Florencie, Pisa i Boloňa během jednoho výletu z Katovic od 1.445 Kč.

Jak akci využít?

Na pohodovou poznávací cestu Toskánska a krásné Boloni se během celého podzimu a zimy můžeme vydat z blízkých Katovic. K dosažení Itálie nám pomůže linka Wizzairu do Boloni (od 78 zlotých / 486 Kč), mezi městy se pak pohodlně budeme dopravovat vlaky Trenitalie, spojení je velmi časté a spolehlivé. Na trase z Florencie do Boloni využijeme buď levnějšího spojení (9,35 €) přes Apeniny s pěknými výhledy nebo rychlovlak od 13 € jednou z nejdelších soustav tunelů v Evropě. Cestu můžeme samozřejmě dle libosti ukončit už v Boloni nebo Florencii.

Nejnižší ceny platí pro členy klubu WDC.

  • Katovice - Boloňa od 78 zł / 486 Kč rezervuj na Wizzair >>,
  • Cestovní období říjen 2016 až leden 2017,
  • Platí do vyprodání míst,
  • Zdarma je příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.
  • Boloňa - Florencie od 18,70 € / 505 Kč za zpáteční jízdenku,
  • Florencie - Pisa od 16,80 € / 454 Kč za zpáteční jízdenku.
  • Rezervace probíhá na Trenitalia.com.

Počasí

Pochybujete o vhodnosti cestování do Itálie na podzim a v zimě? Nemusíte, toto období je pro nenáročnou městskou turistiku ideální, teploty jsou příjemné od okolo 15 stupňů a turistů je znatelně méně než v letním období. I ceny ubytování v zimě klesají i o desítky procent.

Ubytování

Ceny menších hotelů nebo apartmánů jsou poměrně přívětivé a začínají již na 750 Kč za dvoulůžkový pokoj a noc. Boloňa, Florencie, ani Pisa nejsou velká města, proto se nemusíme bát bydlet i dále od centra.

Parkování v Katovicích s 90% slevou

Vzhledem k brzkému rannímu odletu z Katovic bude nejlepší způsob dopravy auto – české a slovenské SPZ mají slevu na parkovišti P1 (přímo před terminálem) ve výši 90%! Při výjezdu se akorát prokažte kartou Fly Silesia, kterou obdržíte na letištních informacích zdarma. Podmínkou je akorát minimální doba stání 24 hodin. Parking pak například na týden vyjde na 13 zł / 82 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 72%
Jedem!
ušetříš až 25%
To budou fotky!
ušetříš až 23%
To bude jízda!
3809 starších akcí