a nefungovalo nic. Cestuji s mnoha kartami a zkoušel jsem jednu po druhé (VISA, MC, mám i kartu s USD a EUR). Jediná karta, která nakonec uspěla byla obyčejná debetní Visa karta od Monety. Všechny ostatní karty buď neuspěly, nebo se platba vrátila jako zrušená.

michalvonprag
před 4 měs

Já jsem cirka před měsícem platil Revolutem VISA v USD a platba proběhla úspěšně.

Avatar uživatele Aguero
Aguero
před 4 měs

Já jsem úspěšně zaplatil českou Raiffkou MC debit, kdyby to mohlo pomoci.

Avatar uživatele
cali
před rokem

Letěl jsem teď Taškent - Urgenč, letenka za 27,30 USD. V ceně odbavené zavazadlo, free seating, storno a změny. Na palubě aspoň zdarma výběr nápojů, let v pohodě, čistá A320. Když vezmu i jednoduchý nákup a olci na jejich webu, leckteří renomovaní dopravci by se mohli učit;-)

Avatar uživatele
Klara Horalkova
před 5 lety

Ahoj,

průbězně sleduji ceny zářijových letů na trasách Astana-Samarkand a Taškent-Petrohrad. Ceny se nehýbají a letenky mají stále stejnou cenu bez ohledu na to, jaké období zvolím ... mají tyto aerolinky vůbec nějaké akce na které stojí za to počkat nebo jsou ceny fixní po celý rok?

Díky za odpověď.

Klára