12 denní plavba přes Atlantik z Evropy do Brazílie + letenky z Prahy. Balíček od 22 619 Kč

18 komentářů
2017-09-27T09:18:03+02:00

O akci

Už jste si určitě zvykli, že vás naše redakce téměř každý den bombarduje zajímavý tipy na letenky, ale také na jízdenky či hotely. Dnes jsme si pro vás připravili překvapení v podobě balíčku, který zahrnuje jak letenky, tak především dvanáctidenní plavbu přes Atlantik.

Plavba je all inclusive, to znamená, že v ceně máte vybrané alko i nealko nápoje a veškeré občerstvení. Na luxusní lodi Sovereign budete mít nespočet možností relaxování a zábavy v několika divadlech, salónech, fit centrech, klubech, kasínech apod.

Během plavby navštívíte dva Kanárské ostrovy a také se podíváte na ostrov Santiago na Kapverdách, cílovou destinací bude brazilské Recife.

Plavba startuje 28. listopadu v lisabonském přístavu, končí 9. prosince, kdy připlouvá do Recife v Brazílii. Cena plavby začíná na 399 eurech za dospělou osobu. V základu budete mít vnitřní kajutu bez okna, za neveliké příplatky můžete mít kajutu s oknem či dokonce balkónem.

Do Lisabonu se dopravíte levně s TAP Portugal, zpátky z Recife přes Lisabon do Prahy poletíte toutéž společností. Kdy poletíte do Lisabonu, to je na vás, v každém případě leťte minimálně den předem. Návrat z Recife jsme navolili na 11. prosince s odletem hned po půlnoci, abyste měli mírnou rezervu. Doporučujeme nejdříve objednat plavbu, letenky řešte až poté, co budete mít potvrzena místa na lodi. Za plavbu se platí záloha.

Letenky zahrnují přepravu standardních příručních zavazadel. Pokud se neobejdete bez odbavených zavazadel, letenky kupujte přímo na webu dopravce, kde si vyberete tarif zahrnující zavazadlo do podpalubí. Snažte se na cestě do Lisabonu vyhnout ČSA, které striktně dodržují jeden kus kabinového zavazadla a nedostanete u nich během letu zdarma ani kalíšek vody. U TAPu máte i na evropských letech bezplatné občerstvení včetně alkoholických nápojů.

Cena kalkulovaného balíčku neobsahuje povinná dýška, které vám společnost pořádající plavbu strhne z karty, jedná se o částku kolem 12 euro za osobu a den, tedy asi 4.000 Kč navíc. Pro vás to znamená pouze to, že během plavby už otázku spropitného nemusíte řešit.

  • Ušetříš až 55 % oproti obvyklé ceně 50 000 Kč
  • Hledej v období Jediný termín plavby od 28.11. do 9.12.2017.
  • Poletíš s aeroliniemi Pullmatur a TAP Portugal.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Sestava standardních příručních zavazadel do 10 kg, 55x40x20 cm a menší 40x30x15 cm.

Kde koupit

Lisabon
Recife
Jednosměrná jízdenky
290 hodin jízdy (bez přestupu)
PRG/Praha
LIS/Lisabon
Jednosměrná letenky
3.5 hodin letu (přímý let)
REC/Recife
PRG/Praha
Jednosměrná letenky
13 hodin letu (přímý let)
Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-09-26T23:13:42+02:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Vilém
před 5 lety

Máme koupeno na 28.11. - 9.12., koupili jste někdo taky? V.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Na kolik přesně vychází ta dýška? Díky.

Avatar uživatele
Petra _7
před 5 lety

vileme neprivezl byste me z portugalska magnet ?? :)

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 5 lety

Proč tam zase píšete zavádějící nesmysly ve stylu leták Kauflandu o ceně 50,000 Kč? Za repoziční plavbu, kdy je jen minimum zastávek?

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 5 lety

To není jen za plavbu, ale i za poziční lety. Petře, já nepochybuji o vašich znalostech prostředí cestovního ruchu, ale opravdu nechápu ty zbytečné negace u všeho. Nikdy jsem od Vás nečetl žádný pozitivně naladěný příspěvek nebo komentář.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 5 lety

To není negace, ale faktická poznámka k zavádějící informaci.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 5 lety

Faktická poznámka? "Létak z Kauflandu"

Přinejmenším bych čekal nějaké srovnání. Repoziční plavby sice nejsou nabité programem, ale kdo si chce odpočinout a užít si klid na nepřeplněné lodi, tak naprostý ideál. Každý produkt si najde svého zájemce.

Avatar uživatele
Martin
před 5 lety

Kluci, proč to povinné tipování nedáte do výsledné ceny? Nechápu. Jenom ty lidi naštvete...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Neznáme přesnou cenu :/

Avatar uživatele
Diana
před 5 lety

Tohle zni super. Prosim udelejte post kdyby se podobna nabidka objevila i na jine datum!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Tady je jedna v termínu 5-18. listopadu https://www.cestujlevne.com/akcn...ve-letenky

Jsou to poziční plavby, kdy končí sezóna v Evropě a tak plují lodě tam, kde můžou vydělávat = jiné termíny moc nebudou.

Avatar uživatele vl k
vl k
před 5 lety

Da sa cakat nieco podobne aj na jar 2018, kedy sa tie lode budu vracat kvoli zaciatku sezonu v Europe? :) Pamatam si ze pre 2 rokmi bola na marec velmi podobna ponuka smerom z Karibiku do Europy, ale je pravda, ze takych kombinacii je ako safranu.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Ano, ceny jsou už v systému i na rok 2019 :) Hledej Transatlantic plavby nebo Repositions... Vyprodáno určitě nebude ani měsíc před vyplutím – http://cruisedirect.com/

Avatar uživatele
Vody27
před 5 lety

Já mám tedy s TAP (co se jídla + vody týče) také dobré zkušenosti. Nejen při letech po Evropě, ale i do Brazílie. Na požádání donesli vždy vše. Mínus - -> často zpožděné lety. Když s tím ale člověk počítá, jsou srdeční a celkově se mi s nimi léta i fajn.

Avatar uživatele Kilecko
Kilecko
před 5 lety

"U TAPu máte i na evropských letech bezplatné občerstvení včetně alkoholických nápojů"

ani nie pred mesiacom let Lisabon - Praha s Tap, jedine obcerstvenie, pokial sa bavime o napojoch, bolo ze letusky presli 1x za cely let s 2litrovou minerálkou a na vyziadanie naliali plastovy poharik. Nic viac. Na otazku o niecom inom bola odpoved len "Nemame".

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 5 lety

Já tedy mám opačnou zkušenost, dostali jsme sendvič, k tomu jsem si poručil pivko, kolega tu malou lahvinku vína. Tak nevím...

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 5 lety

I tady je jasný důkaz, že TAP dává na evropských linkách malé občerstvení http://www.airlinemeals.net/phot...nomy-class

I v rozpisu letenky je vypsáno, že na letu je "jídlo"

Avatar uživatele Kilecko
Kilecko
před 5 lety

Preto som napisal "ak sa bavime o napojoch", z coho teda malo vyplynut, ze jedlo neriesim (to bolo), ale narazam skor na tie alko napoje ktore ste specifikovali a neboli.

Další akce