Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Také vás někdy svádí myšlenka nad dobrodružnou dovolenou v Thajsku? Pokud patříte k těm, kteří do tajů levného cestování ještě zcela nepronikli, určitě si říkáte, na kolik to vše asi vyjde? Právě proto jsme pro vás připravili kombinaci, která neurazí ani zkušenější cestovatele.

Během dvou týdnů se podíváte na ta nejznámější místa v Thajsku v podobě zátok podél Krabi, filmových ostrovů Phi Phi, Phuketu a v závěru samozřejmě nebude chybět samotný Bangkok.

Letenky, hotely i lodní transfer jsme pro vás seskládali v příkladovém termínu 29.listopadu až 13.prosince. Berte vše jako inspiraci a ukázku toho, že cestovat skutečně jde levně. V odkazech směřuji na prodejce, avšak hotely i loď pohodlně zakoupíte až na místě.

Itinerář:

 • 29.11. (přílet 30.11.) let Praha - Bangkok za 12.090 Kč
 • 30.11. let Bangkok - Krabi za 590 THB / 400 Kč
 • 10.12. let Phuket - Bangkok za 690 THB / 470 Kč
 • 13.12. let Bangkok - Praha (v ceně první letenky)
 • 4.12. loď Krabi - Phi Phi za 250 Kč
 • 6.12. loď Phi Phi - Phuket za 250 Kč
Celkové náklady se pak vyšplhají na 16.610 Kč! Je nutno podotknout, že náklady na minimum jsem srážel pouze u letenek, hotely jsem se snažil vybírat v lokalitách u pláže a s lepší výbavou. Cenově se však budete stále pohybovat pod 20.000 Kč i kdybyste zvolili dobře hodnocené tří hvězdy. Na den pak počítejte ještě s cca 300 Kč, které budou zahrnovat dopravu, jídlo a pití.

Ve zkratce: po krátkém letu do Bangkoku jsme volil variantu přeletu dále na Krabi, kde využijeme zdarma shuttle mezi letišti od společnosti Air Asia (v Bangkoku jsou 2 letiště). Na Krabi vezmeme taxi a dojedeme na hotel - čekají nás 4 příjemné dny objevování, relaxování a prohřátého moře.

Poté chyťte taxi a dopravte se do přístavu na ideálně předem objednanou loď na Phi Phi (lístek koupíte v místních cestovkách). Na Phi Phi toho moc k vidění není, ale díky filmu Pláž se souostroví velmi proslavilo a tak patří do must-see seznamu. Na ostrov se jezdí i na jednodenní výlet, my zvolíme 2 noci a jeden celý den.

Následně se znovu přesuneme lodí a taxikem do hotelu na plážích Phuketu, kde si můžeme půjčit skútr a již ostřílení thajským životem se vydáme objevovat soukromé plážičky.

Posledních pár desítek hodin věnujeme prohlídce hlavního města Bangkoku a objevování historie v podobě desítek chrámů.

Celou dovolenou nás doprovází všudypřítomná vynikající gastronomie a pravé ovocné džusy.

Zapomněl jsem na něco? Snad jen, že vízum obdržíte zdarma po příletu. Očkování nepotřebujete, vystačíte si se žloutenkou a maximálně břišním tyfem.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

72 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj, chystám se na první cestu do Thajska a chtěl bych Vás požádat o rady pro začátečníka... Jako 1)kdy jet, 2)kdy kupovat letenky a kde vyhledávat, aby to bylo cenově nejvýhodnější :) A hlavně kam za pěknými azurovými plažemi s palmami a pěkným šnorchnovláním... (Phuket, Krabi, Phi Phi...)? Předem děkuji za každou radu.

před 5 lety
Avatar uživatele Karel
Karel

Ideálně přesuň dotaz do fora, tady se to ztratí.

Přidat odpověď
před 5 lety

Ahoj, chystám se na první cestu do Thajska a chtěl bych Vás požádat o rady pro začátečníka... Jako 1)kdy jet, 2)kdy kupovat letenky a kde vyhledávat, aby to bylo cenově nejvýhodnější :) A hlavně kam za pěknými azurovými plažemi s palmami a pěkným šnorchnovláním... (Phuket, Krabi, Phi Phi...)? Předem děkuji za každou radu.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele mix73
mix73

Zdravím všechny, právě jsem koupil letenky do BKK s QATAR AIRWAYS z Vídně za 15.200 (15-29.12.). Na přestupy v Doha 2-4hod, takže pohoda. Četl jsem recenze na FlyDubai a pod. a nakonec jsem se rozhodl pro kvalitu. Rozdíl cca 1.500 Kč myslím za to stojí

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Výletnice
Výletnice

Ahoj, někdy od konce ledna 2017, nebo v únoru bychom chtěli poprvé vyrazit na vlastní pěst cca na 3 týdny do Thajska, či Kambodži, nebo Vietnamu (3 dospělý). Zatím nemáme jasno, nemáme žádný itinerář, pouze shromažďuji informace, čtu zkušenosti a cestopisy, aby jsme správně zvolili a užili si to. Jenže je toho tolik.....Poradíte mi prosím aspoň pro začátek jestli mám čekat s koupí letenek, nebo už se pídit teď....a můžete mi doporučit nějaké webové stránky, které pro mě budou užitečné pro plánování této cesty. Jsem úplná začátečnice a mám z toho trošku strach...a vím, že je to na mě:-(...děkuji za jakékoliv info, odkazy a rady.

před 6 lety
Avatar uživatele
mirjur

Jak píšeš, je toho tolik... Sleduj ceny letenek, články, diskuze... to nakonec děláš. Jakmile narazíš na cenu, která ti bude vyhovovat, z letiště, které ti bude vyhovovat, do destinace, která ti bude vyhovovat, v době, která ti bude vyhovovat, kupuj a leť. Nečekej dobrou cenu týden před odletem. Až budeš mít něco konkrétnějšího a budeš potřebovat další informace, ptej se, v obecné rovině to bude vždy spíš teoretické.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele t.musilova
t.musilova

Ahojky, tak i my jsme se s přítelem na základě tohoto příspěvku rozhodli letět na vlastní pěst do Thajska, v období listopad/prosinec, ale nikdy jsme takhle sami neletěli, takže jsme absolutně nezkušení, tak i my se chceme zeptat. Našli jsme let z Prahy přes Šanghaj do Bangkoku a zpět s Eastern Airlines za cca 13 000,- Mohli by jste nám prosím poradit, jestli se vyplatí ještě počkat na levnější letenky nebo je vzít? Popř. zda-li je zpáteční přestup 2hod.40min. dostačující? Nejraději bychom nejprve strávili 3-5 dnů v Číně a až poté se přesunuli do Thajska. Existuje možnost jak dostupně tuto cestu zrealizovat? Máte někdo zkušenost? A jěště jedna otázka a to jsou regionální přelety v Thajsku.. Bangkok-Krabi-Phi Phi a pod.. Je lepší nakoupit až na místě nebo předem.. Momentálně jsme našli Bangkok-Krabi za 3200,-.. Předem moc díky za Vaše rady, nápady :))

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11182 komentářů
 • Poslat zprávu

Ahoj Terko, 13 tis. je ok, ale bude zřejmě o pár stovek levněji. Vnitrostátní přelety mrkni na airasia.com, zde bys měla mít lety ve stokorunách.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele helenavolkova
helenavolkova

ahoj, tak si nás nalákal tvým příspěvkem, že jsme se rozhodli s přítelem jet v listopadu do Thajska zhruba v tom termínu jak si to poskládal. Cestujeme poměrně hodně, ale více méně v rámci Evropy, takže mimo ni by to byla na vlastní pěst první zkušenost. Myslíš, že se toho máme bát nebo v podstatě není čeho? Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli cena cca 13000 Kč za letenku je optimální nebo máme ještě počkat? Našla jsem letenku s přestupem v Dubaji, kde byl na cestě tam stop 16 h, takže bychom se mohli jít podívat i do města, ale na cestě zpátky je na přestup jenom 1h 50 min. Myslíš že je to ok, nebo raději volit delší přestupy? Moc Děkuju

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11182 komentářů
 • Poslat zprávu

Ahoj Helčo, kdy jindy, než ne teď? První zkušenosti jsou ty nejcennější a u cestování to platí dvojnásob. Byl jsem mnohokrát v Asii i v Evropě, ale vždy se mi jako první vybaví má první cesta a jen díky ní si řeknu, kašlu na to - letím! :-) 13 tisíc vzhledem k tomu, že zřejmě máš let s Flydubai, nikoliv Emirates, za to nestojí. Počkej na nižší cenu nebo kvalitnější aerolinku :) ceny sledujeme.

před 6 lety
Avatar uživatele tomastalic80
tomastalic80

Také letíme poprvé na vlastní pěst do takové dálky, na základě tohoto doporučení. Nakonec jsem už nevydržel čekat a koupil letenky z Berlína za 11.200 Kč s Qatar Airways. S Číňanama nebo UIA z Prahy se mi do toho moc nechtělo.

před 6 lety
Avatar uživatele petrcb
petrcb

Dave 13 tisíc vzhledem k tomu, že zřejmě máš let s Flydubai, nikoliv Emirates, za to nestojí. Počkej na nižší cenu nebo kvalitnější aerolinku ? ceny sledujeme. Dave co máš proti flydubai? Uvažoval jsem o tom samém.Při cestě tam prohlídka Dubaje.Jídlo by jsi měl dostat na letu PRG DUB tak i DUB PRG.+ za cca 300 si múžeš doplatit zavazadlo na 30kg. Emirates je fajn, ale mít dlouhou čakačku za 15+ se mi moc nechce.Pokud se nepletu, 30kg v ekonomické už třídě neplatí. Každý má nastaveny priority jinak např. pro mě u letů do BBK Letenka cca 13000 Musím se podřídit dovolené.Jsem flexibilní +- 5 dní.Nechci čekat na eror fare. To také nemusím odletět, a nebo ano , ale za vyšší cenu. odlet PRG po 10 hod -nejsem z Prahy a jet o den dřív se mi nechce.Přílet do 19 hod. Chci se ten samý den dostat domu. přílet do BKK do 18 hod, protože ihned odjíždíme z letiště do naší destinace Přílet po 20 hod znamená noc v BKK Odlet z jiného města ano,/musí být o hodně levnější/, je to otázka kolik to bude stát času + peněz za dopravu na let./záleží na odletových příletových časech Strávit 4 dni na cestě z a na letiště a ušetřim cca 1000 Kdo má spoustu času tak to může být řešení.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele jolana.fleismanova
jolana.fleismanova

Poraďte mi jaké je to na Ko Lipe??

před 6 lety
Avatar uživatele
Rob Foxx

Někdo píše, že komerční, přelidněné atd. ... ale já tam byl minulý listopad a je to prostě nádherný ostrov. Hlavně zadní pláž Sunset je prostě jako z katalogu ... určitě Lipe stojí za to ;)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Riva
Riva

a nebude tam na juhu trosku prsat v tomto obdobi?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Terez Š.
Terez Š.

Ahoj všem, razíme začátkem prosince - přílet Bangkok a ihned přesun mezi letišti a směr Phuket. Kde byste vyměnili peníze? Na ostrovech budou nejspíš kurzy šílené..takže měnili byste na letišti? popř. na kterém? a lepší eura nebo dolary? moc díky za rady :)

před 6 lety
Avatar uživatele Dominik Shaim
Dominik Shaim

Kartou z bankomatu.

před 6 lety
Avatar uživatele Dominik Shaim
Dominik Shaim

a měmu samozřejmě THB.

před 6 lety
Avatar uživatele Terez Š.
Terez Š.

kartou je to myslíš lepší než ve směnárně? je mi jasný že THB :) jen jestli je lepší mít na směnu radši eura nebo dolary..

před 6 lety
Avatar uživatele
mirjur

eremi někde ve fóru píše: "V Bangkoku na letišti bude určitě přes deset bankomatů. Takže buď vybereš nebo si vezmeš pár dolarů/euro a vyměníš. Je tam pobočka SuperRich 1965 (dole u vlaků do centra) a ti mají nejlepší kurzy co jsem v Thajsku viděl, takže bych tam klidně vyměnil na celej pobyt." JakNaLetenky: "Výměna peněz – prakticky všechny letištní směnárny nabízejí vyšší kurz než směnárny v centru města, výhodnější kurz nabízejí dvě směnárny v nejnižším patře (hned u vstupu na Express link). Nejlepší měnou pro výměnu je USD nebo EUR. Není na škodu, obejít směnárny ve městě, porovnat si ceny a poté měnit."

před 6 lety
Avatar uživatele eremi
eremi

Ano, nejlepší kruzy SuperRich 1965 na Suvurnabhumi dole u vlaků, buď USD nebo EUR, větší bankovky = trochu lepší kurz. Výběr z bankomatů bez problémů, jen je třeba počítat s poplatkem 200 THB za výběr (kromě 3 bankomatů Citibank - jeden je v Central World u zastávky Siam).

před 6 lety
Avatar uživatele Terez Š.
Terez Š.

supr díky :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Niki
Niki

Ahoj, rádi bychom do Thajska přes Vánoce. konkrétně v termínu od 16.12. do 8.1. Teď stojí letenky z Budapeště cca 13.500,- Myslíte, že je šance, že letenky budou levnější? nebo je lepší je koupit když máme termín pevně stanovený. Moc děkuji za odpověď a radu.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11182 komentářů
 • Poslat zprávu

Ahoj Nikolo, na Vánoce stojí letenky 18 tisíc a více... Kupujte.

před 6 lety
Avatar uživatele Niki
Niki

Moc díky! :-)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele rene.andrea
rene.andrea

Ahoj obracim se na vas s prosbou o radu:tady uvadite itinerar na dva tydny do Thajska a to jako z CZ do Bankog a pak Krabi,Phuket atd...Ja bych ale potrebovala Bankog uplne vynechat.Z Cz do Phuket a pak pokracovat dale Krabi,Phi Phi atd..Prosim pomozte mi.Predem vam moc dekuji jste super profíci. Ps: poradte mi ty nej plaze(bílí písek a pruzracna voda)v Thajsku.Byla jsem uz na Phi,Phi.A pak kousek asi tak 20min max krasny ostruvek s ryb.vesnici ale nemohu si vzpomenout na nazev.?

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11182 komentářů
 • Poslat zprávu

Ahoj Andreo, letenky na Phuket očekávám s China Eastern okolo 11 tisíc, takže čekáme, až je nahrají do systému :)

před 6 lety
Avatar uživatele honzanen
honzanen

Dave tak na ty letenbky se tesím,na rijen thajsko phuket s china eastern a nemá to chybu :-) budu čekovat taky...

před 6 lety
Avatar uživatele rene.andrea
rene.andrea

A vedel by jste nam poradit : nejkrasnejsi plaze v Thajsku s bilim piskem a pruzracnou vodou jako je treba na Phi phi(Jeams Bond).??

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele miravac
miravac

Fajn akorát, že neumí počítat mě vyšlo 20.160,- Kč, učit se, učit se, učit se.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11182 komentářů
 • Poslat zprávu

A nebydlíš náhodou v hotelu ve dvou? :)

před 6 lety
Avatar uživatele miravac
miravac

Tak si to sečti 12090+400+470+400+250+250+2000+1400+2200+700 = 20160 Kč

před 6 lety
Avatar uživatele Marek Gál
Marek Gál

1. Máš tam 2x 400 Kč. 2. Ubytování je počítáno za 2lůžkový pokoj, takže je v součtu počítána půlka.

před 6 lety
Avatar uživatele Dominik Shaim
Dominik Shaim

Dave: spousta lidí cestuje sama, takže pak ty ceny docela matou :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele david.kondelka
david.kondelka

Pro ty, kteří nehledají jenom pláže a chtějí i trochu poznávat, mohu doporučit následující: 1) Po příletu do BKK ubytování na cca 2 noci - prohlídka města, výlet do Ayutthaya a do Kanchanaburi 2) Z BKK přejezd do Sukhothai (lze i letět, ale cena s BangkokAir bude vyšší), prohlídka Ancient City, relax (možnost půjčit si kolo, motorku a projet okolí) - doporučuji zůstat cca 1-2 dny 3) Ze Sukhothai do Chiang Mai busem (prohlídka města a okolí - v Chiang Mai je cca stejný počet chrámů jako v BKK) - dále je k vidění např. Doi Inthanon, chrám Doi Suthep, výlety do barmských vesnic (např. Karenové). Možno navštívit i např. Elephant Nature Park, kde se starají o slony 4) Přejezd busem (cca 200 THB) či taxi (cca 2500 THB), nebo přelet do Mae Hong Son, nebo Pai (případně lze Pai, Mae Hong Son a Chinag Mai objet v trojúhelníku). Je možno např. sjíždět řeku Pai, jet na výlet na thajsko-barmskou hranici, do čínské vesnice apod. Na sever Thajska doporučuji cca 10 dnů, ale lze to zvládnout i rychleji. 5) Přelet z Chiang Mai např. na Phuket, Krabi, Pattayu (letiště UTapao), Surat Thani s přejezdem lodí na Koh Samui \)přímý let s Bangkok Air bude dražší), příp. návrat do Bangkoku (z BKK je to k moři nejblíže do Pattaye, nebo Hua Hin / Cha Am - první letovisko je plné zábavy, ale i na Pattayi se dají najít klidná místa, Hua Hin či Cha AM jsou klidnější). Z Hua Hin je pěkný výlet např. na Pala-U, Sam Roi Yot a další.

před 6 lety
Avatar uživatele miravac
miravac

Jak nelépe z Bankogu na Ko Samui ? Díky za info

před 6 lety
Avatar uživatele david.kondelka
david.kondelka

Nejjednodušší je letět přímo z BKK na USM, ale bude to celkem drahé. Přímé spoje tam vypravují jen Bangkok Air a Thai Airways. S Air Asia si také můžeš zakoupit letenku až na Samui (ta bude o dost levnější než u výše dvou jmenovaných aerolinek), ale bude to kombinace letu ze starého letiště v Bangkoku (Don Mueang) do Surat Thani, transfer do přístavu a loď na Koh Samui (vše je v rámci letenky). Totéž nabízí Nok Air - u Air Asia i Nok Airu pozor na to, že jsou to lowcosty, takže pokud cestujete s odbaveným zavazadlem, tak si ho nezapomeňte připlatit, nebo u Nok Airu zvolit příslušný tarif.

před 6 lety
Avatar uživatele davincii
davincii

Ahoj, je také možnost jet z BKK nočním (nebo i denním) vlakem do Chumphonu a odtud trajektem na ostrovy. Komplexní jízdenka se koupí na vlakovém nádraží a je oproti letence nesrovnatelně levnější;)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Irena Syptakova
Irena Syptakova

Eremi a Jaro, můžu Vás poprosit, dáte mi nějaké tipy na ostrovy, o kterých píšete, že stojí za to. Chceme tam jet teď v srpnu a jsme myslím si zkušení cestovatelé, schopni si půjčit auto nebo používat hromadnou dopravu :o). Děkuji Vám moc

před 6 lety
Avatar uživatele hirnakjaroslav
hirnakjaroslav

Ahoj. V období našeho léta jsou jenom 3 ostrovy, kde nejsou monzunové deště. Koh Tao, Koh Phangan / ostrov krásný, ale pozor, při odlivu proste voda zmizí hodně daleko/ a Koh Samui. Na tyhle tři ostrovy lze jezdit kdykoliv, po cely rok /jsou tady na rozdíl od zbytku Thajska jenom 2 roční období z důvodu jiného proudění minzunovych větrů/

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele hirnakjaroslav
hirnakjaroslav

Eremi, promiň, neuč mě poznávat Thajské ostrovy a pláže. Na Phi Phi jsem byl jednou ze zajmu a 2x z "povinnosti" pokaždé s jiným potomkem. Ale máš pravdu Phi Phi pláže jsou hezké. Bohužel jenom pro Tebe. Je dalších cca 50 pláži na jiných ostrovech, které bych Ti přál vidět.

před 6 lety
Avatar uživatele eremi
eremi

Milý Jaro, koukám, že jsi znalec přes pláže v Thajsku. Možná by jsi mohl být schopen akceptovat, že jsou i jiné názory a pohledy a určitě třeba některé místa a pláže na Phi Phi nejsou hezké jen "bohužel pro mě". Jinak jsem ohromen, že máš ty hezké takhle spočítané, ale určitě jich bude víc než 50, mám takový dojem :)

před 6 lety
Avatar uživatele hirnakjaroslav
hirnakjaroslav

Máš pravdu Eremi. Pláži v Thajsku je více, ale ja projel jenom 50 ostrovů a bydlel jenom na 30ti z nich.

před 6 lety
Avatar uživatele hirnakjaroslav
hirnakjaroslav

Eremi, já Thajsko miluji, jinam bych se tam rok co rok nevracel. Právě proto již vím posoudit co je nutné a co ne, co je hezké a kde jezdit je zbytečné. Mimochodem jsou tak i krásné ostrovy, kde se vyplatí jezdit o našich prázdninách. Ale Ty to jistě víš, kde v Thajsku o našich prázdninách nejsou monzunové deště.

před 6 lety
Avatar uživatele eremi
eremi

Souhlas, mám to se vztahem k Thajsku stejně, zrovna zanedlouho odlítám. Já mám prostě názor, že všude se tam dají najít krásná místa a nesouhlasím s tím, jak je často zatracováno, že je to strašně turistická lokalita. Ono stačí nebýt líný a popojít, popojet kousek dál a člověk je v úplně jiném Thajsku.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele
Jakub Vaníček

Máme zarezervované a zaplacené letenky do Bangkoku a přiletíme tam v 9:30 ráno 30.listopadu. Máme si vzít letenky na Krabi hned v 11:45 nebo radši by sis dal fóra? Přece jen budeme 15 hodin v letadle a 4 na letišti v Helsinkách, tak si chci dát co nejmenší pobyt na letišti, ale abych to zas stihl. Řekni mi, prosím, jak bys to udělal ty. Lámu si hlavu :-D

před 6 lety
Avatar uživatele hirnakjaroslav
hirnakjaroslav

Dvě hodiny Ti Kubo rozhodně nestačí. A odpolední letenky jsou často výrazně levnější. Poslechni, mam stejnou zkušenost jako Veronika.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11182 komentářů
 • Poslat zprávu

Nezapomeň, že musíš přejíždět mezi letišti! Dej si klidně 6 hodin mezeru.

před 6 lety
Avatar uživatele
Jakub Vaníček

Děkuji moc!

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Bohadlova
Bohadlova

Pozor na prejezd mezi bangkokskymi letisti. Pri spatne konstalaci (zpozdeny let, fronta na vizum, batoh prijel jako posledni, autobus jede jednou za pul hodiny a trva to bez dopravni zacpy min hodinu) nam 4 hodiny temer nestacili. Z milosti nas na let na Krabi odbavili 15 min pred odletem

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele hirnakjaroslav
hirnakjaroslav

Mimochodem Petře, o jakých 20hodinach v Helsinkách píšeš? Zbytečně zavádiš, jsou tam pouhé 4 hod.

před 6 lety
Avatar uživatele b4lr0n
b4lr0n

Kliknu na prvni link v itinerari a vidim stranku plnou letenek s dobou letu 31:40.

před 6 lety
Avatar uživatele hirnakjaroslav
hirnakjaroslav

Máš pravdu kamaráde. Holt cena za levnou dovolenou. Ale to skutečně jenom pro začátečníky. Díky za upozorněni.

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11182 komentářů
 • Poslat zprávu

Zkus jiný termín, přestup může být přes noc, nebo v pohodlí za 4 hodiny. Samozřejmě 4 hodinové varianty budou rychle vyprodány! :)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele hirnakjaroslav
hirnakjaroslav

Přeji hezky den. Neblázněte, kolikrát jste již onemocněli v Thajsku či v JV Asii břišním tyfem nebo žloutenkou? Ja byl v Thajsku jenom 12x a spravoval se zásadně " na ulici" a nikdy jsem se ani neposral...Phi Phi na koupání není vhodné, je to ostrov pro mladé pařmeny. Krabi a Phuket ma rozhodne více nádherných možnosti. Ale jeďte na jiné ostrovy, je jich tam spousta s bílým pískem a ne normálně čistou vodou. Malajsie nebo Thajsko? Rozhodne Thajsko.

před 6 lety
Avatar uživatele eremi
eremi

Možná kdyby jsi vyrazil někam z Ton Sai, tak bys i na Phi Phi našel krásný a klidný pláže, ale chce to být ochoten buď něco ujít nebo být ubytován mimo. Stačí ale dojít na konec Long Beach a už tam jsou pěkné pláže a výrazně míň lidí.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele b4lr0n
b4lr0n

Diky za tip. Jen tak ze zajimavosti... jak se zabavite tech 20h v Helsinkach? Skoda, ze kdyz clovek jede do tropu, tak musi stravit den ve Finsku, kde bude tou dobou nejspis poradna zima. To abych kufr zacpal zimnim oblecenim, ktere pak bude po zbytek dovolene akorat zavazet :)

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
 • Právě online
 • Přidal se před 10 lety
 • Napsal 11182 komentářů
 • Poslat zprávu

Vybereš si jiný termín, kde nebude 20 hodin v Helsinkách :) jde to i se 4.

Přidat odpověď
před 6 lety
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Honem, dokud jsou místa!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Jedem!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam chceš!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam chceš!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko