New York

HIT! letenky do New Yorku do prázdnin - 5.663 Kč.

199 komentářů
2014-09-08T20:24:04+02:00

O akci

Obnovený tarif dopravce Virgin atlantic umožňuje podniknutí cesty za velkou louži za rekordní sumu. Aktuálně díky chybovému tarifu poletíme z Varšavy již za 5.663 Kč, z Prahy poté 8.040 Kč.

Cena je platná do aktualizace (= opravy). Plaťte letenky ihned, zaplacená letenka nebude zrušena. Pouhé rezervace mohou být po opravě tarifu stornovány. Změnu termínu, počtu osob atd. lze samozřejmě provést. Odkazy vedou jen na příkladový termín. V ceně je zavazadlo do 23 kg.

Tarif byl opraven! Cena již není aktuální.

TIP: Jako první se o akci dozvíte pomocí notifikací na e-mail. Zdarma se přihlásíte zde.

  • MEGA! Varšava - New York - Praha za 8.481 Kč rezervuj >>
  • Varšava - New York - Londýn za 5.639 Kč rezervuj >> / ebookers.at (nová cena 9.364 Kč)
  • Praha - New York - Londýn za 7.916 Kč rezervuj >> / ebookers.at (nová cena 11.641 Kč)
  • Cestovní období: 31.10.2014. - 24.června 2015
  • Lze uplatnit slevy na batole a děti
Z Londýna létají dopravci easyJet, Wizzair nebo Ryanair téměř do každého města v okolí. Vybírat můžeme z Prahy, Ostravy, Brna, Bratislavy, Košic či Tater. Nezapomeňte však na časovou rezervu z důvodu přesunu mezi letišti. Letenky stojí cca 500 Kč! K cestě mezi letišti se věnují např. tyto stránky - London toolkit. Obecně platí, že z Heathrow dojedete metrem na stanici, z níž budete pokračovat dále na letiště Gatwick/Stansted/Luton (liší se). Odtud autobusy easybus.co.uk za cenu od 2 liber.

Do Varšavy se levně dopravíme dopravci Polskibus nebo Simple Express.

Proč navštívit New York?

New York zcela jistě patří do seznamu každého cestovatele. Město, které nikdy nespí, vás ohromí svým unikátním životním přístupem. Samotná procházka mezi mrakodrapy po 5. Avenue doprovázena rychlým obědem v jednom z několika typicky amerických řetězců s hamburgery může být pouhým začátkem příjemného týdne v New Yorku. Nezapomeňte pak na Brooklynský most, býka na Wall Street, Národní muzeum nebo kluziště u Rockefellerova centra. Zdarma si pak můžete zblízka prohlédnout i Sochu svobody, využijete-li lodního trajektu z Manhattanu na Staten Island.

Aktuální termín letenek je více než vhodný k vánočním nákupům a výprodejům v New Yorku.

Hotely, hostely nebo apartmány?

New York zcela jistě není destinací, kde by vám stačilo na noc pár stokorun. Nejlevnější a alespoň trochu kvalitní ubytování se cenově pohybuje od 1.500 Kč za pokoj.

Hotely na samotném ostrově Manhattan jsou poměrně drahé a pokud chcete spát v levném Chinatownu ve špinavém pokoji bez oken, radíme abyste se těmto „dírám“ vyhnuli obloukem. Nejlepším kompromisem je ubytování ve čtvrti Long Island City v Queensu, kde najdete kvalitní a osvědčené hotely, např. Best Western PlazaSleep Inn či Ramada. Jmenované hotely jsou situovány v bezprostřední blízkosti stanic metra, ze kterých dojedete na Manhattan za pár minut, k Central Parku za 5 min. nebo na Time Square za 15 minut.

Alternativou jsou pak  soukromé apartmány či jen pokoje. Ideální server k nalezení takových nabídek jeairbnb.cz, kde získáte k první registraci 500 Kč jako bonus. Hostely pak hledejte na hostelworld.com, které se však v NYC nevyplatí.

[start][zeme]USA[/zeme][mezikrok][usa][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-09-08T21:24:04+02:00

199 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce