12 denní plavba přes Atlantik z Evropy do Brazílie + letenky z Prahy. Balíček od 22 619 Kč

18 komentářů
2017-09-27T09:18:03+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Už jste si určitě zvykli, že vás naše redakce téměř každý den bombarduje zajímavý tipy na letenky, ale také na jízdenky či hotely. Dnes jsme si pro vás připravili překvapení v podobě balíčku, který zahrnuje jak letenky, tak především dvanáctidenní plavbu přes Atlantik.

Plavba je all inclusive, to znamená, že v ceně máte vybrané alko i nealko nápoje a veškeré občerstvení. Na luxusní lodi Sovereign budete mít nespočet možností relaxování a zábavy v několika divadlech, salónech, fit centrech, klubech, kasínech apod.

Během plavby navštívíte dva Kanárské ostrovy a také se podíváte na ostrov Santiago na Kapverdách, cílovou destinací bude brazilské Recife.

Plavba startuje 28. listopadu v lisabonském přístavu, končí 9. prosince, kdy připlouvá do Recife v Brazílii. Cena plavby začíná na 399 eurech za dospělou osobu. V základu budete mít vnitřní kajutu bez okna, za neveliké příplatky můžete mít kajutu s oknem či dokonce balkónem.

Do Lisabonu se dopravíte levně s TAP Portugal, zpátky z Recife přes Lisabon do Prahy poletíte toutéž společností. Kdy poletíte do Lisabonu, to je na vás, v každém případě leťte minimálně den předem. Návrat z Recife jsme navolili na 11. prosince s odletem hned po půlnoci, abyste měli mírnou rezervu. Doporučujeme nejdříve objednat plavbu, letenky řešte až poté, co budete mít potvrzena místa na lodi. Za plavbu se platí záloha.

Letenky zahrnují přepravu standardních příručních zavazadel. Pokud se neobejdete bez odbavených zavazadel, letenky kupujte přímo na webu dopravce, kde si vyberete tarif zahrnující zavazadlo do podpalubí. Snažte se na cestě do Lisabonu vyhnout ČSA, které striktně dodržují jeden kus kabinového zavazadla a nedostanete u nich během letu zdarma ani kalíšek vody. U TAPu máte i na evropských letech bezplatné občerstvení včetně alkoholických nápojů.

Cena kalkulovaného balíčku neobsahuje povinná dýška, které vám společnost pořádající plavbu strhne z karty, jedná se o částku kolem 12 euro za osobu a den, tedy asi 4.000 Kč navíc. Pro vás to znamená pouze to, že během plavby už otázku spropitného nemusíte řešit.

Lisabon
Recife
Jednosměrná jízdenky
290 hodin jízdy (bez přestupu)
PRG/Praha
LIS/Lisabon
Jednosměrná letenky
3.5 hodin letu (přímý let)
REC/Recife
PRG/Praha
Jednosměrná letenky
13 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 55 % oproti obvyklé ceně 50 000 Kč
  • Hledej v období Jediný termín plavby od 28.11. do 9.12.2017.
  • Poletíš s aeroliniemi Pullmatur a TAP Air Portugal.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Sestava standardních příručních zavazadel do 10 kg, 55x40x20 cm a menší 40x30x15 cm.
Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-09-26T23:13:42+02:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce