Grand Anse

Letenky do ráje: Seychelské ostrovy pohodlně z Vídně - 15.675 Kč.

22 komentářů
2015-10-23T16:04:18+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Kontinuálně nabízený tarif na letech mezi Vídní a Seychelskými ostrovy umožňuje zavítat do tohoto panenského ráje na zemi za vskutku rozumných 15.675 Kč. Lety jsou v posledním půl roce bezkonkurenční co do ceny i kvality. Standardní cena letenek do Mahé se pohybuje okolo 20 - 25 tisíci korun.

Dobrodružnější cestovatelé však mohou využít i cest s keňskými aeroliniemi Kenya Airways. Letenky jsou s odletem z Paříže za lákavých 10.983 Kč, avšak s nutným 15 hodinovým přestupem  v Nairobi, proto bych se stále přikláněl k pohodlným a cenově srovnatelným (po nákladech za přípoj do Paříže) letům z Vídně.

Seychely z Vídně za 15.675 Kč

Z Vídně poletíme s dopravci Air Serbia a Etihad a po cestě nás čekají 2 velice svižné přestupy v Bělehradu a Abu Dhabi. V ceně je standardní zavazadlo do 23 kg. Alternativou jsou o 127 Kč dražší letenky s Ethiopian Airlines s jedním přestupem a dvěma zavazadly po 23 kg v ceně.
  • Vídeň Mahé za 15.675 Kč rezervuj letenky >>
  • Vídeň ⇄ Mahé za 15.802 Kč (1 přestup) rezervuj letenky >>
  • Cesty v průběhu celého příštího roku, vyjma Vánoc
  • Prodej do aktualizace tarifu
Tip: parkovat na letišti ve Vídni můžete dlouhodobě za 1 € na den v případě, že budete mezi prvními 100 zákazníky daný měsíc.

Seychely z Paříže od 10.983 Kč (2x noční stop)

Druhou variantou pro ostřílenější cestovatele nebo ty, kterým nevadí strávit noc na letišti s knížkou v ruce či u společenských her, jsou letenky z Paříže. Cestu si můžete protáhnout pomocí TGV jízdenek až do Bruselu, nicméně toto je na úvážení každého z vás a je možné celou cestu zakončit právě v Paříži.
  • Paříž - Mahé - Paříž - Brusel za 10.983 Kč zobraz termíny >>
  • 15 hodin čekání na letišti v Nairobi přes noc
Pokud byste chtěli opustit letiště a přespat na hotelu, budete potřebovat transitní víza. Ty vyřídíte online na evisa.go.ke za poplatek 21$. Aktuálně však již chápete, že se cenově dostáváte nad cenu letenek z Vídně a žádný další cestovatelský přínos vás nečeká - návštěva Nairobi je nereálná z důvodu nočního přestupu.

Stejně tak je nutné při cestě tam nocovat i v Paříži, což však může být i výhoda. Zpáteční přípoj do Prahy s easyJet.com již zvládnete během jednoho dne. Ke konečné ceně si ještě připočítejte zhruba 2 - 3 tisíce za letenky do Paříže.

Letenky na Seychely máme, co dál?

Nechte si inspirovat mým pobytem, sepsal jsem pro vás nejdůležitější informace z ostrovů Mahé, Praslin i La Digue.

Ve stručnosti:

  • hotely okolo 1.500 - 2.000 Kč za pokoj se snídaní
  • jídlo u místních do 100 Kč za porci
  • voda v supermarketu okolo 10 Kč za litr
  • autobusová jízdenka 10 Kč
Na Seychely nepotřebujete víza.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-10-23T17:04:18+02:00

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce