O aerolince Vistara

Jedna z nejmladších indických aerolinek byla založena teprve v roce 2015 s myšlenkou nabídnout kvalitní a časté spojení mezi hlavními indickými města. V současnosti je s flotilou více než 20 Airbusů A320 šestou největší indickou aerolinkou. Zatím však stále nabízí maximálně 1-2 spojení denně mezi velkými městy.

Vistara se výrazně specializuje na obchodní klientelu, jako jedna z mála indických aerolinek nabízí na vnitrostátních trasách plnohodnotnou busness a premium economy class.

Největší uzel společnosti je na letišti v Dillí, odkud vede většina jejích linek.

Letenky

U Vistary sice platí pravidlo "čím dříve, tím levněji", nicméně mnohdy i letenky koupené na poslední chvíli vyjdou na velmi podobné částky jako letenky kupované půl roku dopředu. Rozdíly jsou spíše ve nižších stokorunách. Průměrná cena jednosměrné vnitrostátní letenky po Indii se pohybuje kolem 1.200 Kč. 

Vistara nabízí větší množství různě drahých tarifů, platí ale, že nejvíc se vyplatí ten nejlevnější - Economy SuperSaver. Služby navíc u ostatních dražších tarifů nejsou natolik významné, aby se občasnému cestovateli vyplatilo kupovat.

Najdi nejlevnější letenky

Zavazadla

Příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm je vždy zdarma, k tomu navíc jeden menší osobní předmět typu kabelky, laptopu nebo třeba deštníku.

Vistara má velkou výhodu oproti ostatním aerolinkám v odbaveném zavazadle do 15 kg zdarma i při koupi nejlevnějšího tarifu "Economy SuperSaver".

Odbavení

Odbavení "po staru" na letištní přepážce je zdarma a vždy končí 45 minut před odletem.

Online check-in můžete provést 48 hodin před odletem, přičemž palubní vstupenku si vytisknete nebo se odbavíte přes mobilní telefon a na letišti ukážete jen čárový kód.

Služby během letu

Občerstvení v podobě teplého jídla dostanete na každém letu zdarma.

Zadarmo si můžete vybrat i oblíbené místo v letadle a to už v době nákupu letenky.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele