Thajsko

Bangkok, Phuket, Krabi a Phi Phi na 2 týdny (letenky + hotely a transfery) - 16.610 Kč.

72 komentářů
2016-06-23T13:49:10+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Také vás někdy svádí myšlenka nad dobrodružnou dovolenou v Thajsku? Pokud patříte k těm, kteří do tajů levného cestování ještě zcela nepronikli, určitě si říkáte, na kolik to vše asi vyjde? Právě proto jsme pro vás připravili kombinaci, která neurazí ani zkušenější cestovatele.

Během dvou týdnů se podíváte na ta nejznámější místa v Thajsku v podobě zátok podél Krabi, filmových ostrovů Phi Phi, Phuketu a v závěru samozřejmě nebude chybět samotný Bangkok.

Letenky, hotely i lodní transfer jsme pro vás seskládali v příkladovém termínu 29.listopadu až 13.prosince. Berte vše jako inspiraci a ukázku toho, že cestovat skutečně jde levně. V odkazech směřuji na prodejce, avšak hotely i loď pohodlně zakoupíte až na místě.

Itinerář:

  • 29.11. (přílet 30.11.) let Praha - Bangkok za 12.090 Kč
  • 30.11. let Bangkok - Krabi za 590 THB / 400 Kč
  • 10.12. let Phuket - Bangkok za 690 THB / 470 Kč
  • 13.12. let Bangkok - Praha (v ceně první letenky)
  • 4.12. loď Krabi - Phi Phi za 250 Kč
  • 6.12. loď Phi Phi - Phuket za 250 Kč
Celkové náklady se pak vyšplhají na 16.610 Kč! Je nutno podotknout, že náklady na minimum jsem srážel pouze u letenek, hotely jsem se snažil vybírat v lokalitách u pláže a s lepší výbavou. Cenově se však budete stále pohybovat pod 20.000 Kč i kdybyste zvolili dobře hodnocené tří hvězdy. Na den pak počítejte ještě s cca 300 Kč, které budou zahrnovat dopravu, jídlo a pití.

Ve zkratce: po krátkém letu do Bangkoku jsme volil variantu přeletu dále na Krabi, kde využijeme zdarma shuttle mezi letišti od společnosti Air Asia (v Bangkoku jsou 2 letiště). Na Krabi vezmeme taxi a dojedeme na hotel - čekají nás 4 příjemné dny objevování, relaxování a prohřátého moře.

Poté chyťte taxi a dopravte se do přístavu na ideálně předem objednanou loď na Phi Phi (lístek koupíte v místních cestovkách). Na Phi Phi toho moc k vidění není, ale díky filmu Pláž se souostroví velmi proslavilo a tak patří do must-see seznamu. Na ostrov se jezdí i na jednodenní výlet, my zvolíme 2 noci a jeden celý den.

Následně se znovu přesuneme lodí a taxikem do hotelu na plážích Phuketu, kde si můžeme půjčit skútr a již ostřílení thajským životem se vydáme objevovat soukromé plážičky.

Posledních pár desítek hodin věnujeme prohlídce hlavního města Bangkoku a objevování historie v podobě desítek chrámů.

Celou dovolenou nás doprovází všudypřítomná vynikající gastronomie a pravé ovocné džusy.

Zapomněl jsem na něco? Snad jen, že vízum obdržíte zdarma po příletu. Očkování nepotřebujete, vystačíte si se žloutenkou a maximálně břišním tyfem.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-06-23T14:49:10+02:00

72 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce