Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na mnoho listopadových termínů si letecká společnost Ryanair připravila akční letenky do hlavního města Kantábrie Santanderu. Zpáteční letenky zakoupíme již od 34 € / 918 Kč při odletu z dobře dostupného berlínského letiště Schönefeld. Listopadového počasí se bát nemusíme, španělské pobřeží Biskajského zálivu je spíš na kochání než na koupání v průběhu celého roku (teploty od 12 do 18 stupňů). Užijete si zde dramatických výhledů, úžasné přírody a vynikajícího jídla. Na výlet se můžeme vypravit i do Guggenheimova muzea v nedalekém Bilbau.

  • Berlín - Santander od 34 € / 918 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období listopad 2016
  • Platí do vyprodání míst
V ceně máme zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Na letiště Schönefeld

Na letiště Schönefeld jezdí přímo z Prahy autobusové spoje společnosti RegioJet (600 Kč) nebo Flixbus (480 Kč). Levnější trasa směřuje přes centrum Berlína s Eurolines (250 Kč), kde za 3.20 € zakoupíte jízdenku ABC pro cestu na letiště. Uspět můžeme taky se spolujízdou.

Vzhledem k pozdním příletu ze Santanderu je také na zvážení doprava autem, v čtvrtích okolo letiště můžete zaparkovat na ulici zdarma (například okolo stanice S-Bahnu Grünau).

Doprava na místě

Pro cestu ze Santanderu do Blibaa využijeme autobusové společnosti Alsa. Spojení jezdí každou půl hodinu, cesta trvá hodinku a půl a zpáteční jízdenky začínají na 12,65 €.
  • Santander - Bilbao od 12,65 € / 345 Kč rezervuj >>
Ideální způsob poznání celé oblasti však bude jednoznačně půjčení auta. Ke srovnání nejlepších cen použijte web rentalcars.com

Ubytování

Ceny slušných hotelů začínají již na necelých 1.000 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc. Obecně v tomto období nebudeme mít problém sehnat kvalitní ubytování s dobrým poměrem cena/výkon.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
Hurá za zážitky!
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Wall Street
ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Honem, dokud jsou místa!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko