Srí Lanka - rybáři

ČSA: letenky na Srí Lanku / do Thajska - 12.981 Kč.

22 komentářů
2013-11-01T00:16:16+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Zimní dovolenou na bílých plážích v Indickém oceánu si můžete dopřát s šálkem pravého cejlonského čaje. Při návštěvě Srí Lanky neopomeňte prozkoumat starobylé město Kandy či sloní sirotčinec Pinnawala.

V aktuální promo akci láká tuzemský dopravce ČSA k návštěvě Kolomba s cenou zpáteční letenky 12.986 Kč. V ceně je zavazadlo o hmotnosti 23 kg. Alternativně se lze vydat na cestu do thajského Bangkoku.

Všechny dostupné termíny jsou zobrazeny v tomto kalendáři. Více destinací zde.

Vízum na Srí Lanku není požadováno, je však nutné zaplatit poplatek ve výši 20$ prostřednictvím online systému nebo 25$ na mezinárodním letišti v Colombu. Vízum do Thajska taktéž není nutné vyřizovat. Občané ČR mohou vstoupit do Thajského království na max 30 dní bez víz.

letenky srí lanka

Stop-over v Abu Dhabi

V rámci tohoto tarifu je možné podniknout i stop-over (pobyt delší 24 hod.) ve Spojených Arabských Emirátech. Rezervaci provedete skrz náš rezervační systém. Letenky se stop-overem stojí 13.641 Kč: Stop lze samozřejmě navolit i při zpáteční cestě. Poplatek za transitní vízum činí 68$ / 1.290 Kč. S vyřízením Vám pomůže ČSA / víza.

letenky bangkok

Levné hotely, jídlo a nezapomenutelné zážitky

Na dovolenou na Srí Lance budete jistě vzpomínat jen v dobrém - ostrov čaje můžete prozkoumat za ceny, které nabízejí cestovky v klasických evropských letoviscích.

Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 561 Kč – Colombo hotely. Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetří a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 280 Kč za pokoj!

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-11-01T01:16:16+01:00

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce