Za klokany do Melbourne nebo Sydney - 18.566 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Vydat se k protinožcům láká snad nejednoho cestovatele, nyní můžete díky tarifu Air China ušetřit několik tisíc na letenkách do Melbourne i Sydney. Zvolíte-li multicity routing z Paříže do Melbourne a zpět s návratem do Mnichova, zaplatíte za letenku 18.566 Kč. Společně s přípoji z Prahy vychází kompletní cena lehce pod dvacet tisíc.

  • Rezervuj letenky na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 1.11.-17.12.2013 a 26.12.2013-31.03.2014
  • Maximální pobyt je roven 3 měsícům
  • Prodej je omezen do 31.října
Dostupné destinace: O konkrétní pomoc s termíny se na mě můžete obrátit prostřednictvím komentářů pod příspěvkem.

Při cestě Vás mohou potkat delší přestávky v čínských městech, tedy v Pekingu i Šanghaji. Tuto pauzu využijte k návštěvě města, neboť od letošního roku je vydáváno transitní vízum do Čínské lidové republiky bez poplatku na letišti.

Levné letenky Sydney

Jak do Paříže a z Mnichova?

Letenky do Paříže jsou otázkou 700 Kč, tato cena zahrnuje pouze příruční zavazadlo a ke konečné rezervaci bude připočteno 300 Kč nezávisle na počtu letících osob. Počítejte tedy s cenou v rozmezí 700 - 1.000 Kč. Letenky najdete na easyjet.com. Zároveň je nutné dodat, že tento spoj přilétá do Francie v 23:00 - bude tedy nutné přenocovat na letišti. Výjimkou mohou být sobotní lety.

Z Mnichova do Prahy jezdí několik autobusových dopravců, jízdenka se pohybuje na částce okolo 450 Kč. Podívejte se na Student Agency, DB nebo nový dopravce Flixbus.

Hotely či apartmány?

Ať se rozhodnete pořídit si na dobu pobytu hotelový pokoj nebo soukromý apartmán, využijte následujících odkazů.

Apartmány nejen v Sydney můžete rezervovat za přívětivé ceny prostřednictvím portálu Airbnb.cz, využijte však slevu 495 Kč na svou první rezervaci - sleva 495 airbnb.cz

Hotely v Austrálii nabízí lepší standard, který je však vykoupen vyšší cenou. Ubytování v hotelu tak můžete rezervovat v Melbourne od 1.033 Kč a v Sydney od 602 Kč - tato cena je akční nabídka konkrétního hotelu.

K detailnějšímu prozkoumání australské přírody Vám dopomůže půjčení osobního automobilu. Sazba za 14 denní pronájem auta s půjčením v Melbourne na letišti a vrácením v Sydney na letišti začíná na 18 tisících. Vyhledejte si nejlepší ceny renomovaných autopůjčoven v Sydney a v Melbourne.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele shimiq

to neni nic proti vam, ze takove tarify sem davate, to vubec :) samozrejme transfer v Cine je prijemnej, ale furt to pro me prevazuje nad nevyhodama, navic takhle dlouhej let je fakt mazec

Já vím já vím :D každý má jiné preference.

Avatar uživatele shimiq

tohle dost dobre nechapu...dal jsem za letenku do sydney 25.000, letim s vybornou etihad airways, presedam v emiratech asi 2 hodky...tot vse tady bych dal sice 21.000,ale musel bych spat na letisti, cesta by me tim padem trvala o den dele (o den vic dovolene), let do sydney trva celych 34 hodin (oproti mym 21) a cestou domu jeste 5 hodin v autobuse z mnichova a este letet s air china? to se opravdu nekomu vyplati kvuli 4tis? :D

V 90% jsou podobné letenky pro ty, kteří rádi poznají i jiná místa a berou jako cíl cestu, nikoliv finální destinaci ;) Nikdy se všem nezavděčím, BKK z Prahy je zase moc drahý... tak já už nevím :D

Avatar uživatele hijinx

...a Air China jsou super!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam to bude krásný!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Jedem!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Austrálie  

Země protinožců

Austrálie je země podobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie