Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Další z velmi pěkných nabídek cestovní kanceláře Čedok se objevuje do Karibské oblasti, konkrétně do letoviska Punta Cana v Dominikánské republice. Z Prahy se aktuálně jedná o nejlevnější zájezd do Karibiku s bonusem přímého letu dálkovým letadlem Airbus A330. 

Zájezdy do Punta Cany od 1.11. do 9.11. s přímým letem z Prahy a ubytováním v 4* resortu Impressive Resort And Spa​​​​​​ s all-inclusive zakoupíte za pouhých 26 990 Kč.

Jen o 1 000 Kč dráž je k dispozici i 5* resort Grand Sirenis Punta Cana Resort ve stejném termínu.

Hodí se ještě dodat, že včerejší nabídka na Maledivy s přímým letem z Prahy dnes klesla o tisícovku rovněž na cenu 26 990 Kč.

Vstup do Dominikánské republiky je bez omezení, návrat zpět také pro očkované a osoby po prodělání nemoci, ostatní musí podstoupit testování a po návratu i karanténu. Detailně na koronavirus v Dominikánské rep..

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Dominikánská republika
Dominikánská republiky na týden přímým letem z Prahy
Dominikánská Republika
Letecky 4 hvězdičky All-inclusive

Věděli jste, že s Cestujlevne.com získáte navíc

Podporu 24/7
v češtině

Možnost nezávazné
rezervace na 2 dny

Možnost platit
hotově či převodem

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Andrea _16
Andrea _16

Za mne je ta cena dobra - skladala jsem ted DR sama a s All inclusive by to urcite levnejsi nebylo. Tamni rezorty jsou drahe (ac nemaji vysoke hodnoceni...).

Odpovědět
před 11 měs

Vím že se nějak živit musíte, ale takové nabídky bolí....kde je ten super cestovatelský web co mě otevřel svět ?

před 11 měs
padrino11

Dominikánská republika je tak pro koupáky.

Opravdový větrem ošlehaný a solí nasáklý cestovatel s dechem páchnoucím po rumu letí na Haiti a tam bojuje o území a přebírá byznys místním gangům.

před 11 měs
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Zrovna tyhle nabídky mě osobně přijdou naprosto super, proto je taky píšeme. Však něco jako přímý let z Prahy do podobných exotických destinací tu nikdy nebylo. Ještě za cenu, která je v rámci všech aktuálních nabídek z ČR nejnižší... Ne každý chce cestovat individuálně.

před 11 měs
Avatar uživatele
Leoš Literák

Pokud to budou občasné špeky, tak mi nevadí. Denní výběr zájezdů CK už jo.

před 11 měs
Avatar uživatele
mirjur

Týdenní zájezd za 28k je naprosto super? Tak to jsem asi zaspal dobu. Nebo je to pro dvě osoby?

před 11 měs

Dokážeš si to poskládat levněji osle?

před 11 měs
Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1

Tak cena je 27 tis a je to all in., 28 tis je za 5*. Mě osobně to absolutně neuráží. Někteří diskutujíci zde nějak nemohou pořád pochopit, že jsou i lidi, co mají peníze a naopak nemají čas a nechtéjí trávit na cestě x dnů a bydlet v nejlevnějším ubytovánil co jde najít. Dnes má přímý let, obzvláště z Prahy, cenu zlata. A válet se týden v Dominikáně je tak akorát.ystejně se tam dá jinak dělat velké kulové, i když bude mirjur tvrdit opak. Mirjure to že ty na to nemáš, nebo za to ty peníze nechceš dat, protože to neni pro tebe, přece neznamená, že to neni fajn nabidka pro spoustu lidí. Tento web z něčeho musí žít, aby jsme se tu mohli vykecávat 😉. Takže jak jsem posledně kluky plísnil, tak se jich musím zastat. Ono někdo na provoz webu musí taky vydělat. Pokud je to špatná cena, tak sem uveďte lepší. Když tvrdíte, že je to blbost.

Ne že bych to sám koupil, vlastně bych tam ani nikdy neletěl, i když třeba s manželkou proč ne.. Na cestě do Cancunu a zpět ze včerejši akce strávim téměř 4 dny.To ale neznamená, že tu budu kritizovat akci, která je pro spoustu lidí podle mého fajn.

.

před 11 měs
Avatar uživatele
mirjur

Já nic nekritizuju, jen mě zarazilo, že by to měla být super cena... tak asi holt mám jiné představy, no. Za ten zločin se omlouvám.

před 11 měs
Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1

Tak já nepsal, že je to zločin, ale že máš rozšířit svůj obzor, nebo jak je to v tom filmu ;-).

před 11 měs
theo2 Pištěk

Zrovna tenhle hotel je asi nejlevnější all inclusive, co se tam dá najít, takže letenka od TAPu ( dvouhodinovej přestup akorát na protažení v Lisabonu) a svoboda pohybu v cílové destinaci je pro mě lákavější bez ohledu na peníze (ten rozdíl tam je cca -5 tisíc)

před 11 měs
Avatar uživatele
mirjur

Tak mi to nedalo (když už jsem tu byl nazván oslem) a letmo jsem se koukl na booking v termínu 1.-9.11., 4 AI, no a pro 1 osobu se to dá pořídit za 13k, pro 2 osoby za 18k (9k/os). Pevně věřím, že samostatnou letenku jde koupit za 10-12k (zvlášť když budu kupovat trochu dopředu), takže s výslednou cenou bych byl na nějakých 42k pro 2 osoby, takže levněji než 54k (pro 2 osoby) se to poskládat dá. Pro jednu osobu taky. Uznávám, že přímý let je bonus, ale jen mírný, hodnotu 12 tisíc podle mě takový bonus nemá. Ale jak už tu bylo mnohokrát řečeno - záleží na každém, jaké má preference.

Přidat odpověď
před 11 měs
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bayside Marketplace
ušetříš až 46%
To bude jízda!
Pláž v Murdeira Village Resortu
ušetříš až 40%
To budou fotky!
Londýnský taxík
ušetříš až 63%
Tam chceš!
Gardens by the Bay
ušetříš až 20%
Hurá za zážitky!
5621 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Dominikánská republika
Dominikánská Republika

Romantika korunovaná nebeskými plážemi

Dominikánská republika se nachází ve východní části ostrova Hispaniola, v souostroví Velké Antily. Sousedí se státem Haiti, s nímž sdílí společnou hranici o délce 360 kilometrů. Turistům nabízí překrásné pláže lemované palmami, příjemné teploty moře, romantiku, sportovní vyžití a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro dovolenou po celý rok, kde si každý najde to svoje. 

Průvodce pro Dominikánská Republika