Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Léto se pomalu chýlí ke konci a vy jste ještě nestihli dovolenou u moře? Pro naše moravské a slezské čtenáře se objevil velmi zajímavý last-minute zájezd z Ostravy do hotelu Scaleta Beach poblíž města Rethymno na Krétě.

Týdenní pobyt (8 nocí) v menším 3* hotelu se stravováním formou All-inclusive pořídíte za 10 990 Kč. Odlet je již tuto středu 18.8.

Hotel leží pár metrů od menší pláže a prakticky přímo před vchodem se nachází autobusová zastávka, což je ideální pro případné výlety do Rethymna, Chanie či Heraklionu. Pokud se chystáte na poslední chvíli k moři a nepotřebujete luxusní 4* či 5* hotely, pak není nad čím váhat. Zájezd můžete rezervovat na těchto stránkách:

Odlet z Ostravy je se společností Smart Wings 18.8. ve 12:20, návrat 25.8. v 18:20, V ceně máte jak příruční, tak i odbavené zavazadlo do 23 kg. Letí se na letiště Heraklion, odkud vám CK zajistí bezplatný transfer na hotel.

Podmínky cestování

Očkovaní cestují bez omezení, jen s vyplněním formulářů, ostatní se nevyhnou testování a po návratu do ČR i karanténě. Detailně na koronavirus v Řecku.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Akropole v Athénách
All-inclusive zájezd do Hotelu Scaleta Beach na Krétě z Ostravy
Řecko
Letecky 3 hvězdičky All-inclusive

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Černá pláž
ušetříš až 59%
A už tam budem?
Manchester
ušetříš až 59%
To bude jízda!
Zátoka Ha-Long
ušetříš až 13%
Tam jsi ještě nebyl!
Santa Maria dei Servi
ušetříš až 74%
To bude jízda!
5449 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Akropole v Athénách
Řecko

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na více než 6 000 ostrovech, z toho téměř 200 obydlených. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko