Jak akci využít?

Letošní zimní sezónu nás Delta Air Lines stabilně zásobuje výhodnými tarify do celé oblasti Karibského moře a zdá se, že nálož levných letenek zatím nemíní skončit. Tentokrát zamíříme do hlavního města Dominikánské republiky Santo Dominga, ideálnímu výchozímu bodu pro důkladné poznání celé země. Nejlevnější letenky pořídíme z Berlína, či Mnichova, o něco kratší cesta je většinou z Berlína. Aktuálně jsou dostupné i Vánoční termíny, obvykle není radno čekat na levnější letenky, toto roční období patří k nejdražším vůbec.

Budete-li rezervovat letenky od 25. května dál z Berlína, čeká vás na cestě jen jeden přestup v New Yorku bez nutnosti nocování. Některé nabídky jsou již nedostupné, stačí však kliknout o pár řádků níž.

Letenky:

  • Cestovní období: březen – červen září – listopad 2017
  • Platí do vyprodání míst
  • V ceně letenky zavazadlo do 23 kg
Může se hodit:

Do Berlína/Mnichova

Veřejnou dopravou se dostanete přímo z Prahy či Plzně na letiště do Mnichova nočními autobusy Regiojet či Flixbus, ceny zpátečních jízdenek se pohybují okolo 1.100 Kč.

Lety z Berlína odlétají z letiště Tegel, které nemá přímé napojení na ČR. Nejlevnější variantu představují autobusy trojlístku Regiojet, Eurolines nebo Flixbus, dojeďte až na centrální autobusové nádraží, zpáteční jízdenky se pohybují kolem 700 Kč. Za podobnou cenu se do Berlína dostanete i vlakem.

Z přilehlé stanice městské železnice "Messe/ICC Nord" přejedete do zastávky "Jungfernheide, kde přeskočíte na autobusy linek X9 nebo 109, ty vás dovezou až na letiště. Přestupní jízdenka platná dvě hodiny vyjde na 2,80 €.

Z hlavního nádraží se pak na letiště dopravíte autobusem linky "TXL" rovněž za 2,80 €.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jar
jar

Dobrý den, o jaký Vánoční terminy se prosím jedná-? Děkuji

Odpovědět
před 2 lety
Avatar uživatele Janule
Janule

Dobrý den, prosím o pomoc s nastavením letu, sice to zde popisujete, ale mě to stále nejde nastavit. Odlet 15.3. Z Berlína v 10.05 letí A380 a zpět 22.3.se zastávkou v NY 2 dny. Děkuji

před 3 lety
Kryštof Hájek

Dobrý den, na vaše data rezervace přes tento odkaz: http://bit.ly/2lngZNc, cena je 15.322 Kč, což sice není na první pohled tak atraktivní, ale pro zvolenou kombinaci pořád skoro o 10 tisíc levnější než druhý nejlevnější tarif.

před 2 lety
Avatar uživatele Janule
Janule

Moc děkuji.

Přidat odpověď
před 2 lety
Avatar uživatele espanas
espanas

Ahoj, poradi mi prosim nekdo jak nastavit let se zastavkou v NY na cca 5 dni?

před 3 lety
Kryštof Hájek

Ahoj, například takto: http://bit.ly/2lC0yij, dá se s daty jakkoliv posouvat, záleží na tvých preferencích. Cena je vždy o 2 až 4 tisíce vyšší, stále ale dobrá. Jen pozor na dobu letu, vybírat spíše z kratších variant.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele kojotka
kojotka

Dobry den, mohu Vas pozadat o radu s ohledem na Vase zkusenosti ,zda je realne v teto cenove relaci koupit i letenky z Prahy ? Dekuji za jakoukoliv radu a informaci.

před 3 lety
Avatar uživatele roberto
roberto

Pohledem do historie nabidek na Dominikanu -> https://www.cestujlevne.com/akcni/stredni-amerika-karibik/dominikanska-republika/ to realne je.

před 3 lety
Kryštof Hájek

Občas se něco může objevit i z Prahy, většinou se ale jedná spíše o jednotlivé termíny, takže jen pro opravdu flexibilní cestovatele. Na období Vánoc je pak šance na ulovení pěkné letenky spíše mizivá.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 28%
To musíš vidět!
ušetříš až 28%
To budou fotky!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 2 komentáře
ušetříš až 31%
Tam to bude krásný!
4428 starších akcí
Zavřít boční panel
Dominikánská Republika

Romantika korunovaná nebeskými plážemi

Dominikánská republika se nachází ve východní části ostrova Hispaniola, v souostroví Velké Antily. Sousedí se státem Haiti, s nímž sdílí společnou hranici o délce 360 kilometrů. Turistům nabízí překrásné pláže lemované palmami, příjemné teploty moře, romantiku, sportovní vyžití a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro dovolenou po celý rok, kde si každý najde to svoje. 

Průvodce pro Dominikánská Republika