Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nevadí-li vám delší čas strávený na cestě a pokládáte jakoukoli zastávku za bonus navíc, pak vás bezpochyby nadchne tarif čínských Xiamen Airlines, který dovolí sestavit letenku z Vídně či blízkých německých letišť na nejpopulárnější indonéský ostrov Bali za velmi lákavou cenu.

Letenky rezervujte na www.expedia.de (příkladové termíny: 26.11.-20.12., 3.-20.12., 7.-17.1., 7.-24.1., 15.2.-3.3.)

  • Vídeň - Denpasar (Bali) za 456 € / 12.320 Kč
  • Norimberk - Denpasar za 455 € / 12.295 Kč
  • Mnichov - Denpasar za 462 € / 12.482 Kč
Tarifní podmínky SPRSHB:
  • Cestovní období platí pro cesty od 10. října do 31. března 2017 (mimo vánočního období, reálná dostupnost od konce listopadu)
  • Prodej do vyprodání R třídy nebo 31.12.
Letenka v ekonomické třídě zahrnuje bezplatnou přepravu jednoho odbaveného zavazadla do 23 kg. Jak je patrné z itineráře, nevyhnete se dlouhému mezipřistání v čínském Sia-menu (Xiamen) na cestě tam i zpět. K prohlídce města využijete bezplatná tranzitní víza, které obdržíte na letišti po příletu na 72 hodin. Dálkový let je operován moderním Boeingem 787 Dreamliner.

Náklady na Bali

Vízum do Indonésie nově od loňského roku obdržíte po příletu zdarma – platí pro pobyty do 30 dní. Započítat do nákladů vaší cesty zbývá tedy jen ubytování, jídlo a ideálně i skútr pro objevování neturistických lokalit tohoto ostrova. Počítejte přibližně s těmito náklady na den a osobu:
  • ubytování – 200 až 400 Kč
  • skútr – 150 Kč
  • jídlo a pití – 150 Kč

Kam se vydat

Nezůstávejte v Kutě, kam míří drtivá většina cestovatelů. Toto místo poslouží jako startovací bod vaší cesty, kde se aklimatizujete a pronajmete skútr. Poté rychle odsud pryč do středu a na severovýchod ostrova, kde se rázem z turisticky zkaženého místa ocitnete v pravém ráji. Za zmínku stojí i cesta na okolní ostrovy, zejména Gilli a Lombok.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele krystofelias
krystofelias

Dobrý den, zadávám do expedie datum 7.-24.1. Vídeň-Denpasar, ale bohužel mi to nachází pouze letenky za cca 800eur. Je tarif stále platný? Děkuji za odpověď, Kryštof

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, tarif platný již není. Akce byla publikována před měsícem. Sledujte novější akce.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele klara.novotna88
klara.novotna88

Ahooj,jsme 4 kamaradi a chceme jet na Bali kdykoliv konec listopadu a jakkoliv v prosinci, celkem tak na 3 tydny. Nachazi mi to v tehle nabidce jen let za 896 euro, nevite prosim jak si s tim poradit, jestli se da najit levnejsi? Diky moc :) Klara

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele kosinda.v
kosinda.v

Ahoj, letenky jsme si koupili na 11.3 - 25.3. 2017. Budou nás během cesty znovu odbavovat? Jde nám o to, že když je tam mezipřistání v Xiamenu cca 12 hodin, tak abychom si to tam mohli projít a nemuseli se tahat s kufry. Děkuji za odpověď :).

před 6 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Ahoj, vzhledem k tomu, že v Xiamenu se jedná o čistě mezinárodní transfer, mohli by zavazadla odbavit až na Bali. Pokud by náhodou neodbavili, tak v příletové hale temrinálu by se měla nacházet úschovna zavazadel (otevírá v 5:30 ráno), cena za jeden den úschovy činí od 3 do 10 jüanů / 10-40 Kč :)

před 6 lety
Avatar uživatele kosinda.v
kosinda.v

Super, děkuji moc.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele AdelaRoedlova
AdelaRoedlova

Děkuji za tip! Myslíte, že je ještě reálné, že seženeme výhodné letenky v období Vánoc (cca 20.12 - 7.1) na Bali nebo do Thajska. Děkuji

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Zuzu
Zuzu

Ahoj, hledám letenky na Bali s odletem konec října návrat cca 18-20.11., ideálně z Prahy. Na expedii jsem na tyto termíny žádnou zajímavou cenu nenašla. Bude ještě možnost jiné zajimavé ceny? Díky moc za tip.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele dandyjon
dandyjon

Ahoj, je to stále aktuální? Nemohl jsem na stránkách let dohledat.

před 6 lety
Avatar uživatele dandyjon
dandyjon

Už jsme něco našli, ale neustále nám to ukazuje jen lety přes Amsterdam, které trvají 52 hodin...

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele radekt
radekt

Volcano show included :D

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele sabineee
sabineee

Lze najít nějaký výhodný let na cca začátek února á 10 dní? Děkuji.

před 6 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

28.1.-7.2. nebo 28.1.-10.2., pak až 18.2.-3.3.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele
Ladislav Adámek

Ahoj, díky moc za tip, akorát se hodí do krámu! Dá se na Expedia.de hledat ve více termínech najednou alá Kayak s +/-3 dny nebo je nutné den po dni? Snažím se marně najít něco na celý listopad pro cca 6 lidí.

před 6 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Ahoj, Matrix nebo Google flights https://www.google.com/flights/?f=0#search;f=VIE,XWW;t=DPS;d=2016-11-26;r=2016-12-06;a=MF, ačkoliv na listopad to bude problém, lety jsou k nalezení až od 26.

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam chceš!
Ibiza
ušetříš až 87%
Tam jsi vždycky chtěl!
Podmořský život
ušetříš až 31%
Všude dobře, co doma!
Plage d'Agadir
ušetříš až 24%
Hurá za zážitky!
5463 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Indonésie
Indonésie

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie