Mexiko

Akční letenky z Bruselu do Mexico City i přes Vánoce a Nový rok od 8.655 Kč.

16 komentářů
2017-02-21T14:34:38+01:00

O akci

S parádní cenou při cestách do Mexika vyrukovaly společnosti Air France a KLM ve spolupráci s rychlovlaky Thalys či TGV z Bruselu. I při započítání nákladů na cestu do Bruselu výsledná cena bude pořád řádově o 30 až 40% levnější než je obvyklé při odletu z Prahy či okolí. O pár stokorun dráž lze pořídit i termíny přes Vánoce či Nový rok, což z nabídky činí takřka hit.

Věnujte pozornost místu odletu! Všechny cesty vedou s přestupem v Amsterdamu či Paříži, u mnoha letů je ale při cestě tam či zpět úsek z/do Bruselu na letiště operován vlakem. Vždy je nutné cestu nastoupit v místě odjezdu/odletu.

  • Brusel – Mexico City od 8.655 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období do dubna od listopadu 2017 do ledna 2018 (od cca 9.200 Kč)
  • Platí do aktualizace tarifu
V ceně letenky je vždy jeden kus odbaveného zavazadla na osobu do 23 kg.

Přípoje

Z Prahy do Bruselu můžete využít přímé spoje společností Brussles Airlines, u kterých zpáteční letenka obvykle nevyjde na víc než 3.000 Kč. Alternativně zvolte levnější lety s Ryanairem na letiště Charleroi, které jsou dostupné jak z Prahy, tak z Bratislavy a jejich cena obvykle nepřesáhne 1.200 Kč za zpáteční let. K cestě je nutné připočítat přesun mezi letišti Charleroi a Brusel (cca 10 € jedním směrem).

Při cestách s odbaveným zavazadlem je na zvážení i jízda po zemi autobusy Regiojet či Eurolines, případně vlastním autem.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-02-21T14:34:38+01:00

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele tervagne
tervagne
před 6 lety

dobrý den, nabídka je již bezplatná, nebo se dívám špatně?

Avatar uživatele hruba995
hruba995
před 6 lety

Dobrý den, dívám se na termín 2.1.18-19.1.18. Nabízí mně to Brusel-Paříž vlakem, dále přímý let do Mexiko. To samé při cestě zpět. za 9.5tis. Otázka. Musím nastoupit na ten vlak v Bruselu, aby nepropadla letenka? Nebo můžu si dokoupit letenku Prh-Pařiž, a nastoupit do letadla již v Paříži? Abych nemusela vlakem z Bruselu?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Nastoupit raději ano, vystoupit už ne. Cena letenek Brusel/Paříž je stejná.

Avatar uživatele ver76
ver76
před 6 lety

Nevíte někdo, zda se dá stihnout přestup, když mají ČSA přílet na letiště Brusel v 9:35 a odlet do MEX je 10:40?

Avatar uživatele wellock
wellock
před 6 lety

Listopad 2017 Pha - Mex City nebo München - Mex City. 14-28 dnu pro 2 dospele a 1 dite (3,5 let). Ted jsem to zkousela hledat, a nachazi mi to same drahe, rozhodne ne za 8 tis :-/

Avatar uživatele DobesovaMagda
DobesovaMagda
před 6 lety

No asi proto, že tohle byla akce z Bruselu a ne z Prahy

Avatar uživatele adelkahaskova
adelkahaskova
před 6 lety

Dobry den, nejde mi bohuzel letenka nastavit. Potrebovala bych 8.4-22.4

Avatar uživatele vetvickovatereza
vetvickovatereza
před 6 lety

Ahoj chci se zeptat, u některých termínů je přestup v NY. Je možné nějak naplánovat například jednodenní stop over právě v New Yorku? Přijde mi škoda toho nevyužít, protože jsem v NY nikdy nebyla, ale nevím jak do toho ten stopover dostat, respektive jak se to kdyžtak dělá. Moc děkuji za radu :-)

Avatar uživatele 7boy
7boy
před 6 lety

Na 99% to nepůjde, Terezko. Takhle by to chtělo hodně lidi, i já, ale nepočítal byl bych, že se Ti to podaří nastavit.... já New York taky poznal jen na letišti a před ním...

Avatar uživatele kelas
kelas
před 6 lety

Není tam nějaký termín přes Vánoce 2017? Děkuji

Kryštof Hájek
před 6 lety

Odkaz je uveden přímo v článku: http://bit.ly/2mhNWcT, funguje i na jiná data, stačí změnit dle potřeby.

Avatar uživatele kelas
kelas
před 6 lety

Díky moc. Ale ... mohl bych přidat ještě jedno kritérium? Nebyl by tam přes Vánoce (nejlépe i Silvestra 2017) nějaký let kde se nepřesedá v USA? Jde mi totiž o to, že za týden letíme do Íránu a potom už zřejmě nedostanu el. víza ... a možná ani ne ta normální. Rozhodně to nechci riskovat. Děkuji moc

Avatar uživatele Michal.kokes512
Michal.kokes512
před 6 lety

Stačí si zažádat o druhý pas. Každý má nárok na dva pasy zároveň. No a pak stačí ukázat ten správný. Známý to udělal takhle a vyšlo mu to.

Avatar uživatele data7
data7
před 6 lety

Těch pasů může být dokonce i více než jen dva, Zákon v tomto směru nedává žádný limit, ač jsem před lety někde našel že maximum by údajen měli být 4 platné pasy. Při žádosti však stačí říci ten důvod (cestování do dvou zemí které nejsou zrovna kámoši). Případně by i mělo stačit říci, že ho máš plný razítek a nemáš prázdné stránky na další. Každopádně druhý pas je i výhodný jako záložní (dát na dvě místa), pro případ okradení v zahraničí - ztráta pasu může značně zkomplikovat cestovatelské plány. Případně i jako jistota když se dává pas do zástavy.

Avatar uživatele michael.postulka
michael.postulka
před 6 lety

Jen bych upozornil na "Při cestách z odbaveným zavazadlem" by mělo být pravděpodobně " s odbaveným zavazadlem" :)

Kryštof Hájek
před 6 lety

Mělo :D Díky, opraveno!

Další akce