12 denní plavba přes Atlantik z Evropy do Brazílie + letenky z Prahy. Balíček od 22 619 Kč

Jednosměrná
Před 3 měs

Jak akci využít?

Už jste si určitě zvykli, že vás naše redakce téměř každý den bombarduje zajímavý tipy na letenky, ale také na jízdenky či hotely. Dnes jsme si pro vás připravili překvapení v podobě balíčku, který zahrnuje jak letenky, tak především dvanáctidenní plavbu přes Atlantik.

Plavba je all inclusive, to znamená, že v ceně máte vybrané alko i nealko nápoje a veškeré občerstvení. Na luxusní lodi Sovereign budete mít nespočet možností relaxování a zábavy v několika divadlech, salónech, fit centrech, klubech, kasínech apod.

Během plavby navštívíte dva Kanárské ostrovy a také se podíváte na ostrov Santiago na Kapverdách, cílovou destinací bude brazilské Recife.

Plavba startuje 28. listopadu v lisabonském přístavu, končí 9. prosince, kdy připlouvá do Recife v Brazílii. Cena plavby začíná na 399 eurech za dospělou osobu. V základu budete mít vnitřní kajutu bez okna, za neveliké příplatky můžete mít kajutu s oknem či dokonce balkónem.

Do Lisabonu se dopravíte levně s TAP Portugal, zpátky z Recife přes Lisabon do Prahy poletíte toutéž společností. Kdy poletíte do Lisabonu, to je na vás, v každém případě leťte minimálně den předem. Návrat z Recife jsme navolili na 11. prosince s odletem hned po půlnoci, abyste měli mírnou rezervu. Doporučujeme nejdříve objednat plavbu, letenky řešte až poté, co budete mít potvrzena místa na lodi. Za plavbu se platí záloha.

Letenky zahrnují přepravu standardních příručních zavazadel. Pokud se neobejdete bez odbavených zavazadel, letenky kupujte přímo na webu dopravce, kde si vyberete tarif zahrnující zavazadlo do podpalubí. Snažte se na cestě do Lisabonu vyhnout ČSA, které striktně dodržují jeden kus kabinového zavazadla a nedostanete u nich během letu zdarma ani kalíšek vody. U TAPu máte i na evropských letech bezplatné občerstvení včetně alkoholických nápojů.

Cena kalkulovaného balíčku neobsahuje povinná dýška, které vám společnost pořádající plavbu strhne z karty, jedná se o částku kolem 12 euro za osobu a den, tedy asi 4.000 Kč navíc. Pro vás to znamená pouze to, že během plavby už otázku spropitného nemusíte řešit.

Balíček

Běžná cena: 50 000 Kč
 • Praha - Lisabon
 • Jednosměrná letenka
 • Na Listopad
 • 0 přestupů
 • 3.5 hodiny letu

Cena od 2 096 Kč 

Vyhledej letenky od 2 096 Kč

cestujlevne.com

 • Recife - Praha
Odkud Recife Recife
 • Jednosměrná letenka
 • Na Prosinec
 • 0 přestupů
 • 13 hodin letu

Cena od 10 133 Kč 

Vyhledej letenky od 10 133 Kč

cestujlevne.com

 • Lisabon - Recife
Odkud Lisabon Portugalsko
Kam Recife Brazílie
 • Jednosměrná jízdenka
 • Na Listopad - prosinec
 • 0 přestupú
 • 290 hodin jízdy

Cena od 399 €

Vyhledej jízdenky od 399 €

pullmantur.es

Ukázka balíčku z 26. 09. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 50 000 Kč. Ušetříš přibližně 55 %.

Termíny

Jediný termín plavby od 28.11. do 9.12.2017.

Dopravce

Pullmatur a TAP Portugal.

Zavazadla

Sestava standardních příručních zavazadel do 10 kg, 55x40x20 cm a menší 40x30x15 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Máme koupeno na 28.11. - 9.12., koupili jste někdo taky? V.

Na kolik přesně vychází ta dýška? Díky.

Avatar uživatele simkovapetra

vileme neprivezl byste me z portugalska magnet ?? :)

Avatar uživatele Petr76

Proč tam zase píšete zavádějící nesmysly ve stylu leták Kauflandu o ceně 50,000 Kč? Za repoziční plavbu, kdy je jen minimum zastávek?

To není jen za plavbu, ale i za poziční lety. Petře, já nepochybuji o vašich znalostech prostředí cestovního ruchu, ale opravdu nechápu ty zbytečné negace u všeho. Nikdy jsem od Vás nečetl žádný pozitivně naladěný příspěvek nebo komentář.

Avatar uživatele Petr76

To není negace, ale faktická poznámka k zavádějící informaci.

Faktická poznámka? "Létak z Kauflandu"

Přinejmenším bych čekal nějaké srovnání. Repoziční plavby sice nejsou nabité programem, ale kdo si chce odpočinout a užít si klid na nepřeplněné lodi, tak naprostý ideál. Každý produkt si najde svého zájemce.

Avatar uživatele

Kluci, proč to povinné tipování nedáte do výsledné ceny? Nechápu. Jenom ty lidi naštvete...

Neznáme přesnou cenu :/

Avatar uživatele

Tohle zni super. Prosim udelejte post kdyby se podobna nabidka objevila i na jine datum!

Tady je jedna v termínu 5-18. listopadu https://www.cestujlevne.com/akcn...ve-letenky

Jsou to poziční plavby, kdy končí sezóna v Evropě a tak plují lodě tam, kde můžou vydělávat = jiné termíny moc nebudou.

Avatar uživatele vl k

Da sa cakat nieco podobne aj na jar 2018, kedy sa tie lode budu vracat kvoli zaciatku sezonu v Europe? :) Pamatam si ze pre 2 rokmi bola na marec velmi podobna ponuka smerom z Karibiku do Europy, ale je pravda, ze takych kombinacii je ako safranu.

Ano, ceny jsou už v systému i na rok 2019 :) Hledej Transatlantic plavby nebo Repositions... Vyprodáno určitě nebude ani měsíc před vyplutím – http://cruisedirect.com/

Já mám tedy s TAP (co se jídla + vody týče) také dobré zkušenosti. Nejen při letech po Evropě, ale i do Brazílie. Na požádání donesli vždy vše. Mínus - -> často zpožděné lety. Když s tím ale člověk počítá, jsou srdeční a celkově se mi s nimi léta i fajn.

Avatar uživatele Kilecko

"U TAPu máte i na evropských letech bezplatné občerstvení včetně alkoholických nápojů"

ani nie pred mesiacom let Lisabon - Praha s Tap, jedine obcerstvenie, pokial sa bavime o napojoch, bolo ze letusky presli 1x za cely let s 2litrovou minerálkou a na vyziadanie naliali plastovy poharik. Nic viac. Na otazku o niecom inom bola odpoved len "Nemame".

Já tedy mám opačnou zkušenost, dostali jsme sendvič, k tomu jsem si poručil pivko, kolega tu malou lahvinku vína. Tak nevím...

I tady je jasný důkaz, že TAP dává na evropských linkách malé občerstvení http://www.airlinemeals.net/phot...nomy-class

I v rozpisu letenky je vypsáno, že na letu je "jídlo"

Avatar uživatele Kilecko

Preto som napisal "ak sa bavime o napojoch", z coho teda malo vyplynut, ze jedlo neriesim (to bolo), ale narazam skor na tie alko napoje ktore ste specifikovali a neboli.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Honem, dokud jsou místa!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

To budou fotky!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko Přílet na letiště Lisabon Portela

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko
Průvodce pro letiště Lisabon Portela

Zavřít
Ikona pinu
Brazílie Přílet na letiště Recife

Ve znamení samby, nekonečných pláží i pralesů

Zdaleka největší země celé Latinské Ameriky a jižní polokoule sousedí se všemi jihoamerickými státy kromě Chile a Ekvádoru.

Brazílie jakožto pátý největší stát na Zemi je vyhledávána turisty z celého světa pro svůj temperamentní a exotický nádech, celoročně příjemné počasí, nekonečné atlantické pláže, husté deštné amazonské pralesy, ale především kvůli ikonickému Riu de Janeiru, kde se člověk ani po týdnu nebude nudit. 

Snad kromě vysokohorské turistiky si v Brazílii přijde na své úplně každý. Milovník měst, kultury a historie, koupací typ, který si rád užívá slunečné dny na upravených plážích, nebo dobrodruh vydávající se do hloubi deštného pralesa.

Průvodce pro Brazílie
Průvodce pro letiště Recife

Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha