Jak akci využít?

Opravdu povedenou promo akci dnes spouští další autobusový dopravce na trasách z/do ČR, tentokrát rakouský Hellö Bus. Pro cesty od dnešního data až do konce března můžete nakoupit zpáteční jízdenky v rámci většiny tras za 19,98 € / 540 Kč. Největší úspory oproti cenám jiných dopravců dosáhneme při cestách do Benátek, kde můžeme v termínu 11. - 28. února navštívit slavný Benátský karneval.

Výhoda oproti letadlu je nasnadě. Jízdenky totiž lze zakoupit na jakékoliv datum v průběhu února a března. 

  • Jízdenky do Benátek za 540 Kč rezervuj na helloe.com >>
  • Při výběru dejte pozor a rezervujte přímý spoj (druhý uvedený, ten první je s přestupem ve Vídni)
  • Cestovní období do 31. března 2017
  • Děti do 14 let se slevou 50%
Za stejné ceny můžete navíc vyrazit z Prahy i do Berlína, Lince, Salcburku, Udine, Vídně a Villachu, z Českých Budějovic pak do Lince, Salcburku, Udine a Villachu a samozřejmě Benátek. Slevy platí v celé síti Hellö Bus.

Hellö jezdí s novými autobusy Mercedes s bezplatným internetem, zásuvkami pro dobíjení a automatem na pití, rezervace místa k sezení je zdarma a proběhne hned při koupi jízdenky.

Ubytování

Hotely pak standardně hledejte spíše v městečku Mestre, jen přes most od Benátek. Případně nahlédněte pod pokličku službě airbnb. Za noc přímo v historickém centru Benátek v období karnevalu zaplatíte kolem 2.500 Kč/pokoj, v pevninské části (Mestre) pak cca o tisíc korun méně. Ceny v březnu jsou pak zhruba o 20% nižší. Pro vytrvalé jedince se také možnost jet na celodenní otočku s pobytem 11 hodin na místě.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jan.drevinek
jan.drevinek

Ahoj,dceři je 14 let,jak kontrolují věk kdybych koupil jízdenku pod 14let,dík za info

před 3 lety
David Eiselt

Je tam vůbec nějaký cenový rozdíl? :) musí mít cestovní doklad.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele JIRISED
JIRISED

Zdravím, jdou zarezervovat sedadla nebo jen něco dělám blbě?

před 3 lety
Kryštof Hájek

Zdravím, sedadla by měla jít rezervovat hned ve druhém kroku po výběru spoje zdarma.

před 3 lety
Avatar uživatele JIRISED
JIRISED

Ajo, stránka se mi prvně nenačetla celá, děkuji. :)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele sramk
sramk

Je lepší vystoupit Benátky Mestre, nebo Tronchetto? Díky!

před 3 lety
Kryštof Hájek

Ahoj, Tronchetto je přímo v centru historických Benátek, resp. u nádraží (dál už auta nesmí), Mestre je na pevnině, tam se vyplatí vystoupit pouze pokud byste měli v Mestre hotel a chtěli si ráno odložit zavazadla.

před 3 lety
Avatar uživatele sramk
sramk

Díky moc za rychlou odpověď :-)

před 3 lety
Avatar uživatele simona.resekova
simona.resekova

ahoj, ja po svojich skúsenostiach odporúčam radšj vystúpit v Mestre, nakolko cena je to rovnaka. pritom tronchetto je len obrovsky ostrov, kde su parkovistia a na piazzale roma, do "echt" benatok premava vlacik za 5 eur. naopak z mestre sa dostanete vlakom na stanicu santa lucia kazdych desat-dvadsat minut a listok stoji 1,25 eura, takze rozhodne vyhodnejsie - a krajsia panorama rozhodne po ceste. :)

před 3 lety
Avatar uživatele j.monika
j.monika

A nebo se dá jít z Tronccetta pěšky, na Piazzale roma (to je nádraží odkud odjíždí autobusy a tramvaje do Mestre a dalších měst)jste za 20minut svižnou chůzí. Včera večer jsme tuto cestu absolvovali. Výlet do Benátek supr, jen je potřeba umět anglicky a znát trošku italská slovíčka, ale my se i tak dostali na hotel do Mestre. Z Piazzale Roma jsme jeli Tramvají(bud T1 nebo T2 jsou jen dvě a je tam mapka ,lístek stojí 1,50€)na Mestre Centro a odtud busem 8E k hotelu Ariston. Moc pěkný hotel, sice starší nábytek, ale čisto v pokojích, a snídaně luxus. Takhle dlouho jsme se zas nepřejedli. Jinak určitě se vyplatí koupit si mapu, než pořád koukat do chytrého telefonu, stejně se vám za chvíli vybije. A také je dobré chodit pěšky, to jen abyste spálili ty kalorie z těch úžasných zmrzlin ?. Jo veřejná wc jsou za 1,50 celkem drahá záležitost na české poměry. A vezměte si na wc mapu, jsou tam ta wc na mapě vyznačena. Jinak busy nijak zvlášt pohodlné a pokud jste vozíčkář nebo nemuzete moc na nohy, tak bych Benátky moc nebrala. ty mosty nejsou uzpusobené k ježdění na vozíku či s kočárkem. Spočítala bych to na prstech jedné ruky, jinak jsou všude schůdky. A hlavně se oblečte, ono na sluníčku je teplo, ale večer v době karnevalu byla zima.

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele dolphi
dolphi

Doporučuji nakombinovat z Wizzairem jednu cestu, letenky jsou od 284 Kč - 400 Kč. A zpět busem.

před 3 lety
Avatar uživatele dashenka
dashenka

Dolphi to je dobrý tip, kde ale tak levné letenky do Venice ovšem koupit? D.

před 3 lety
Avatar uživatele dolphi
dolphi

Zkus azair, termínu je tam spousta 12.03, 08.03 z Benátek do Prahy za 259 Kč. Ideální v pátek odjed z Prahy busem a v neděli se vrátit letadlem.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
To musíš vidět!
ušetříš až 28%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 28%
To budou fotky!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 2 komentáře
ušetříš až 31%
Všude dobře, co doma!
4428 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie