Kréta: levná dovolená v 3* s All Inc. z Prahy - 6.090 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Velmi atraktivní nabídka pro všechny příznivce řeckých ostrovů je k nalezení na dovolenkových portálech dovolena.cz a invia.cz. Za týdenní pobyt (7 nocí) v 3* hotelu Vasso s All Inclusive zaplatíte pouhých 6.090 Kč. Nabídka zahrnuje bezplatné parkování na letišti v Praze, letenky do Heraklionu a transfer z letiště na hotel.

  • Rezervuj nyní dovolenou v Řecku na dovolena.cz/recko nebo invia.cz/recko
  • Termín: 31.05. - 07.06.2014
  • V ceně: 3*hotel, All inclusive, letenky, transfer
V nabídce najdete spoustu dalších hotelů a řeckých ostrovů za cenu okolo 7.000 Kč.

Hotel se nachází v lokalitě Hersonissos, která nabízí několik menších pláží (300 m od hotelu). Sám hotel je vhodný pro nenáročné cestovatele, kteří si raději vypůjčí skútr či automobil a budou podnikat výlety po ostrově. Aktuální počasí v Řecku je již slunečné s teplotami okolo 29°C.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele martan

Zdravím, něco takového ale až na prázdniny by asi nebylo, že?

Mrkni na termín letu.. Vše je to last-minute, tedy cca 3 dni do odletu.

Avatar uživatele martan

To je mi jasné, ale jde mi o to, jestli je šance, že se podobná nabídka last minute může objevit i o měsíc později.

Avatar uživatele riedlson

Minulý rok jsem se pravidelně díval, tedy jenom na odlety z ČR a nic tak levného o prázdninách nebylo.. Jako za 10 tis se již něco dá ale za 6 nee.. Pravda je, že jsem se nedíval na odlety z Německa a Rakouska. Doporučuji sledovat stránky www.dovolena.cz, je to přes SA s dopravou na vybrané letiště zdarma, což je super. :-) A z německa se třeba o prázdninách poštěstí za 6-7 tisíc s odletem hned druhý den, nebo nějak narychlo..

Avatar uživatele Manasinho

za co to slabé hodnocení?

A) kvalitou hotelu B) kvalitou cestovatelů :D

Avatar uživatele maha11

co znamená "vhodný pro nenáročné cestovatele, kteří si raději vypůjčí skútr či automobil" nějak nevim co si pod tím mám představit... :)

Já mám vžité zájezdy s CK jako - lehnout si na pláž a užívat si AI v hotelu.. Tento hotel nemá moc kvalitní hodnocení, proto bych jej nerad propagoval pro ty, kteří si představují právě ležerní dovolenou na hotelu - mohli by být zklamaní. Naopak pro ty, co jsou akčnějšího charakteru a vyrazí prozkoumat okolí, tak je to super volba.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-36 %

To budou fotky!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

Všude dobře, co doma!

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko