Divoká Kantábrie z Berlína od 918 Kč.

Španělsko
Před 7 měs

Jak akci využít?

Na mnoho listopadových termínů si letecká společnost Ryanair připravila akční letenky do hlavního města Kantábrie Santanderu. Zpáteční letenky zakoupíme již od 34 € / 918 Kč při odletu z dobře dostupného berlínského letiště Schönefeld. Listopadového počasí se bát nemusíme, španělské pobřeží Biskajského zálivu je spíš na kochání než na koupání v průběhu celého roku (teploty od 12 do 18 stupňů). Užijete si zde dramatických výhledů, úžasné přírody a vynikajícího jídla. Na výlet se můžeme vypravit i do Guggenheimova muzea v nedalekém Bilbau.

  • Berlín - Santander od 34 € / 918 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období listopad 2016
  • Platí do vyprodání míst
V ceně máme zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Na letiště Schönefeld

Na letiště Schönefeld jezdí přímo z Prahy autobusové spoje společnosti RegioJet (600 Kč) nebo Flixbus (480 Kč). Levnější trasa směřuje přes centrum Berlína s Eurolines (250 Kč), kde za 3.20 € zakoupíte jízdenku ABC pro cestu na letiště. Uspět můžeme taky se spolujízdou.

Vzhledem k pozdním příletu ze Santanderu je také na zvážení doprava autem, v čtvrtích okolo letiště můžete zaparkovat na ulici zdarma (například okolo stanice S-Bahnu Grünau).

Doprava na místě

Pro cestu ze Santanderu do Blibaa využijeme autobusové společnosti Alsa. Spojení jezdí každou půl hodinu, cesta trvá hodinku a půl a zpáteční jízdenky začínají na 12,65 €.
  • Santander - Bilbao od 12,65 € / 345 Kč rezervuj >>
Ideální způsob poznání celé oblasti však bude jednoznačně půjčení auta. Ke srovnání nejlepších cen použijte web rentalcars.com

Ubytování

Ceny slušných hotelů začínají již na necelých 1.000 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc. Obecně v tomto období nebudeme mít problém sehnat kvalitní ubytování s dobrým poměrem cena/výkon.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)