Heraklion, Kréta: letenky z Mnichova na 5 dní - 630 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Rychlejší bere. Jediný termín na let v termínu 24.-29.07. z Mnichova na řeckou Krétu zakoupíte za 23€ / 630 Kč. Užijte si individuální dovolenou na Řeckých ostrovech za cenu, kterou vám bude závidět doslova každý!

Vyprodáno. Aktuální termíny jsou od 59€.

Odlet z Mnichova je v 9:30 a návrat zpět v 9:00. Do Mnichova můžete jet autobusy Eurolines, stejně tak jako DB či se vydat na cestu vlakem. Parkování na letišti v Mnichově.

[start][odlet]Mnichov[/odlet][mezikrok][muc][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele asdas

Ahoj. Práve jsem koupil letenky do Recka pres expedii. Prosim, kde se da vycist, jestli letenka obsahuje i odbaveni zavazadla? Ani v potvrzovacim emailu jsem tuto informaci nedostal a komunikace s nimi je fakt tragicka :/

Ahoj Davide, podle čísla letu - prvních dvou písmen, dej do googlu "iata xx" a tím zjištíš leteckou společnost, se kterou letíš. Případně ji už můžeš vědět. Pak budou limity přebrány od ní. Každopádně minimálně 15kg tam bude.

Avatar uživatele lenka.jelinkova

I pres uspesnou rezervaci mi prave z Expedie napsali o technickych problemech a ze to nejde...

Avatar uživatele skatemurai

Todle mi poslali, co to znamená? Sehr geehrter Herr X, vielen Dank für die Übersendung Ihres Buchungsauftrages. Leider müssen wir Ihnen mitteilen, dass wir Ihren Auftrag nicht wie gewünscht ausführen können. Aus technischen Gründen konnte Ihre Buchung nicht direkt im Reservierungs-System des Veranstalters platziert werden. Bei der Bearbeitung durch unser Service Center stellte sich heraus, dass die Flugplätze zwischenzeitlich leider nicht mehr verfügbar sind. Insbesondere bei Angeboten, bei denen Restplätze gebucht werden, kann trotz zeitnaher Bearbeitung des Auftrages der Zwischenverkauf nicht ausgeschlossen werden. Damit Sie doch noch Ihren Urlaub im ausgewählten Hotel verbringen können, ist es gegebenenfalls ausreichend, den Reisetermin um wenige Tage zu variieren, oder einen alternativen Abflughafen auszuwählen. Die Mitarbeiter unseres Service Centers sind Ihnen gerne bei der Suche nach Alternativen behilflich. Rufen Sie uns doch einfach an, oder teilen Sie uns Ihre Wünsche per E-Mail mit. Alternativ können Sie auch selbständig auf unserer Homepage nach anderen Angeboten umschauen. Mit freundlichen Grüßen Markus Wagner Díky

Dopravce již neměl místa, ale expedia pustila několik rezervací. Máte napsat - zeptejte se na další alternativy, které vám mohou nabídnout.

Avatar uživatele skatemurai

Koupeno :-) Kdy mi od nich dojde e-mail, netušíte?

Avatar uživatele neolibraeon

Koupeno, jeste nekdo? :)

Avatar uživatele tymirko

mně se to povedlo ...

Avatar uživatele pavelka

Zahledl jsem jeste 23€ ale kdyz jsem dal "pokracovat" tak uz to prepsalo na 260€

Avatar uživatele asdas

Uz je to pryč

Díky. Byla to rychlovka ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

A už tam budem?

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Honem, dokud jsou místa!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko