Akční letenky přes hlavní sezonu z Bratislavy do Nepálu za 420 € / 11.350 Kč.

Před 10 měs

Jak akci využít?

Ještě v letošní hlavní sezoně můžete vyrazit do země, která dala světu nejvyšší horu a sedm dalších osmitisícovek, do Nepálu. Uchvátí vás čarokrásné scenerie majestátního pohoří Himálaj i jeho podhůří, kde můžete vyrazit na několikadenní treky skrz hluboká údolí, podél prudkých a průzračných řek nebo se vydat do základního tábora Mount Everestu. Cestu usnadní akční tarify společnosti Flydubai při odletu z Bratislavy do Káthmándú, zpáteční letenky seženete za 420 € / 11.350 Kč, tj. o 30% méně než je obvyklé.

U některých spojů vás čeká bonus v podobě celodenního přestupu v Dubaji, který využijete k prohlídce města.

  • Bratislava – Káthmándú za 420 € / 11.350 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období únor - červen 2017
  • Platí do vyprodání míst
V ceně letenky je zahrnuto klasické příruční i odbavené zavazadlo do 20 kg.

Vízum

Češi i Slováci budou potřebovat při cestě do Nepálu vízum. Nemusíte se však bát, není třeba jezdit na ambasádu, vízum vyřídíte po příletu do Káthmándú za 40 USD na měsíc, resp. za 25 USD na 15 dní, mějte s sebou pasové fotografie. Nejnověji však lze o vízum zažádat online přes web online.nepalimmigration.gov.np.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pastelkazelena

Tak to je parádní akce. I 3 týdny po zveřejnění se dají najít lety za super cenu, i když už trochu "last minute". Ale každopádně bych chtěla upozornit, že pokud si zaregistrujete OPEN membership, cena může jít ještě dolů. 4 letenky, které jinak vycházely na 12 500 Kč/os, jsem po přihlášení koupila za 10 000,- každou včetně administrativního poplatku. A tato cena vychází při přihlášení už pro jednu samostatnou letenku. :-)

Avatar uživatele yazinda

Jak se toto dá prosím pojistit? Nějaký samostatný produkt z české pojišťovny (co byste doporučili), nebo přímo u flydubai? Na kolik to vyjde? (Kamarád to řešil přes banku u které má kreditní kartu, já mám ale poté debit u Equabank)

Avatar uživatele thomas.novosad

CENA VYBORNA,NICMENE VETSINA TERMINU V OBDOBI DESTU,COZ JE SKODA.SEZONA ZACINA AZ V RIJNU.

Avatar uživatele lukasobek

Omyl, sezóny bez dešťů jsou 2 - podzim a jaro. Jaro je bez dešťů: březen - květen

Avatar uživatele jstrnad1

Cena pekna, ale docela by me zajimala spolehlivost a solventnost flydubai. Dost casto se objevuji stiznosti - zrusene lety, zavazadla, atd. Za stejnou cenu se da letet z LGW s Turkish, respektive nutno pricist 2000 za zpatecku z Prg na Gatwick.

Avatar uživatele Werouch21

Včera jsme se vrátili s flydubai z Bangkoku a bez problémů. Dokonce jsme si cestou zpět posílali jako zavazadla i dvě krabice a všechno proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Flydubai je ok. Včetně jídla během cesty. Zpáteční letenka nás vyšla na 9 500,-s krátkým přestupem v Dubaji. Za nás spokojenost ?

Avatar uživatele radekt

Ještě kdyby to tak šlo zkombinovat s akcí OSR-DXB aby to vyšlo za tuhle super cenu :)

Avatar uživatele ziegler.r

Ahoj, hezký tip. Našel jsem letenky i na srpen.

Avatar uživatele adasd

Země, která dala světu nejvyšší horu? Spíš nejvyšší hora, která dala světu zemi pod ní ne?:-)

Avatar uživatele petrnovotny111

zpoždění zavazadel není třeba pojišťovat, dopravce musí proplatit všechny náklady, které v důsledku zpoždění zavazadla vzniknou...(koupě hygienických potřeb, náhradního oblečení+třeba taxi na letiště, ptže jste museli pro zavazadlo apod.).

nemusí, Flydubai má - If your baggage is delayed, you will receive compensation in form of voucher from flydubai in sum of USD 50 per day of delay. The maximum compensation is of 3 days.

Pokud je pojištění a patřičné doklady, je to mnohdy jistější a rychlejší cesta k náhradě, než u některých společností...

Avatar uživatele Rachel

wow pecka

Veľmi dobrá cena. Len si dávajte bacha na batozinu. Už som išiel touto linkou do KTM 2x (s asi 16h prestupom v Dubaji, ktory som vyuzil na pozretie mesta), a v obidvoch pripadoch mi (aj po uistení) neprišla batožina do KTM. Musel som čakať 1-2 dni, kým prišla s ďalším letom. Neviem či je to pravidlo, ale keď sa vám to stane 2 z 2 prípadov, niečo za tým bude. Každopádne odporúčam poistenie na zmeškanú batožinu a v KTM si zohnať účtenky,...if you know what I mean :)

Avatar uživatele MatoZV

Nabadanie na poistny podvod. Slovac sa nezaprie

Takí ako si ty sa nezaprú :)

Avatar uživatele yazinda

Jak se toto dá prosím pojistit? Nějaký samostatný produkt z české pojišťovny (co byste doporučili), nebo přímo u flydubai? Na kolik to vyjde? (Kamarád to řešil přes banku v které měl kresitní kartu, já mám poté debit u Equabank)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Jedem!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Honem, dokud jsou místa!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Nepál  

Krajina Himalájí 

Nepál leží v jižní Asii a sousedí na jihu s Indií a na severu s Čínou (Tibetem). Jeho severní hranici vytyčují Himaláje, v nichž se nachází nejvyšší hora světa Mt. Everest a dalších sedm nepálských osmitisícovek. Země je proto vyhledávaná především nadšenci vysokých hor a krásných himálajských scenerií.

Toto majestátní pohoří spolu s obrovskými údolími obklopenými nejvyššími horami světa jsou lákadly, kterým jen málokdo odolá. Pro každého milovníka přírody a zaníceného turistu je Nepál zemí zaslíbenou.

Průvodce pro Nepál