Vietnam

Bez víz do Vietnamu: Exotický ostrov Phu Quoc z Frankfurtu za 11.960 Kč.

12 komentářů
2017-02-07T17:06:13+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Se zajímavým tarifem do netradiční destinace přichází společnost China Southern Airlines. Během jarních měsíců můžete vyrazit na tropický ostrov Phu Quoc, který náleží Vietnamu a je vyňat z vízové povinnosti při cestách do 30 dní a přímém letu ze zahraničí. Vyrazte do ráje, který sice již byl objeven turisty, ale především na východní hustě zalesněné straně ostrova najdete ještě spoustu liduprázdných pláží. Běžná cena letenek na Phu Quoc většinou neklesá pod 19.000 Kč.

Cestou tam vás čeká dlouhý přestup v čínském Kantonu, který je ale jedině plus. Kromě toho, že využijete možnosti získat po příletu na letišti 72hodinové vízum zdarma, dostanete zdarma i hotel se snídaní, transferem a jako bonus i 24hodinovou jízdenku na metro.

Letenky:

Tarifní podmínky:
  • Platí do aktualizace tarifu nebo vyprodání míst
  • Cestovní období konec dubna – polovina června 2017
  • V ceně zavazadlo do 23 kg + standardní příruční
Hotel zdarma při přestupu:
  • Nárok na kvalitní 3* nebo 4* hotel zdarma mají všichni pasažéři
  • O rezervaci požádejte online na adrese extra.csair.com, maximálně 180 dní, minimálně 24 hodin před odletem
  • Více informací na oficiálním webu

Před cestou

Protože na Phu Quoc přiletíte přímým letem ze zahraničí, platí pro vás výjimka z vízové povinnosti na 30 dní. Nelze však opustit ostrov na pevninu, v takovém případě byste museli vyřídit standardní vietnamské vízum.

I přesto, že Phu Quoc už pár turistů objevilo, ubytování zůstává velmi levné. V lepší hostelu lez samostatný pokoj pořídit 250 Kč za noc a pokoj. 4* resorty se dají běžně pořídit za ceny kolem 2.000 Kč za pokoj.

Půjčte si skútr nebo auto, abyste mohli dojet k osamoceným plážím mimo civilizaci, veřejná doprava v klasické podobě zde nefunguje.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-02-07T18:06:13+01:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce