Dominikána z Prahy: letenka s jízdenkou do Punta Cany - 9.330 Kč.

Jak akci využít?

Využijte "dvou" zajímavých akcí a vydejte se v příštím týdnu do Dominikánské republiky. Díky akčním jízdenkám do Kolína nad Rýnem a last-minute letenkám z Kolína do Punta Cany vás vyjde konečná cena za dopravu pouze na 345 eur, tedy 9.330 Kč.

Nejprve prozkoumejte nabídky ubytování (viz. níže), poté letenky a až nakonec teprve autobusový přípoj. Přípoj je za akční cenu platný pouze do dnešní půlnoci!

  • Letenky Kolín nad Rýnem - Punta Cana za 325€ / 8.790 Kč rezervuj na tuifly.de
  • Jízdenky Praha - Kolín nad Rýnem za 20€ / 540 Kč najdete v předchozím příspěvku
  • Příkladový termín: 20.ledna odjezd, 21. odlet, návrat 30. a odjezd autobusu večer 31.ledna
Cena letenky zahrnuje občerstvení během letu včetně odbaveného zavazadla do 20 kg. Na cestě strávíte zhruba 22 hodin.

Před cestou

Informace k autobusu

Oba směry podniknete v rámci nočních přejezdů (doba jízdy 11h 40min) s tím, že při cestě tam pohodlně přestoupíte během 4 hodinové rezervy. Nazpět si uděláte celodenní pauzu v Kolíně nad Rýnem.

Znovu připomínám, akční jízdné za 10 eur platí jen do dnešní, 16.ledna, půlnoci.

Ubytování od 9 tisíc po all inclusive za 43 tisíc

Nabídka v Punta Cana není příliš pestrá, stále se však dá vybrat z několika lowcost hotelů do 12 tisíc za 9 nocí a dvě osoby. Náročnější cestovatelé zvolí hotel whala!bávaro s All Inclusive za 43 tisíc. Dostupné nabídky naleznete na booking.com/punta-cana.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kike07

Kluci z CL, nedejte se odradit.-) Vaše práce je excelentní.-) Děkujeme)))

Avatar uživatele michaela.pechmanova

Souhlas! :)

Komu nevoní Kolín a bus, může letět v Holzklasse s Condorem 28.1. so 8.2. za 420,-EUR. Ale to zase bude litánií, že je to jen Condor a že se ve Hrankfurtu musí 4 hodiny čekat:-))

Avatar uživatele lukas

Cali, chtěl jsem o tom Condoru psát včera, ale Dave mě předběhl tady s tím :-D

Avatar uživatele p.zagi

Zdravím,parto z CL hlavně vydržet...dneska se tady fakt sešli lidé co by měli radši...!Třeba minule jste sem dali:Madeira z Katowic...pro nás ze severní moravy ideal!A co se stalo..?Vyčetli vám že to není z Prahy :( ,tak se držte...

Avatar uživatele dsdf

Cim dal vic je tato stranka cestujadavejprovize.com... Letenka s jizdenkou - tim vlakem jedu do Punta Cany? :-) A ty hotely pres Booking jsou taky dobry. Grt!

Avatar uživatele eremi

A jak by sis představoval, že by to mělo fungovat? Že by tady měl někdo platit provoz ze svého a věnovat se tomu, aby Ti hledal výhodné nabídky zadarmo? Mám pocit, že tady ještě pořád někteří žijí v době socialismu. Proboha, vždyť Ti nikdo nenutí, abys využit vyhledávače letenek CL, aby sis zabookoval ubytko přes booking.com nebo aby jsi jel do Kolína busem. Udělej si to jak chceš a pokud nejsem "cílovkou" této nabídky, tak si ji přečtu, přejdu a počkám si na jinou, která mě bude třeba zajímat. A je mi úplně šumák, když mi tady kluci hodí odkazy na reselera, booking, cokoliv, protože naštěstí žijeme zatím v zemi, kde se můžu svobodně rozhodnout, zda využiji doporučovaných nebo jiných! Je mi jasný, že lidi, kteří mají potřebu neustále a na všechno "hejtovat" se najdou vždy a všude, ale strašně mě vytáčejí!

Tady se dnes tedy sešla parta... Jeden neumí číst, paní si myslí, jak je mazaná. Kdyby se podívala opravdu dnes na nabídku německých CK, zjistila by, že ve jmenovaném termínu se tento hotel prodával za 1496,-EUR za osobu, na zmiňovaném booking.com za 37.942,-Kč. Druhá věc, je, že je to snad nejhorší AI hotel široko daleko...

Pardon, cena je samozřejmě za 2 osoby 748*2...

Avatar uživatele Dana11

No kupovat all incl. pres booking v karibiku? I samotny hotel potvrdi na dotaz.,.kde za nej zaplatit nejmene, ze z Evropy u touroperatoru tipu Neckermann, ITS Billa reisen ap. Bez letenky vetsinou ne v cr ale primo pres nemecke ci rakouske stranky... 43000 za whala bavaro je nater jak ma vypadat.

Avatar uživatele War.wrik

Ta Dominikánská republika je z Kolína nad Rýnem. Jediné co je z Prahy je jízdenka do Kolína nad Rynem. Název uvádí zákazníka v omyl. To není z hlediska etiky v pořádku.

Prosím? Přesně to nadpis říká, "letenka s jízdenkou"...

Wrik lidi jako jsi ty nemají na takových stránkách co dělat, takové lidi přímo nenávidím ... obyčejní hnidopichové

Avatar uživatele Ivan

V omyl to může uvést jen opravdového idiota.

Avatar uživatele czfree

Pěkné. Jen si myslím, že když dá někdo 43k/osoba za hotelový poukaz, nejspíš se nepotáhne autobusem přes kolín :-)

Avatar uživatele jihoafricancz

uz je to stejne pryc...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam jsi ještě nebyl!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

Tam jsi ještě nebyl!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Dominikánská Republika  

Romantika korunovaná nebeskými plážemi

Dominikánská republika se nachází ve východní části ostrova Hispaniola, v souostroví Velké Antily. Sousedí se státem Haiti, s nímž sdílí společnou hranici o délce 360 kilometrů. Turistům nabízí překrásné pláže lemované palmami, příjemné teploty moře, romantiku, sportovní vyžití a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro dovolenou po celý rok, kde si každý najde to svoje. 

Průvodce pro Dominikánská Republika