Bergamo přes celou zimu a pro všechny jen za 598 Kč.

Před 12 měs

Jak akci využít?

Redakcí očekávaný souboj dvou nízkonákladových aerolinií Ryanair a Wizz Air na lince Praha–Bergamo zdá se začíná nabírat na otáčkách. Wizz Air totiž zlevnil plošně všechny lety od ledna do března následujícího roku na 299 Kč za let. Pozor, tentokrát nemusíte být členem Wizz Discount klubu, nejnižší ceny jsou dostupné pro všechny! Pokud členem jste, dostupnost termínů se zvýší takřka na všechny dny.

Mezi Prahou a italským Bergamem se létá každé pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a sobota. Bergamo je navíc naprosto ideální k plánování eurotripů, najdete odsud letenky za pár euro téměř kamkoliv.

  • Praha – Bergamo za 598 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: 12.1.–27.3.2017
  • Prodej do vyprodání nejlevnějších letenek
V ceně je zahrnuto malé příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.

Kam z Bergama

Pokud jste již toto kouzelné městečko s půvabným starým městem Citta Alta viděli, můžete se snadno a levně italskými drahami přesunout do Alp za lyžováním či objevovat další idylická městečka v okolí zahrnujíc Bresciu a Veronu. Samozřejmostí je snadná dostupnost do Milána.

Kde složit hlavu? V Itálii nebudete mít problém najít levné i kvalitní rodinné hotýlky například na booking.com. Samozřejmostí je velká dostupnost ubytování skrze airbnb.com.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

23 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petriq

Neví někdo, kde si mohu zaregistrovat lístky na prohlídku Poslední večeře páně ? Díky :-)

Avatar uživatele exetera

Poslední večeře: Il Cenacolo - rezervace pres www.cenacolo.it Bývá to vyprodané už na několik měsíců dopředu, další možnost je pak zkusit přes vyhledávač najít nějakou agenturu, která lístky nabízí taky (např. Vivaticket) - jsou ale dražší a bývají např. v kombinaci s galerií Pinacoteca di Brera, která ale rozhodně taky stojí za návštěvu.

Avatar uživatele Lucie.nymburk

Už je po akci :-(, tak příště...

Avatar uživatele zazi2

Dobrý den, zajímalo by mě pokud jsem objednal letenky z prahy do bergama a do reservace jsem napsal jména cestujicich pokud můžu změnit jméno bez poplatku...četl jsem, že v check-in se vyplňují údaje o cestujících, tak nevím zda je toto možné. Můžete mi poradit?

Dobrý den, jména lze měnit pouze za poplatek – nedoporučuji, lepší je koupit novou letenku.

Avatar uživatele zazi2

Děkuji za rychlou odpověď

Avatar uživatele hanule06

Ahoj, poradil by jsi jak se nejlépe dostat z letiště do města. Prošel by i klasický batoh jako příruční zavazadlo?

Ahoj, koupíš si 5 eurovou jízdenku na 24 hodin nebo o chlup dražší na 72h a jezdíš po celém Bergamu u lanovkou. Batoh je samozřejmě nejlepší, ten projde vždy.

Avatar uživatele TenderD

Na březen za cca 600 Kč nic :-( nebo hledám špatně?

Bohužel se rychle vyprodává...termínů za 598 Kč/zpáteční už je málo a především leden/únor.

Avatar uživatele reditel

Wizzair nyní při objednání letenek pro dva, nabízí objednávku sedadla minimálně za více než 100 Kč. Jinak budou prý náhodně vybrána (zdarma) při check in. Chci-li tedy sedět vedle sebe musím si připlatit přes 400 Kč. Přitom ještě v listopadu mi normálně wizzair potvrdil sedadla zdarma již při objednávce (a vedle sebe). Takže chci-li cestovat ve dvou je to nyní dražší

Pavel: To není pravda, bookoval jsem mimo jiné i tyhle letenky a i bez příplatku za výběr sedadel nás posadili vedle sebe.

Avatar uživatele reditel

Ze stránek wizzairu při objednávce: Své oblíbené místo si můžete vybrat za poplatek. Pasažérům, kteří si místo nevyberou, bude místo přiděleno náhodně, během odbavení (check-in).

Avatar uživatele muisa

Ano to tam bylo, také jsem se u toho pozastavil. Výběr sedadel byl pouze za nějaký poplatek, tak jsem to ignoroval a pak mi přišel e-mail s cestovním plánem a tam máme místa vedle sebe. Doufám, že se nám při online odbavení nezmění...

Avatar uživatele freddyq

Bergamo je možná krásnější než samotné Miláno, ale zase ve velikosti města se s ním srovnávat nemůže, byla jsem tam letos a sepsala jsem tipy pro plné využití těch pár dní https://potkamesevevlaku.wordpress.com/2016/06/25/prodlouzeny-vikend-v-milane/

Avatar uživatele nitwitka

Ahoj, díky, jen se zeptám, kde bych našla další spojení například do Barcelony? Z Bergama? Díky

Avatar uživatele Karel

Spojení najdeš, do Španělska je tam toho spousta.

Ahoj, z Bergama dále do Evropy létá především Ryanair, takže použitelný bude jejich web. Konkrétně do Barcelony létají z Bergama i několikrát denně.

Avatar uživatele ilona

Díky za tip, taky je i Ryanair z Ostravy-Bergamo do dubna za 810,-kč a pak +-1 050,-Kč.

Avatar uživatele dastr

Stejna akce z Brna do Eindhovenu.

Avatar uživatele belthazor

Ahoj, a prosimte kde jsi to nasel?? Na wizzairu jsou basic za 799 one way...

Avatar uživatele dastr

Normalne pres wizzair.com, je tam more terminu od prosince do brezna

Avatar uživatele belthazor

Ok...já se díval na dubnové termíny... :-D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Všude dobře, co doma!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

To bude jízda!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie