Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pokud stále přemýšlíte nad otázkou, kam se na jaře vydat za poznáním, pořiďte si letenku z Bratislavy do Barcelony a užijte si několik dní ve městě plném architektonických děl od Gáudího. Zpáteční letenku a ubytování na 4 noci v Barceloně pořídíte již za 3.708 Kč.

1) Letenky z Bratislavy do Barcelony

Nejprve rezervujte letenku z Bratislavy do Barcelony s Ryanair. V termínu 13. – 17. dubna vás letenka vyjde na 1.814 Kč. V ceně letenky jsou zahrnuta 2 zavazadla: první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35 x 20 x 20 cm.
  • Bratislava – Barcelona Girona za 65,98 € / 1.814 Kč rezervuj >>
Další příkladové termíny
  • 13. - 20. dubna 59,98 € / 1.649 Kč
  • 20. - 24. dubna → 66,98 € / 1.842 Kč
  • 18. - 22. května → 65,98 € / 1.814 Kč
  • 25. - 29. května → 66,98 € / 1.842 Kč

2) Ubytování v Barceloně

V Barceloně se nejlevněji ubytujete v Casa Orange, která se nachází 600 metrů od stanice metra Rocafort. V celém objektu je zdarma wifi připojení. Cena za 4 noci ve dvoulůžkovém pokoji vychází na 1.814 Kč za jednu osobu. Městskou daň ve výši 0,72 € za osobu na noc musíte zaplatit na recepci (4 noci = 80 Kč).

3) Přípoj do Bratislavy

Pro cestu z Prahy do Bratislavy můžete zvolit společnost Eurolines. Další variantou může být zpáteční jízdenka se Student Agency nebo s Českými drahami.

Kalkulace ceny 3.708 Kč

  • Zpáteční letenka Bratislava - Barcelona → 1.814 Kč
  • Ubytování v Barceloně na 4 noci → 1.814 Kč
  • Městská daň na 4 noci → 80 Kč

Proč navštívit Barcelonu?

Barcelona je druhým největším městem Španělska a je proslavena architektonickým stavbami Antoni Gaudího.  Za symbol města je považováno právě Gaudího dílo – chrám Sagrada Familia, který stále není dokončen. Muzeum Gaudího se nachází v parku Güell. V Barceloně mimo jiné naleznete řadu gotických památek. Dominantou Gotické čtvrti je katedrála sv. Kříže a sv. Eulálie. Ve městě naleznete nespočet dalších míst, která stojí za vidění jako např. Mořské akvárium či olympijský stadion, kde se konaly letní hry v roce 1992. Jedna z nejkrásnějších městských pláží na světě je Barceloneta, která se nachází hned vedle historického centra a je dlouhá přes 1 kilometr.

[start][prilet]Girona[/prilet][mezikrok][gro][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mrvin_1
mrvin_1

Kdyby měl někdo zájem o půjčení automobilu přes cestujlevne (rentalcars), mám tam jako zálohu zaplaceno 1000 kč, které nevyužiju. Všechny údaje včetně země, auta, termínu, řidiče, platební karty atd. se dají změnit. Přenechám tedy těchto 1000 kč "nabitých" na rentalcars.com za 600 kč. Peníze nevyužiju kvůli pojistným podmínkám, které rentalcars nabízí na Krétě (není pojištěn podvozek, čelní sklo a pneumatiky a já jsem mladý, ne až tak zkušený řidič, takže bez toho nejedu). Tyto podmínky se však liší od jiných zemí, např. Španělska, takže snad by to mohl využít někdo jiný. Pokud byste je chtěli, kontaktujte mě, prosím, na mailu mrvin@centrum.cz, sejdeme se buďto osobně (Pendluju mezi Prahou, Ostravou a Havířovem), nebo se domluvíme jinak.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele oodiks
oodiks

No, ono to vypada cenove mnohem lip, kdyz se tam ten pripoj z Girony nezapocita.. :)

před 7 lety
Avatar uživatele zbynek.spirit
zbynek.spirit

Tak hlavně není takový problém si to připočítat sám. Byste chtěli, aby Vám to i koupili a taxíkem Vás dovezli na letiště, ne? Rozmazlenost, nic víc.

před 7 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj, záleží na každém, jaký zvolí transfer. Jestli pojede autobusem nebo si pronajme vůz a cestou z Girony se podívá na další atraktivní místa. Naše příspěvky jsou vždy vytvořeny tak, abyste hned věděli, co je v ceně zahrnuto. Doprava z letiště je potom popsána v tabulce s informacemi o letišti.

před 7 lety
Avatar uživatele ttopr
ttopr

Proto jsem raději letěl z Vídně s Austrian, což rozhodně není nízkonákladovka typu WZ, RYA apod.. Vyšlo to ve vysledku na stejné peníze(dostatečné dopředu) včetně pohodlí + El Prat + jidlo + bagaz. A co víc? Tehdy to lítalo několikrát denně, takže ráno tam a večer zpět, takže ušetřena noc v hotelu (proti jiným kombinacím, které jsem tehdy vybíral), což rozhodně smaže případný cenový rozdíl...

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele tom_a_jerry
tom_a_jerry

Minulý týden jsem tenhle výlet s kolegou absolvoval. V moři se dalo koupat, vyzkoušeno. Lístek na Barcu stojí od 30e do nejvyšších řad, divadelní kukátko sebou :) Udělali jsme si i výlet do Andorry. 49,5e zpateční bus. 9,60e zpáteční mhd jízdenka Andorra la Vella - sedlo Pas de la Casa

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele tom_a_jerry
tom_a_jerry

V kalkulaci jim chybi. Bus je za 25e. Jezdi takhle: http://www.sagales.com/pubdocs/4479_aeroport-barcelona-el-prat-girona-figueres-perpinya-%28estiu%29-2015-02-27.pdf

před 7 lety
Avatar uživatele tom_a_jerry
tom_a_jerry

Tak koukam, že je tato informace v popisu letiště :)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele Nika
Nika

Cca 16 euro stojí autobus.. Stačí se o na to trochu podívat a nečekat až Ti to někdo na servíruje all inclusive.. Girona je vzdálená sice cca 90 km, ale pořád se řadí jako malé letiště Barcelony.. Takže v podstatě v kalkulačce dle mého nic nechybí..

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele stefan125
stefan125

vo vyslednej sume chyba aj transpor praha-bratislava-praha a tiez girona-barcelona-girona

před 7 lety
Avatar uživatele citizenfox
citizenfox

To Stefan: Ach ten pragocentrismus. Celá ČR není jen Praha a nebydlí tam všichni, tudíž počítat do kalkulace cenu transferu Praha - Bratislava je opravdu nesmysl :).

před 7 lety
Avatar uživatele cenzor5
cenzor5

Omg, Česko není jen Morava... :) Ano, v Praze nebydlí všichni, ale větší část lidí z Čech, pokud by chtělo jet vlakem nebo busem do Bratislavy, tak by to musela vzít přes Prahu. Pragocentrismus s tím nemá nic společného.

před 7 lety
Avatar uživatele Karel
Karel

To myslíš vážně? V tom případě urguj všechny CK, také nemají v ceníku započítanou dopravu z bydliště na letiště. Moje nervy, s podobnýma hnidopichama bych opravdu nechtěl obývat dvojdomek...

před 7 lety
Avatar uživatele
Ladislav Adámek

Nechci přilévat olej do ohně, ale určitě je fajn, když se transfery na letiště nepočítej pro mimo pražské. Osobně preferuji letiště Katowice/Pyrzowice, protože je cca 1,5 hod. příjemné cesty po dálnici, má levné parkování a neřeší tam nadváhu zavazadel (Lufthansa - prošel jsem 1x s 27kg a 1x s 30kg). Naopak cesta do Prahy je vlakem cca 3 hod. + transfer na letiště. Transfer z Girony je také možné absolvovat více způsoby, takže finální cena opravdu záleží na Vaší preferenci. Takže týme cestujlevne, určitě na nás nezanevřete i s letenkami z Katowic nebo Krakowa, ať mám já a další "chachaři" kam jezdit :) Pro cestující z Prahy je pak možnost využít spojení přes Leo Express. Navíc v minulosti bývaly opravdu vynikající ceny z KTW přes Wizzair, především z v září a říjnu. Trošku extrém bez zpátečního spoje, ale pro info: KTW -> GLA 23.10. za 54PLN (357CZK).

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele nechcispamdoemailu
nechcispamdoemailu

A přesun z Girony do Barcelony a zpět je zdarma nebo Vám v té kalkulaci ceny chybí?

před 7 lety
Avatar uživatele anton11
anton11

26 euro rychlovlakom tam/spat prip. teda za podobnu cenu bus

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Honem, dokud jsou místa!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
To budou fotky!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
To budou fotky!
Sicílie
ušetříš až 59%
Tam jsi ještě nebyl!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Španělsko - Valencia
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko