Švýcarsko

Akční letenky z Prahy do Ženevy - 1.575 Kč.

2 komentáře
2013-08-04T10:26:41+02:00

O akci

Historicky nejnižší cena letenek na trase mezi Prahou a Švýcarskem je stále k dispozici. Za zpáteční letenku do Ženevy s národním dopravcem Swiss zaplatíte pouze 1.575 Kč, a to je cena konkurující nejednom low-cost dopravci. Nutno však dodat, že v tarifu Geneva economy light není zahrnuto zavazadlo k odbavení, ale pouze příruční. Což na krátký prodloužený víkend bohatě vystačí.

  • Rezervuj na swiss.com/prg-gva
  • Cestovní období od 2.září
  • Bez omezení délky pobytu
  • V ceně jen příruční zavazadlo
Nevíte kde zaparkovat levně u pražského letiště? Vyzkoušejte Goparking.cz, který pro čtenáře Cestujlevne.com poskytl promo kód CLC001.

Ubytování v Ženevě

Švýcarsko je země poměrně drahá a tak se není čemu divit, když dvě noci v hotelovém pokoji vyjdou nastejno jako cena letenky. Levné ubytování v centru Ženevy zakoupíte od 1.680 Kč pro dva.

Nehledáte-li standard hotelových pokojů a vystačíte-li si pouze s čistou postelí, poté vyzkoušejte místní hostely. Tak či onak, doporučuji nejprve porovnat prodejce na webu Hotelscombined.com

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-08-04T11:26:41+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Zdendoman
Zdendoman
před 10 lety

Ahoj, jaké platí rozměry pro zavazadlo? Díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Ahoj Zdeňku, je to max 55x40x23 cm a 8 kg. Osobně bych to ale vůbec neřešil, klasické aerolinky téměř nekontrolují (nikdy jsem to nezažil, ani o nikom neslyšel).

Další akce