Španělsko - Valencia

Letenky a 13 denní plavba z Karibiku: Portoriko, Svatý Martin, Madeira, Gibraltar, Barcelona - 17.315 Kč.

47 komentářů
2015-10-08T09:46:23+02:00

O akci

Jestliže máte dostatek dovolené a chcete-li v příštím roce zažít úžasnou a nabitou cestu, pak čtete dále, protože tenhle vymazlený itinerář přináší maximum muziky za minimum peněz. Portoriko, Svatý Martin, Madeira, Gibraltar, Barcelona, to je výčet destinací, které během téměř tří týdnů navštívíte.

Celá cesta se skládá z těchto nezbytných položek v celkové ceně 17.315 Kč (cena plavby je za osobu při rezervaci pro dvě osoby):

  • 22.3. letenka Krakov - San Juan za 214 EUR / 5.805 Kč norwegian.com
  • 25.3. letenka San Juan - Sint Maarten za 69 USD / 1.660 Kč jetblue.com
  • 28.3. plavba Sint Maarten - Barcelona za 283 EUR / 7.680 Kč pullmantur.es
  • 10(12).4. letenka Barcelona - Praha za 80 EUR / 2.170 Kč vueling.com
Je zcela na místě zmínit, že kdybyste se chtěli vydat jen na samotný Sint Maarten, za letenku z Prahy zaplatíte nejméně 15 tisíc korun. O výše uvedené ceně za celou cestu vč. plavby s all inclusive si už můžete udělat obrázek sami. Pokud byste se rozhodli tuto cestu absolvovat a nakoupit všechny položky, začněte nákupem plavby! Mohlo by se stát, že se rychle vyprodají poslední místa, a letenky by vám pak byly k ničemu.

→ A teď pěkně popořadě:

1) Cesta do Karibiku - Portoriko / San Juan

Norwegian letos spouští linky z Evropy do dvou karibských destinací, jednou z nich je portorický San Juan, na který seženete jednosměrnou letenku z Krakova za 214 eur. Tato cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla 55×40×23 cm o maximální hmotností 10 kg. Mezi Stockholmem a San Juanem poletíte nejmodernějším letounem Boeing 787 Dreamliner. Na Portoriku strávíte celkem 3 noci, pak se letecky za 69 dolarů přesunete na nedaleký ostrov Svatý Martin. Ubytování v San Juan seženete do tísícovky za noc - vybrat hotel.

Jelikož je Norwegian nízkonákladová letecká společnost, všechny ostatní služby jsou za příplatek. Za podpalubní zavazadlo do 20 kg je to 45 eur a pokud si sebou nevezmete pořádnou svačinu, můžete si dát na palubě kompletní menu s teplým jídlem za 33 eur.

2) Sint Maarten - Svatý Martin

Kdo by neznal legendární Maho Beach, ten jakoby nebyl? Pokud si odsud neodvezete fotku s přistávajícím jumbem nad hlavou, nikdo vám neuvěří, že jste na tomto ostrově někdy byli.

Noclehy na tomto ostrově patří mezi ty dražší, ale je to samozřejmě dáno atraktivitou destinace. Za noc ve dvoulůžkovém pokoji dáte minimálně 2 tisíce například v tomto hotelu nebo hledejte ubytovací kapacity na celém ostrově.

3) Plavba přes Atlantik do Evropy

Zlatým hřebem celé cesty je plavba na zaoceánské lodi Horizon ze Svatého Martina až do Evropy. Prvních 8 dní strávíte odpočinkem a různými aktivitami jen na lodi, další dny se zastavíte na Madeiře a Gibraltaru, plavba pak končí 13. den v Barceloně. V ceně plavby je all inclusive, tzn. stravování včetně nealko i vybraných alko nápojů. Ubytovaní budete ve vnitřní dvoulůžkové kajutě. Během plavby máte nepřeberné množství vyžití. Na luxusní a plně vybavené lodi Horizon najdete několik bazénů, saun, posiloven, heren, barů a restaurací, obchodů, divadel, kasín atd.

4) Barcelona a cesta domů

Poté, co doplujete do Barcelony, můžete následující den letět rovnou domů nebo si můžete prodloužit pobyt o tři dny a obdivovat jedinečnou Gaudího architekturu nebo Picassovy obrazy, kterých je ve zdejším muzeu 3500. Letenka z Barcelony do Prahy vás vyjde na rovných 80 eur, v ceně je opět jen příruční zavazadlo standardních rozměrů.

Dvoulůžkový pokoj v Barceloně seženete za tisíc korun na noc.

Na krakovské letiště se dostanete z Prahy za 440 Kč se Student Agency.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-10-08T09:46:23+02:00

47 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce