Letenky do Milána z Česka, Slovenska a okolí od 458 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Pokud nevíte, kam vyrazit nebo nejste příliš časově flexibilní, pak leťte do Milána. Letenky v průběhu září až listopadu z Česka, Slovenska a okolí startují už na 458 Kč a termínů je na výběr nepřeberné množství, přičemž cena ve valné většině případů nepřesáhne 1.160 Kč. Metropole severní Itálie nabízí bohaté vyžití pro milovníky nákupů, umění, historie, ale i přírody. K překrásnému jezeru Garda, do Alp nebo třeba do Švýcarska se veřejnou dopravou dostaneme do dvou hodin. K dosažení nejnižší ceny při letech s Wizzairem budeme potřebovat členství WDC.

 • Praha - Milán Bergamo od 458 Kč rezervuj na Wizzair >>
 • Katovice - Milán Bergamo od 482 Kč rezervuj na Wizzair >>
 • Budapešť - Milán Malpensa od 533 Kč rezervuj na Wizzair >>
 • Bratislava - Milán Bergamo od 912 Kč rezervuj na Ryanair >>
 • Ostrava - Milán Bergamo od 1.098 Kč rezervuj na Ryanair >>
 • Cestovní období září listopad
V ceně letenky jsou příruční zavazadla následujících rozměrů:
 • Ryanair: 55 x 40 x 20 cm + jedno menší o rozměrech  35 x 20 x 20 cm
 • Wizzair:  42 x 32 x 25 cm

Příklady nejlevnějších termínů z Prahy:

 • 30.9. - 6.10.
 • 4. - 7./8.10.
 • 11. - 15.10

Doprava z Bergama a Malpensy

Z obou letišť se nejlevněji dostaneme do centra Milána autobusovou společností Terravision, kde můžeme zakoupit jízdenky buď online nebo až přímo na letišti ve stánku či u řidiče. Z Malpensy zaplatíme za zpáteční jízdenku 14 €, z Bergama pak 9 €.

Rychlejší alternativou pro dopravu do / z Milána na letiště Malpensa může být i vlak, který nás vyjde na 18 € za zpáteční jízdenku.

Ubytování

Ceny levnějších hotelů začínají v Miláně na 1.100 Kč, průměrná cena lepších hotelů se pohybuje okolo 1.400 Kč za pokoj. Doporučuji se ubytovat mimo širší centrum, MHD je v Miláně na velmi dobré úrovni, takže neztratíte moc času dojížděním a zároveň ušetříte.

Alternativní a levnější variantou ubytování je obligátní airbnb, kde můžeme sehnat pokoj již od 550 Kč za noc.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele tomastalic80

měl bych dotaz, zda jde členství WDC možné využít i pro třetí osoby, tedy pokud bych s nimi vůbec necestoval a jen jim koupil letenky. díky

Avatar uživatele bulva

Ne...musis cestovat na stejnym bookingu jinak nakakat

Avatar uživatele freddyq

Jejda super. Pokud chodíte na hodně památek (v Miláně se platí skoro vše), tak se karta asi vyplatí, ale jestli letíte do Bergama, tak bych ji nedoporučila. O Miláně jsem napsala článek, co a jak tam dělat. Město je to skvělé pro gastronomii - jejich apperitivo a chuppita jsou skvělá, módu i historii https://potkamesevevlaku.wordpress.com/2016/06/25/prodlouzeny-vikend-v-milane/

Avatar uživatele Doktor

Na tohle koukám pravidelně, potřebuju 24.9.-1.10. Bergamo, takže připadá v úvahu let 23.9. Praha Bergamo 1.10. Bergamo Praha pro 3 stále 6,7tis takže stále nesmysl, chtělo by to pořádnou akci :)

Avatar uživatele jstrnad1

Pokud si koupíte spešl druh MilanoCard, tak je v ceně Malpensa expres + vstupy do některých památek a kulturních zařízení.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Jedem!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam to bude krásný!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie