Mauritius

Akční low-cost letenky z Kolína n. R. na Mauricius za 8.109 Kč.

10 komentářů
2016-12-14T15:33:23+01:00

O akci

Cestovatelé, kteří se dokáží sbalit jen na lehko, jistě ocení zvýhodněné zpáteční letenky společnosti Eurowings na březen 2017 z Kolína nad Rýnem na perlu Indického oceánu, ostrov Mauricius. Ten nabízí celoročně teplé klima s teplotami kolem 27 stupňů, překrásné exotické pláže, podmořský život, hornatou a věčně zelenou krajinu vnitrozemí i rozmanitou kulturu, kde se mísí evropské, africké a indické vlivy.

U letenek na Mauricius bývá zvykem, že je dostupní jediný termín, ne však v tomto případě. Vybrat si můžete hned z několika březnových dat. Cestovat můžete na týden, 14 dní, tři neděle nebo třeba rovnou na měsíc.

  • Kolín n.R. – Mauricius za 300 € / 8.109 Kč rezervuj na Eurowings.com >>
  • Cestovní období březen 2017
  • Platí do vyprodání míst (dostupnost bude jistě omezená, proto příliš neváhejte)
V ceně základního tarifu je pouze příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 23 cm, později si však můžete dokoupit za 60 € odbavenou bagáž do 23 kg.

Jak do Kolína nad Rýnem?

Z Prahy se nejsnáze dostanete nočními autobusovými spoji Regiojetu, v předprodeji (cca 2 měsíce dopředu) vás jízdenka vyjde na 1.660 Kč. 

Alternativně můžete využít letů společnosti Eurowings, standardní ceny se pohybují kolem 1.800 Kč, minimálně jedním směrem však na sebe lety nenavazují a vy si tak pobyt prodloužíte o prohlídku Kolína nad Rýnem.

Ubytování a doprava

Nemusíte se obávat, že výběr ubytování na ostrově Mauritius na poslední chvíli vás zruinuje. Jednodušší hotely a penziony seženete už za 700 Kč za noc a dvoulůžkový pokoj! Pro největší svobodu pohybu si určitě půjčte auto, jeden den pronájmu vyjde zhruba na 1.000 Kč. Na ostrově však funguje poměrně rozsáhlá síť autobusových linek, jízdní řády a trasy spojů najdete na oficiálních stránkách Ministerstva dopravy.

Vízum

Pro pobyt do 90 dní stačí občanům EU cestovní pas platný 6 měsíců po ukončení cesty.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2016-12-14T15:33:23+01:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Henryricko
Henryricko
před 6 lety

Nemuzu to nikde najit pres ty jejich stranky.. Haze to porad cenu okolo 900e

Kryštof Hájek
před 6 lety

Ahoj, v takových akcích letenky vydrží maximálně pár hodin, teď už jsou opravdu ceny jinde.

Avatar uživatele glorei
glorei
před 6 lety

Prosím muže mi někdo poslat přímo odkaz na tu letenku? Nemůžu ji najít ani za boha...dekuji

Avatar uživatele hrubaso76
hrubaso76
před 6 lety

Teď jsme se vrátili s rodinkou z Bali, já koupil na březen Kostariku a teď ještě tohle :-) :-)

Avatar uživatele btb87
btb87
před 6 lety

Zdravím, objednal jsem letenky na březen, jen jsem během rezervace u informací o mém trvalém pobytu místo České republiky omylem nechal Germany. Letenky jsem zaplatil a přišel mi Passenger Receipt s tímhle špatným údajem. Jde to nějak změnit? Je to problém při odletu?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Z toho si starost nedělej, nikdo to řešit nebude :)

Avatar uživatele
mikir
před 6 lety

Super cena to je i kdyz lepe to vyslo ted nedavno z Warsawy , pres vanoce je to loterie neco sehnat ,, taky jsem si rikal ze to risknu a pockam ,,ale nakonec jsem nevydrzel a koupil Dubaj a Oman ,, Kanarske budou letos tezce precpane , na Kapverdy porad neni zadny low cost, loni se ukazaly Maledivy z Mnichova za super cenu ale odlet byl uz 22. 12 . jestli nic nemas tak to hlidej a surfuj kde se da ,, ja myslim jak to vidim ten vyvoje ze se neco jeste sezene

Kryštof Hájek
před 6 lety

Jak říká mik, přes Vánoce je to teď už opravdu loterie. Když se něco objeví, většinou je to jen pár míst na jediné datum, takže je během pár minut pryč... Největší šance na Vánoce teďka asi při odletu z Německa nebo charter z Varšavy přes Rainbow: https://biletyczarterowe.r.pl/.

Avatar uživatele cavoki
cavoki
před 6 lety

Jaka je nejlepší stránka pro hlídaní německých charterů nebo i last minute? Díky.

Avatar uživatele mm.ltd
mm.ltd
před 6 lety

To je super cena, není něco teď přes Vánoce? Někam za teplem :-)

Další akce