Celá Itálie s odletem z Prahy během zimy od 569 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Během dnešního dne můžete využít mírného zvýhodnění letenek u společnosti Wizz Air. Dopravce nabízí lety s plošnou cenou 20%, která se vztahuje na všechny lety, a to pouze pro členy Wizz Discount klubu. Pokud členem nejste, za 899 Kč pro 2 osoby si jej dokoupíte během rezervace. Je–li vaším cílem Řím nebo Bergamo/Milán a nemáte členství, vyčkejte na případné akce konkurenční aerolinky Ryanair.

K dispozici jsou převážně zimní termíny v příštím roce, které jsou přímo ideální k poznávání historických památek Itálie, kam vesměs míří většina linek Wizz Airu z Prahy.

  • Praha – Benátky za 569 Kč (př. 11.–15.1.)
  • Praha – Bergamo za 569 Kč (př. 17.–19.1.)
  • Praha – Řím za 569 Kč (př. 10.–12.1.)
  • Praha – Bari za 760 Kč (př. 21.–24.1.)
  • Praha – Neapol za 840 Kč (př. 19.–22.2.)
V ceně je zahrnuto malé příruční zavazadlo s rozměry 42 x 32 x 25 cm.

Před cestou

Na dopravu z letiště počítejte s maximálně 10 € za zpáteční cestu.

Výhodou zimní návštěvy Itálie je až o polovinu nižší cena ubytování oproti letním měsícům. Nabídku dostupných hotelů zobrazíte zde >>.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Mila

Ve výběru jsou v Římě dvě letiště. Potřebuji pokračovat do Florencie vlakem , jaké letiště mám vybrat? Děkuji.

Reálně na výběr není. Na letiště Fiumicino Wizz Air létá pouze v průběhu října kvůli uzávěře letiště Ciampino, kam létá za normálního stavu od listopadu dál. Je to však úplně jedno, z obou letišť jezdí přímé autobusové spojení na hlavní nádraží ;)

Avatar uživatele Mila

Děkuji.

Avatar uživatele Mila

Ještě maličkost.. doporučujete koupit lísty na vlak Trenitalia předem, anebo stačí až na místě. Všimla jsem si, vlaky jezdí velmi často. Jen obava např. z opožděného odletu.

Na regionální spoje se kupují jízdenky až na místě v automatu ;) nezapomeň na perónu lístek označit,

Avatar uživatele Anna HV

já bych teda doporučila lístek z Říma do Florencie koupit předem - před rokem se dal koupit lístek na pomalejší vlak od 9€ a na rychlejší od 19€, na místě to bylo za víc než dvojnásobek. u kratších regionálních spojů bez místenek bývá většinou fixní cena.

Avatar uživatele Michal.pesik

Neapol mate špatně napsanou

Díky, opraveno ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam jsi ještě nebyl!

Lyon s Ženevou jako víkendové 2v1 z Vídně
-60 %

Hurá za zážitky!

Na druhou stranu Země z Německa: Austrálie, Nový Zéland a ještě dál
-34 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie