Jarní Toskánsko z Vídně od 1.353 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Po delší době se objevují letenky do Toskánska z blízkého okolí Česka pod 1.500 Kč. Využijte aktuální akce společnosti Eurowings na lety z Vídně do Pisy za 50 € / 1.353 Kč s příjemnými odletovými časy během odpoledne. Za uvedenou cenu jsou dostupné letenky na týdenní pobyt, což je v případě Toskánska tak akorát. Kromě návštěvy Pisy se zcela určitě vydejte i do blízké Florencie, Luccy a Sieny, výlet si můžete udělat i do malebné oblasti Cinque Terre v Ligurii. Všude se často a pohodlně dostanete vlakem.

  • Vídeň – Pisa od 50 € / 1.353 Kč rezervuj na Eurowings.com >>
  • Cestovní období březen duben 2017
  • Platí do vyprodání míst
Eurowings umožňují v nejnižším tarifu pouze přepravu kabinového zavazadla velikosti 55 x 40 x 23 cm. Za odbavené zavazadlo do 23 kg zaplatíte navíc 30 € za zpáteční let.

Ubytování

Jarní období je kromě přívětivých teplot a výrazně menším davům turistů příjemné i až o desítky procent levnějším ubytováním oproti létu. V Pise, Sieně nebo třeba Lucce nebudete mít problém sehnat dvoulůžkový pokoj za 900 Kč na noc, ve Florencii bývá standardně ubytování dražší (cca od 1.300 Kč).

Jak se dopravovat

Nejlepším způsobem dopravy mezi všemi uvedenými městy je určitě vlak. Jezdí často, spolehlivě a na trase do Sieny, která je nejdelší si navíc užijete krásných výhledů na zvlněnou toskánskou krajinu. Jízdenky bez problémů zakoupíte až na místě z automatu nebo u pokladny. Nezapomeňte si jízdenku označit v označovači ještě na nástupišti.
  • Jízdní řády a ceny na webu Trenitalia.com
  • Cena jednosměrné jízdenky Pisa–Florencie: 8,40 €
  • Cena jednosměrné jízdenky Pisa–Siena: 10,70 €
  • Cena jednosměrné jízdenky Pisa–Lucca: 3,50 €
  • Cena jednosměrné jízdenky Pisa–Cinque Terre (obec Vernazza): 8,90 až 10,30 €
Budete-li chtít na pár dní vyrazit do malých toskánských vesniček, využijte možnosti půjčení auta, v Pise vyjde na den zhruba od 950 Kč. 

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Offloaded

V Londýně už slaví jenom ramadán.

Avatar uživatele m.stetinova

Dobrý den nevite mi poradit datum levneho let v dubnu? Predklikávam dátumy jako blázen a nemužu najit.... Dakujem Mirka

Dobrý den, tak na duben už jen jediný termín za uvedenou cenu, a sice 23.-30. (neděle-neděle).

Avatar uživatele m.stetinova

Dakujem, objednane....

Avatar uživatele dudek.a

Omlouvám se, že to píšu sem, ale nemáte někdo tip na adventní čas na jednodenní návštěvu třeba Londýna, Milána, nebo jiného místa? Chceme někam letět na vánoční trhy na den, ráno tam, večer zpátky. Londýn se dá sehnat za pár korun tam, ale zpět je to 6x dražší...Děkuji Tonda

Avatar uživatele Karel

Že ty budeš z Prahy?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Tam jsi ještě nebyl!

Přímé lety z Vídně za teplem Kanárských ostrovů
-49 %

To budou fotky!

Low-cost lety v sezoně z Drážďan/Vídně do kubánského Varadera
-35 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie