Celodenní letecký výlet do Kodaně s ČSA. Letenky od 1 911 Kč

Jak akci využít?

Pokud jste již někdy přemýšleli nad cestou do hlavního města Dánska, ale při prohlížení cen za ubytování se vám otevírala kudla v kapse, mám pro vás jedno elegantní řešení. Leťte do Kodaně ne jeden den – ráno tam a večer zpět.

Na prohlídku budete mít nadstandardních 10 hodin čistého času, což k velikosti města dává prostor jak k procházce k Malé mořské víle, vychutnání si kávy ve fotogenické ulici Nyhavn a zábavě v parku Tivoli, tak případně i k rychlé otočce do švédského Malmö, kam se dopravíte přes technický unikát Oresundský most.

České aerolinie létají po celý rok do Kodaně minimálně dvakrát denně a kombinace ranního letu v čase 7:10–8:30 s večerním 19:50–21:10 lze aktuálně sehnat ve vybrané dny již za 1.911 Kč. Nejvíce jsou dostupné všední dny pondělky, úterky a středy během září a října. O víkendech či během jarních a letních měsíců se dá letět také, např. v sobotu 9. června za 2.118 Kč.

Na letišti v Kodani si koupíte 24 hodinovou jízdenku za 80 dánských korun (cca 280 Kč), která poslouží nejen k jízdě metrem z letiště a zpět.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Kodaň
Dánsko

od 1 911 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 1 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 20. 02. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 2 500 Kč. Ušetříš přibližně 24 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodán akčních cen v tarifu Lite.

Na jaké termíny jsou letenky?

Platí na vybrané dny až do 27. října 2018.

S kým poletím?

Národní dopravce ČSA Czech Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční zavazadlo, na den akorát.

Co podniknu v destinaci?

Dánsko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

homer87

V Kodani je to krásný.

Odpovědět
před 14 dny
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
To budou fotky!
ušetříš až 33%
To budou fotky!
ušetříš až 68%
Tam jsi vždycky chtěl!
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Dánsko Přílet na letiště Kodaň

Nejmenší evropská severská země s nejšťastnějším obyvatelstvem

Dánsko je nejmenší z evropských severských zemí. Leží na Jutském poloostrově a na stovkách ostrovů a ostrůvků v okolí, z nichž největší je Sjælland, na němž se nachází i hlavní město Kodaň a soustřeďuje se zde nejvíce obyvatel, protože 6 z 10 Dánů osidluje právě území kodaňské aglomerace. Dánsko má dvě autonomní území – Faerské ostrovy a Grónsko, tento celek se pak nazývá Dánské království. Dánsko patří do EU, zatímco Faerské ostrovy a Grónsko tam nepatří. Jediným pevninským sousedem Dánska je Německo, dalšími zeměmi v těsné blízkosti jsou Polsko, Norsko a Švédsko.

Dánové patří k nejšťastnějším národům na světě a není se čemu divit, protože kvalita života v Dánsku je podle celosvětových statistik jedna z nejvyšších. Dánsko je země Hanse Christiana Andersena, země ikonické stavebnice lego, můžete se zde kochat nádhernými přírodními scenériemi, malebnými vesničkami na venkově nebo navštěvovat starobylé hrady a pevnosti připomínající dřívější vliv Vikingů. Dánsko je posedlé kvalitním designem, detaily a dokonalým zpracováním i v něčem tak všedním, jako je kodaňské metro nebo dánské vlaky. 

Kodaň sama o sobě je opravdovou výkladní skříní Dánska a každý si zde přijde na své. Pokud vás omrzí dánský venkov, tak můžete strávit (nejen) v Kodani noc v jednom z místních nejvyhlášenějších barů, nebo alespoň při teplém letním večeru navštívit s přáteli nějakou z místních restaurací, protože ty mají nejvíce michelinských hvězd ze všech měst severní Evropy. Noční život je v dánských velkých městech velice pestrý a často je k němu i nějaký kulturní doprovod. Dánsko je zkrátka ideální zemí prakticky pro každého cestovatele, jedinou vadou na kráse jsou místní poměrně vysoké ceny.

Průvodce pro Dánsko
Průvodce pro letiště Kodaň